Harry a Meghan: Královská romance

Harry a Meghan: Královská romance. Romantický životopisný film na Nova CINEMA vtáhne diváka do života v britské královské rodině

V pondělí 14. srpna televize Nova na programu Nova CINEMA vysílá americký životopisný film, inspirovaný životem prince Harryho a jeho manželky Meghan. Stále se najde hodně diváků, které zajímá, jak se žije v britské královské rodině. A princ Harry a vévodkyně Meghan jsou lákavým soustem už proto, že se rozhodli z královské rodiny vystoupit a žít svůj vlastní život. Co zajímavé film divákům ukáže?

Jak se do sebe zamilovali

Film Harry a Meghan: Královská romance je již podle názvu určený spíše divačkám. Ale i někteří pánové se rádi společně se svými drahými polovičkami podívají na romantický snímek. Takový je totiž zmíněný film, jehož scénář psal sám život. Setkáme se v něm s Harrym a Meghan v době, kdy jejich láska teprve vznikala.

Na počátku bylo rande naslepo a na konci pak velkolepá královská svatba. Ve filmu divák sleduje dějovou linii vývoje vztahu hlavních protagonistů, které pojilo nešťastné dětství v rozvrácené rodině. To se zdálo být pojítkem, na němž svůj vztah vystavěli.

Koho diváci uvidí v hlavních rolích

Do role vévodkyně Meghan byla obsazena Parisa Fitz-Henley, americká herečka původem z Jamajky. Zde se v roce 1977 narodila a navštěvovala tu St. Andrew High School. Živila se i jako modelka, dokonce v roce 1996 získala pd modelingové agentury Pulse ocenění Fashion Model of the Year. Herečka má anglické, německé, italské, africké a skotské kořeny. Americkým divákům je herečka známá také ze seriálu Netflixu Marvel, v němž hraje zesnulou manželku Luka Cage Revu Connors (Jessica Jones, Luke Cage).

Prince Harryho v filmu ztvárnil Murray Fraser, jenž je známý svou rolí v minisérii ITV The Loch, kde hrál jednoho z policistů. Ve seriálu Victoria o britské královně Viktorii z produkce americké PBS ztvárnil Ewana, jednoho ze Skotů, a to v sedmém díle druhé série nazvaném Král za vodou.

Aktuálně v tv světě
Ve filmu Ztratili jsme Stalina z roku 2017, který byl natočený v koprodukci Velké Británie, Francie a Belgie, se divák ..
25.09.2022
Televizní stanice Prima ZOOM začíná vysílat třídílný britský dokumentární seriál Vzestup nacistů, který diváky ..
21.09.2022

Do vysílání se vrací oblíbený kriminální seriál Policie Modrava ..

16.09.2022
Zajímavé pořady nabízí program na televizní stanici Prima ZOOM. Jedná se vesměs o dokument, které přinášejí ..
14.09.2022
Až si budete chtít odpočinout od shonu a starostí běžného dne, tak si nezapomeňte pustit televizní stanici JOJ Cinema, ..
12.09.2022
Televizní stanice Prima Love svůj program pořadu přizpůsobuje spíše ženskému publiku, které má rádo romantické filmy ..
11.09.2022
Televizní stanice Nova CINEMA uvede ve svém programu americký film z roku 2015 Rapeři z Comptonu. Zaujme především ..
04.09.2022
Internetová i tištěná média jsou plná informací ze života nejrůznějších celebrit, které se proslavily ve filmu nebo ..
31.08.2022
Detektivních příběhů není nikdy dost. Jsou oblíbené, protože přinášejí napětí i pobavení, což člověka dokáže ..
28.08.2022
Televizní stanice Prima Zoom se specializuje na dokumentární pořady z různých oblastí lidského života. Příznivci ..
24.08.2022