Inspektor Max už brzy

Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor Max. Pokud máme být konkrétnější, tak se jedná o seriál, který je natáčený společně se slovenskou stranou a hlavní roli zde bude ztvárňovat Juraj Kukura. Vše je již natočeno a tak i my můžeme odtajnit, kdy se můžete na první díl seriálu těšit. ČT na něho poměrně výrazně sází, což se jasně promítá i v tom, že upoutávky už nějaký ten den běží. A kdy je ono datum, kdy můžete dát seriálu šanci?

První díl bude odvysílán 21. února 2018 od 20:00

Přesně toto je ono datum, kdy bude odvysílán první díl seriálu Inspektor Max. Jak ukazuje i samotný čas, bude odvysílán v tom hlavním, což také ukazuje na fakt, že mu televize věří a očekává od něho dobrou sledovanost. Jak pro celkové detektivní téma, které je poslední roky celkem žádané, tak i pro herecké obsazení. Juraj Kukura rozhodně není žádným nováčkem a tak musíme jasně říci, že dokáže diváky k televizním obrazovkám přitáhnout.

O čem seriál bude?

Jak jsme již zmínili, potěší každého, kdo má rád detektivní téma. Zapomenout nesmíme ale ani na to, že zde bude i celkem dobrá dávka vtipu, která dokáže celý díl vždy zajímavě odlehčit. Hlavní téma je jasné. Vyšetřování zločinu, které bude spojeno i s cestami na rodné Slovensko. Stejně tak se bude hlavní hrdina muset kromě rafinovanosti případu vyrovnat i s vlastní minulostí. To vše dohromady by mělo vytvořit zajímavý koktejl, který rozhodně přinese mnoho zajímavého.

Hlavní linie ve všech dílech

Připomeňme, že se jedná o jeden ze seriálů, který se vzájemně prolíná. To znamená, že hlavní kriminální linie bude procházet všemi jednotlivými díly. To je pro vás jako diváky celkem podstatná informace, jelikož kdo vynechá některou z epizod, může mu uniknout řada důležitých věcí, které  se budou týkat právě samotného případu.

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018