HBO představí dramatickou minisérii

V pondělí 26. října 2020 odstartovala na HBO a HBO Go nová minisérie s názvem Mělas to vědět. Šestidílný seriál realizátoři točili na základě románu Jean Hanff Korelitzové. Pod počinem jsou podepsáni zkušení filmoví tvůrci jako například režisérka Susanne Bierová, která se ve své sbírce filmových a televizních cen pyšní Emmy, Zlatým Globem i Oscarem.

Ukázková rodinka

Úspěšnou psychoterapeutku Grace Fraserovou v seriálu Mělas to vědět (Undoing) představuje výborná herečka Nicole Kidmannová, která je zároveň i jednou z producentek. Z řady dalších producentů můžeme jmenovat Davida E. Kellyho, Bruna Papandrea, Pera Saariho. CeliuCostasovou nebo Stephena Garetta. V seriálu hraje Jonathana Frasera, manžela lékařky lidských duší, známý herec Hugh Grant. Do jejich rodinky patří také syn Henry, kterého představuje Noah Jupe. Jako potomek z dobré rodiny samozřejmě chodí do soukromé newyorské školy. Všechno vypadá jako jedna velká idylka. Skvělý život, skvělé manželství, které nemůže nic narušit.

Když se něco zvrhne

Úspěšná žena, její neméně dokonalý manžel a skvělý syn. Najednou je ale jako mávnutím proutku všechno jinak. Psychoterapeutka Grace by sice moc ráda oslavila svoji vytouženou knižní prvotinu, ale místo toho dojde k vraždě. Její manžel zmizí. Šokovaná napravovatelka lidské psychiky, která ví o každém všechno, najednou zjišťuje, že muž, po jehož boku léta žila, je pro ni jednou velkou neznámou. Zkrátka místo pohodlného života v zajetých kolejích přijde naprosto nečekaný sled událostí, které si Grace nepředstavovala ani v tom nejhorším snu. Navíc všechno se děje před bedlivýma očima všech jejích známých, kteří to mají doslova jako na stříbrném podnose. Psychoterapeutce pak nezbývá nic jiného než restartovat svůj život a začít i se synem od nuly.

Aktuálně v tv světě
Už během vysílání 11.listopadu 2020 odvolala Rada České televize dozorčí komisi, která má pět členů. Měla totiž ..
22.11.2020
Seriálový trumf chystá do vysílání TV Prima.  Nedávno dotočila svoji novinku.  Ve vysílacím schématu by se měla ..
19.11.2020
Česká televize nyní prozradila první novinku, kterou ve svém vysílání chystá pro příští rok. Diváci se mohou těšit ..
15.11.2020
Iniciativu na posílení ekologických projektů Moje země připravila TV Nova. Pod heslem „Pečujeme společně o přírodu ..
11.11.2020
U Štědrovečerního stolu si velká část Čechů zvykla sledovat v premiéře vždy zbrusu novou pohádku pocházející ..
08.11.2020
Přísnější opatření související s pandemií covid-19 mnoho lidí opět přikovalo k televizním obrazovkám. Promítá ..
06.11.2020
Česká televize aktuálně reaguje na druhou vlnu koronaviru. Rozhodla se prodloužit vysílání programu ČT3, a to minimálně ..
01.11.2020
V pondělí 26. října 2020 odstartovala na HBO a HBO Go nová minisérie s názvem Mělas to vědět. Šestidílný seriál ..
29.10.2020
Jak se projevuje druhá vlna pandemie koronaviru na sledovanosti televizního vysílání? Podle očekávání roste sledovanost ..
25.10.2020
Natáčení zbrusu nového pořadu nyní ohlásila Česká televize. Pod jejími křídly vzniká desetidílný televizní seriál ..
20.10.2020