Havlová odmítla roli v seriálu

Chystaný seriál Všechny moje lásky, který chystá TV Prima, se krátce před začátkem natáčení mění. V jedné z hlavních rolí se měla objevit herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová, ale na poslední chvíli odmítla.

Role byla Havlové ušitá přímo na tělo a na Primě už se všichni těšili, jak seriál ozáří. Měla skloubit humorné i dramatické prvky a zkrátka to měla být jedna z jejích nejlepších rolí. Vše už bylo připravené, jenže najednou je to jinak. Havlová odstoupila od smlouvy.

Nejde o peníze

Podle herečky za tím nejsou finanční podmínky, ale neschopnost dohody mezi producenty a agenturou Dilia. Neshodli se prý na finální podobě smlouvy a hereččiných nárocích na užití jména a osobnostních práv. Havlová, kterou diváci mohli naposledy vidět v seriálu Sanitka 2, proto končí a tvůrcům nového seriálu nezbylo, než narychlo shánět někoho stejně kvalitního. A volba padla na Veroniku Žilkovou, která už si přečetla první dva díly a údajně ji tak dojaly, že je oplakala. Takže se zřejmě bude na co těšit.

Děj v utajení

O novém projektu FTV Prima se toho zatím moc neví. Natočený je zatím jen pilotní díl a další teprve budou vznikat. Hlavní hvězdou se nyní stane Žilková se svou rolí Marie. Kromě ní se v seriálu Všechny moje lásky objeví i Miluše Šplechtová, Miloslav Mejzlík, Roman Vojtek či Monika Zoubková. Ale jestli se na obrazovkách objeví ještě letos, to není zřejmé. A vedení televize ani neuvedlo, o čem by nový projekt měl být, jen tvrdí, že by neměl souviset se stejnojmennou knihou a filmem Všechny moje lásky z pera Nicka Hornbyho. V tuto chvíli je tak zjevné jen to, že v létě na téže televizní stanici odstartuje jiný seriál, Svatby v Benátkách, který má být humorně laděný a bude vyprávět o svatbách a všem, co s nimi souvisí.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018