IPTV Kuki má v plánu rozšíření

IPTV neboli internetové televize jsou v dnešní době celkem žádanou možnost, jak sledovat televizi. Nutno říci, že vzhledem k možné oblibě je jasné, že někteří poskytovatelé se snaží zacílit na veřejnost stále více. A právě to je příklad IPTV Kuki, která přichází s novinkou. Jakou konkrétní? Plánuje rozšíření na zařízení označovaná jako Shield TV. Jde o cestu, jak bude možné vytěžit ze sledování skutečně maximum, a to i s ohledem na plánovaný budoucí přechod na DVB-T2, který bude spojený s nutností koupit si nový set-top-box. Tedy pokud ho již televize nemá zabudovaný.

Součástí nabízených televizí

Pokud se na novou technologii označovanou jako Shield TV podíváme blíže, tak je nutné říci, že právě aplikace IPTV Kukina daných televizních obrazovkách již bude přeinstalována. A to pochopitelně znamená možnost budoucího využití již nyní. Jde tedy o celkem zajímavý budoucí krok, který by se této internetové televizi mohl vyplatit. Ostatně to platí i o tom, že v rámci svých televizí si různé dané aplikace zapíná stále více lidí. A je to třeba Netflix, stejně jako neméně známý Amazon. U nás by IPTV Kuki pochopitelně nabídla tuzemský obsah, což rozhodně mnoho lidí přiláká.

Nechybí ani dnes běžné samozřejmosti

Pokud se na IPTV Kuki máme podívat blíže, nezapomínejme na to, že už nyní nabídne ve svém standardu klasická lákadla, která lidé považují za samozřejmost. Začít musíme například bohatým výběrem kanálů. Tím ale pozitiva nekončí, jelikož opomíjet pochopitelně nesmíme ani HD vysílání, které se dnes stává také standardem. Vše můžeme doplnit i informací o tom, že není problémem ani nelineární sledování. Tedy takové, kdy máte jako diváci možnost posouvat si program v čase, stejně jako ho můžete i nahrávat. Už nyní je tedy Kuki celkem zajímavou alternativou díky spolupráci se společností Nvidia by se mohla vyhoupnout ještě o něco výše.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018