I TV Nova již zveřejnila, co chystá na Vánoce

Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má připraveno Česká televize. Je jasné, že náš přehled musíme uzavřít kanálem, který v ČR stále dominuje. Je to TV Nova, která už také odtajnila, co si pro diváky připravila.

Pohádky nesmí chybět

Začínáme tím, co můžeme nazvat jako naprostou klasiku, a tím jsou pohádky. Pokud jde o Štědrý večer, tak se jako diváci můžete těšit na osvědčenou volbu, kterou jsou Tři bratři od Jana Svěráka. Podívat se samozřejmě musíme ale i na další možnosti, které v programu nesmí chybět. Je to třeba Láska nebeská, stejně jako nechybí Řachanda, nebo Z pekla štěstí. Když se podíváme na pohádky klasické a osvědčené, zaujme třeba Nebojsa, stejně jako S čerty nejsou žerty.

Chybět nebudou ani rodinné filmy

O jaké jde? Do této kategorie jasně zapadá i populární Mrazík, stejně jako se lze těšit na filmový počin s názvem Tři veteráni. Zabrousit však můžeme i do zahraničního  také animovaného segmentu, je hned trojice jasných hlavních lákadel. O jaká se jedná? Je to určitě Shrek 2, stejně jako je to i Kráska a zvíře, nebo populární Hledá se Nemo, který však do vánočního tématu zase až tolik nezapadá. Jako rodinný film určený také pro děti však nijak nezklame. Naopak.

TV Nova bude chtít i pobavit

To hlavní, co by mělo přilákat celou rodinu, to již bylo představeno. Nyní se podívejme i na další pořady, které jsou spojeny spíše s takzvanou televizní zábavou. Sem můžeme určitě zařadit speciál nazvaný jako Tvoje tvář má známý hlas – Silvestr z karavanu. Název je celkem zajímavý a tak Nova přichází s vysvětlením. Půjde o show, během které bude Ondřej Sokol a Aleš Háma předvádět několik ukázek, které bylo možné vidět v rámci páté řady. Kdo ji sledoval, bude moci srovnávat. Kdo ne, ten se zcela určitě zajímavě pobaví.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018