I TV Nova již zveřejnila, co chystá na Vánoce

Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má připraveno Česká televize. Je jasné, že náš přehled musíme uzavřít kanálem, který v ČR stále dominuje. Je to TV Nova, která už také odtajnila, co si pro diváky připravila.

Pohádky nesmí chybět

Začínáme tím, co můžeme nazvat jako naprostou klasiku, a tím jsou pohádky. Pokud jde o Štědrý večer, tak se jako diváci můžete těšit na osvědčenou volbu, kterou jsou Tři bratři od Jana Svěráka. Podívat se samozřejmě musíme ale i na další možnosti, které v programu nesmí chybět. Je to třeba Láska nebeská, stejně jako nechybí Řachanda, nebo Z pekla štěstí. Když se podíváme na pohádky klasické a osvědčené, zaujme třeba Nebojsa, stejně jako S čerty nejsou žerty.

Chybět nebudou ani rodinné filmy

O jaké jde? Do této kategorie jasně zapadá i populární Mrazík, stejně jako se lze těšit na filmový počin s názvem Tři veteráni. Zabrousit však můžeme i do zahraničního  také animovaného segmentu, je hned trojice jasných hlavních lákadel. O jaká se jedná? Je to určitě Shrek 2, stejně jako je to i Kráska a zvíře, nebo populární Hledá se Nemo, který však do vánočního tématu zase až tolik nezapadá. Jako rodinný film určený také pro děti však nijak nezklame. Naopak.

TV Nova bude chtít i pobavit

To hlavní, co by mělo přilákat celou rodinu, to již bylo představeno. Nyní se podívejme i na další pořady, které jsou spojeny spíše s takzvanou televizní zábavou. Sem můžeme určitě zařadit speciál nazvaný jako Tvoje tvář má známý hlas – Silvestr z karavanu. Název je celkem zajímavý a tak Nova přichází s vysvětlením. Půjde o show, během které bude Ondřej Sokol a Aleš Háma předvádět několik ukázek, které bylo možné vidět v rámci páté řady. Kdo ji sledoval, bude moci srovnávat. Kdo ne, ten se zcela určitě zajímavě pobaví.

Aktuálně v tv světě
V posledních letech se s novými seriály v rámci českých televizí doslova roztrhl pytel. Vedení televizních stanic ..
19.05.2019
Diváci v České republice jsou pravidelně zásobováni skvělými kriminálními seriály, z nichž nad ostatními bezesporu ..
16.05.2019
Generální ředitel Petr Dvořák podal návrh, aby ředitelem Ostravského studia ČT zůstal dosavadní ředitel Tomáš ..
12.05.2019
Skupina Prima v loňském roce učinila zásadní rozhodnutí. Kromě upravení programu Prima Love spustila i vysílání ..
11.05.2019
Česká televize se poslední roky poměrně intenzivně zaměřuje na kvalitní seriálovou tvorbu. A to jak v podobě té, ..
06.05.2019
Již několik let slaví TV Prima úspěch se svou improvizační show, která nese název Partička. Ta dlouhodobě baví diváky ..
05.05.2019
Režisér a producent Tomáš Magnusek představil úplně nový vznikající seriál s názvem Čechovi. Třináctidílná sága ..
28.04.2019
Česká televize chystá projekty, které jsou nové svým obsahem, ale už ne tolik žánrem. Vsadila totiž na osvědčenou ..
24.04.2019
Jestliže jste v minulosti sledovali pořady se Zdeňkem Pohlreichem, jistě pro vás máme dobrou zprávu. Právě se totiž ..
21.04.2019
Pokud sledujete ranní Snídani s Novou na televizi Nova, asi jste si všimli, že od pondělí 15. Dubna jste mohli vidět novou ..
17.04.2019