Inspektor Max už brzy

Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor Max. Pokud máme být konkrétnější, tak se jedná o seriál, který je natáčený společně se slovenskou stranou a hlavní roli zde bude ztvárňovat Juraj Kukura. Vše je již natočeno a tak i my můžeme odtajnit, kdy se můžete na první díl seriálu těšit. ČT na něho poměrně výrazně sází, což se jasně promítá i v tom, že upoutávky už nějaký ten den běží. A kdy je ono datum, kdy můžete dát seriálu šanci?

První díl bude odvysílán 21. února 2018 od 20:00

Přesně toto je ono datum, kdy bude odvysílán první díl seriálu Inspektor Max. Jak ukazuje i samotný čas, bude odvysílán v tom hlavním, což také ukazuje na fakt, že mu televize věří a očekává od něho dobrou sledovanost. Jak pro celkové detektivní téma, které je poslední roky celkem žádané, tak i pro herecké obsazení. Juraj Kukura rozhodně není žádným nováčkem a tak musíme jasně říci, že dokáže diváky k televizním obrazovkám přitáhnout.

O čem seriál bude?

Jak jsme již zmínili, potěší každého, kdo má rád detektivní téma. Zapomenout nesmíme ale ani na to, že zde bude i celkem dobrá dávka vtipu, která dokáže celý díl vždy zajímavě odlehčit. Hlavní téma je jasné. Vyšetřování zločinu, které bude spojeno i s cestami na rodné Slovensko. Stejně tak se bude hlavní hrdina muset kromě rafinovanosti případu vyrovnat i s vlastní minulostí. To vše dohromady by mělo vytvořit zajímavý koktejl, který rozhodně přinese mnoho zajímavého.

Hlavní linie ve všech dílech

Připomeňme, že se jedná o jeden ze seriálů, který se vzájemně prolíná. To znamená, že hlavní kriminální linie bude procházet všemi jednotlivými díly. To je pro vás jako diváky celkem podstatná informace, jelikož kdo vynechá některou z epizod, může mu uniknout řada důležitých věcí, které  se budou týkat právě samotného případu.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018