I TV Nova již zveřejnila, co chystá na Vánoce

Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má připraveno Česká televize. Je jasné, že náš přehled musíme uzavřít kanálem, který v ČR stále dominuje. Je to TV Nova, která už také odtajnila, co si pro diváky připravila.

Pohádky nesmí chybět

Začínáme tím, co můžeme nazvat jako naprostou klasiku, a tím jsou pohádky. Pokud jde o Štědrý večer, tak se jako diváci můžete těšit na osvědčenou volbu, kterou jsou Tři bratři od Jana Svěráka. Podívat se samozřejmě musíme ale i na další možnosti, které v programu nesmí chybět. Je to třeba Láska nebeská, stejně jako nechybí Řachanda, nebo Z pekla štěstí. Když se podíváme na pohádky klasické a osvědčené, zaujme třeba Nebojsa, stejně jako S čerty nejsou žerty.

Chybět nebudou ani rodinné filmy

O jaké jde? Do této kategorie jasně zapadá i populární Mrazík, stejně jako se lze těšit na filmový počin s názvem Tři veteráni. Zabrousit však můžeme i do zahraničního  také animovaného segmentu, je hned trojice jasných hlavních lákadel. O jaká se jedná? Je to určitě Shrek 2, stejně jako je to i Kráska a zvíře, nebo populární Hledá se Nemo, který však do vánočního tématu zase až tolik nezapadá. Jako rodinný film určený také pro děti však nijak nezklame. Naopak.

TV Nova bude chtít i pobavit

To hlavní, co by mělo přilákat celou rodinu, to již bylo představeno. Nyní se podívejme i na další pořady, které jsou spojeny spíše s takzvanou televizní zábavou. Sem můžeme určitě zařadit speciál nazvaný jako Tvoje tvář má známý hlas – Silvestr z karavanu. Název je celkem zajímavý a tak Nova přichází s vysvětlením. Půjde o show, během které bude Ondřej Sokol a Aleš Háma předvádět několik ukázek, které bylo možné vidět v rámci páté řady. Kdo ji sledoval, bude moci srovnávat. Kdo ne, ten se zcela určitě zajímavě pobaví.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019