Hvězdy budou v České televizi tančit i letos

Taneční show StarDance…když hvězdy tančí patří již mnoho let mezi nejoblíbenější pořady České televize a jakmile před Vánocemi jedna řada StarDance skončí, diváci se hned ptají, zda se mohou příští rok těšit na řadu další. Na odpověď na tuto otázku ale musejí často čekat téměř půl roku, neboť informace, zda bude televize na podzim, většinou od poloviny října do poloviny prosince, vysílat novou řadu tohoto pořadu bývá Českou televizí zveřejněna až v proběhu června následujícího roku.

Jubilejní desátá řada StarDance

Tedy právě touto dobou, a my tak již víme, že letos na podzim se můžeme těšit na jubilejní desátou řadu tohoto populárního tanečního pořadu, tedy na deset soutěžních večerů ve znamení tance a zábavy. Není divu, neboť StarDance má každý rok velmi vysokou sledovanost. V loňském roce například sledovalo každý taneční večer téměř jeden a půl milionu televizních diváků.

Už jsou známy i první taneční páry

Diváci se tak každou sobotu večer mohou opět těšit na deset tanečních párů, tvořených známými osobnostmi, například herci, zpěváky či sportovci, a profesionálními tanečníky. Ti budou společně bojovat o titul krále či královny tanečního parketu. Již byly zveřejněny i první dva taneční páry, které spolu budou tvořit biatlonistka Gabriela Soukalová a tanečník Martin Prágr a youtuber Karel „Kovy“ Kovář a tanečnice Veronika Lišková. Dalších osm tanečních párů bude představeno během několika málo dní.

Změny ve složení poroty

Kromě tanečních párů v soutěži samozřejmě nebude chybět oblíbená moderátorská dvojice Marek Eben a Tereza Kostková a také čtveřice porotců. Kromě zkušeného Zdeňka Chlopčíka a Tatiany Drexler letos v porotě nově zasedne herec Richard Genzer a bývalý profesionální tanečník Jan Tománek, které oba známe z účinkování v předchozích řadách StarDance. Pokud tedy patříte mezi příznivce této taneční soutěže, letošní podzim v České televizi si nenechte ujít.

Aktuálně v tv světě
Konec listopadu netrpělivě vyhlíží všichni, kdo se nějakým způsobem zajímají o televizní vysílání. Mělo by totiž ..
20.11.2019
Většina televizních kanálů již začíná pomalu odkrývat svá vánoční esa. Vždyť je taky na čase – Vánoce nás ..
16.11.2019
A je to tady zase. Rok se s rokem sešel a opět se začínají řešit Vánoce. Patrné je to jak na ulicích měst a obcí, ..
14.11.2019
Podzimní televizní sezóna je v plném proudu, v říjnu si nejsilnější pozici držela Nova, posilovaly ale hlavně Prima a ..
11.11.2019
Televizní diváky čeká velká změna. Řeč je samozřejmě o připravovaném přechodu na moderní vysílací standard DVB-T2. ..
05.11.2019
Blíží se velké výročí. 17. listopadu si připomeneme 30 let od sametové revoluce, kdy došlo ke změně režimu. Česká ..
03.11.2019
Společnost CentralEuropean Media Enterprises (CME) potvrdila v neděli večer, že uzavřela definitivní smlouvu o akvizici s ..
31.10.2019
Televizní festival v Cannes byl pro Českou televizi úspěšný. Veze si z něj hned několik nových zahraničních ..
27.10.2019
Málokdy jsou další díly a série úspěšných seriálů oblíbenější než ty předchozí. Přesto se i v českém ..
23.10.2019
Již dlouhou dobu sledované a po minulých řadách velice očekávané vysílání další řady StarDance získalo ..
20.10.2019