HBO představí dramatickou minisérii

V pondělí 26. října 2020 odstartovala na HBO a HBO Go nová minisérie s názvem Mělas to vědět. Šestidílný seriál realizátoři točili na základě románu Jean Hanff Korelitzové. Pod počinem jsou podepsáni zkušení filmoví tvůrci jako například režisérka Susanne Bierová, která se ve své sbírce filmových a televizních cen pyšní Emmy, Zlatým Globem i Oscarem.

Ukázková rodinka

Úspěšnou psychoterapeutku Grace Fraserovou v seriálu Mělas to vědět (Undoing) představuje výborná herečka Nicole Kidmannová, která je zároveň i jednou z producentek. Z řady dalších producentů můžeme jmenovat Davida E. Kellyho, Bruna Papandrea, Pera Saariho. CeliuCostasovou nebo Stephena Garetta. V seriálu hraje Jonathana Frasera, manžela lékařky lidských duší, známý herec Hugh Grant. Do jejich rodinky patří také syn Henry, kterého představuje Noah Jupe. Jako potomek z dobré rodiny samozřejmě chodí do soukromé newyorské školy. Všechno vypadá jako jedna velká idylka. Skvělý život, skvělé manželství, které nemůže nic narušit.

Když se něco zvrhne

Úspěšná žena, její neméně dokonalý manžel a skvělý syn. Najednou je ale jako mávnutím proutku všechno jinak. Psychoterapeutka Grace by sice moc ráda oslavila svoji vytouženou knižní prvotinu, ale místo toho dojde k vraždě. Její manžel zmizí. Šokovaná napravovatelka lidské psychiky, která ví o každém všechno, najednou zjišťuje, že muž, po jehož boku léta žila, je pro ni jednou velkou neznámou. Zkrátka místo pohodlného života v zajetých kolejích přijde naprosto nečekaný sled událostí, které si Grace nepředstavovala ani v tom nejhorším snu. Navíc všechno se děje před bedlivýma očima všech jejích známých, kteří to mají doslova jako na stříbrném podnose. Psychoterapeutce pak nezbývá nic jiného než restartovat svůj život a začít i se synem od nuly.

Aktuálně v tv světě
Tento televizní kanál jistě není třeba představovat.. Na televizi se mladší generace již tolik nedívá a tímto tahem se ..
09.05.2021
Nová reality show na Primě slibuje něco, co ještě diváci na českých obrazovkách neviděli. Do luxusní vily se na čas ..
02.05.2021
Opatření proti koronaviru naštěstí nemají příliš silný vliv na televizní reklamu. Pokud jde o GRP během prvního ..
18.04.2021
Už nyní TV Nova annoncuje některé nové pořady, které by se měly objevit v jejím podzimním vysílacím schématu. Jde o ..
15.04.2021
Na detektivní žánr znovu sází Česká televize. Připravuje se další z řady seriálových kriminálek, to nová se zrodí ..
11.04.2021
Nemoc Covid-19 bohužel zasahuje i do vysílacích plánů. Poznali to i týmy televize Prima, které kvůli onemocnění museli ..
08.04.2021
V posledních týdnech se hodně hovořilo o tom, zda bude nadále pokračovat program ČT3, protože skončila roční lhůta, ..
01.04.2021
Na TV Nova se bude vysílat nová řada SuperStar, i když za trochu jiných podmínek. ČT1 nyní žije obměnou svojí ..
28.03.2021
Druhá řada Kukaček, nový program Karla Šípa, nové kriminálky, to vše připravuje Česká televize. Zároveň ..
24.03.2021
Jak probíhal covidový rok v televizích? Pandemie zasáhla televize jako jedno z mála odvětví pozitivně. ..
20.03.2021