Inspektor Max už brzy

Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor Max. Pokud máme být konkrétnější, tak se jedná o seriál, který je natáčený společně se slovenskou stranou a hlavní roli zde bude ztvárňovat Juraj Kukura. Vše je již natočeno a tak i my můžeme odtajnit, kdy se můžete na první díl seriálu těšit. ČT na něho poměrně výrazně sází, což se jasně promítá i v tom, že upoutávky už nějaký ten den běží. A kdy je ono datum, kdy můžete dát seriálu šanci?

První díl bude odvysílán 21. února 2018 od 20:00

Přesně toto je ono datum, kdy bude odvysílán první díl seriálu Inspektor Max. Jak ukazuje i samotný čas, bude odvysílán v tom hlavním, což také ukazuje na fakt, že mu televize věří a očekává od něho dobrou sledovanost. Jak pro celkové detektivní téma, které je poslední roky celkem žádané, tak i pro herecké obsazení. Juraj Kukura rozhodně není žádným nováčkem a tak musíme jasně říci, že dokáže diváky k televizním obrazovkám přitáhnout.

O čem seriál bude?

Jak jsme již zmínili, potěší každého, kdo má rád detektivní téma. Zapomenout nesmíme ale ani na to, že zde bude i celkem dobrá dávka vtipu, která dokáže celý díl vždy zajímavě odlehčit. Hlavní téma je jasné. Vyšetřování zločinu, které bude spojeno i s cestami na rodné Slovensko. Stejně tak se bude hlavní hrdina muset kromě rafinovanosti případu vyrovnat i s vlastní minulostí. To vše dohromady by mělo vytvořit zajímavý koktejl, který rozhodně přinese mnoho zajímavého.

Hlavní linie ve všech dílech

Připomeňme, že se jedná o jeden ze seriálů, který se vzájemně prolíná. To znamená, že hlavní kriminální linie bude procházet všemi jednotlivými díly. To je pro vás jako diváky celkem podstatná informace, jelikož kdo vynechá některou z epizod, může mu uniknout řada důležitých věcí, které  se budou týkat právě samotného případu.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018