Inspektor Max už brzy

Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor Max. Pokud máme být konkrétnější, tak se jedná o seriál, který je natáčený společně se slovenskou stranou a hlavní roli zde bude ztvárňovat Juraj Kukura. Vše je již natočeno a tak i my můžeme odtajnit, kdy se můžete na první díl seriálu těšit. ČT na něho poměrně výrazně sází, což se jasně promítá i v tom, že upoutávky už nějaký ten den běží. A kdy je ono datum, kdy můžete dát seriálu šanci?

První díl bude odvysílán 21. února 2018 od 20:00

Přesně toto je ono datum, kdy bude odvysílán první díl seriálu Inspektor Max. Jak ukazuje i samotný čas, bude odvysílán v tom hlavním, což také ukazuje na fakt, že mu televize věří a očekává od něho dobrou sledovanost. Jak pro celkové detektivní téma, které je poslední roky celkem žádané, tak i pro herecké obsazení. Juraj Kukura rozhodně není žádným nováčkem a tak musíme jasně říci, že dokáže diváky k televizním obrazovkám přitáhnout.

O čem seriál bude?

Jak jsme již zmínili, potěší každého, kdo má rád detektivní téma. Zapomenout nesmíme ale ani na to, že zde bude i celkem dobrá dávka vtipu, která dokáže celý díl vždy zajímavě odlehčit. Hlavní téma je jasné. Vyšetřování zločinu, které bude spojeno i s cestami na rodné Slovensko. Stejně tak se bude hlavní hrdina muset kromě rafinovanosti případu vyrovnat i s vlastní minulostí. To vše dohromady by mělo vytvořit zajímavý koktejl, který rozhodně přinese mnoho zajímavého.

Hlavní linie ve všech dílech

Připomeňme, že se jedná o jeden ze seriálů, který se vzájemně prolíná. To znamená, že hlavní kriminální linie bude procházet všemi jednotlivými díly. To je pro vás jako diváky celkem podstatná informace, jelikož kdo vynechá některou z epizod, může mu uniknout řada důležitých věcí, které  se budou týkat právě samotného případu.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018