Hvězdy budou v České televizi tančit i letos

Taneční show StarDance…když hvězdy tančí patří již mnoho let mezi nejoblíbenější pořady České televize a jakmile před Vánocemi jedna řada StarDance skončí, diváci se hned ptají, zda se mohou příští rok těšit na řadu další. Na odpověď na tuto otázku ale musejí často čekat téměř půl roku, neboť informace, zda bude televize na podzim, většinou od poloviny října do poloviny prosince, vysílat novou řadu tohoto pořadu bývá Českou televizí zveřejněna až v proběhu června následujícího roku.

Jubilejní desátá řada StarDance

Tedy právě touto dobou, a my tak již víme, že letos na podzim se můžeme těšit na jubilejní desátou řadu tohoto populárního tanečního pořadu, tedy na deset soutěžních večerů ve znamení tance a zábavy. Není divu, neboť StarDance má každý rok velmi vysokou sledovanost. V loňském roce například sledovalo každý taneční večer téměř jeden a půl milionu televizních diváků.

Už jsou známy i první taneční páry

Diváci se tak každou sobotu večer mohou opět těšit na deset tanečních párů, tvořených známými osobnostmi, například herci, zpěváky či sportovci, a profesionálními tanečníky. Ti budou společně bojovat o titul krále či královny tanečního parketu. Již byly zveřejněny i první dva taneční páry, které spolu budou tvořit biatlonistka Gabriela Soukalová a tanečník Martin Prágr a youtuber Karel „Kovy“ Kovář a tanečnice Veronika Lišková. Dalších osm tanečních párů bude představeno během několika málo dní.

Změny ve složení poroty

Kromě tanečních párů v soutěži samozřejmě nebude chybět oblíbená moderátorská dvojice Marek Eben a Tereza Kostková a také čtveřice porotců. Kromě zkušeného Zdeňka Chlopčíka a Tatiany Drexler letos v porotě nově zasedne herec Richard Genzer a bývalý profesionální tanečník Jan Tománek, které oba známe z účinkování v předchozích řadách StarDance. Pokud tedy patříte mezi příznivce této taneční soutěže, letošní podzim v České televizi si nenechte ujít.

Aktuálně v tv světě
Dvoudílná minisérie Stockholmský syndrom, která volně navazuje na minisérii Spravedlnost (oceněno Českým lvem), se již ..
18.07.2019
TV Nova neváhá a vrací na obrazovky oblíbenou zpěváckou show Tvoje tvář má známý hlas. Na televizních obrazovkách se ..
16.07.2019
Poslední měsíc školního roku před pár dny skončil a my můžeme vystavit pomyslné vysvědčení i televizním stanicím. ..
14.07.2019
Letošní ročník filmového festivalu v Karlových Varech sice právě skončil, ale my už se díky němu můžeme těšit na ..
10.07.2019
Televizní diváci v České republice se mohou již brzy těšit na novou stanici. Společnost FTV Prima totiž získala od Rady ..
07.07.2019
Televize Nova oznámila na začátku června hned několik změn, ke kterým došlo v jejím vedení. Z pozice generálního ..
05.07.2019
Komerční televizi TV Prima se loňský rok vydařil – alespoň po finanční stránce. Jako i předchozí roky, i v roce 2018 ..
30.06.2019
S přicházejícím létem přichází i nové pořady a nová vysílání. Televize Nova vyrazila do boje o sledovanost se ..
27.06.2019
Léto a letní prázdniny většinou nebývají obdobím, kdy lidé tráví svůj volný čas u televizních obrazovek. To je ..
23.06.2019
Ať už české či zahraniční krimiseriály patří v současné době mezi nejoblíbenější typy televizních pořadů. ..
19.06.2019