Jak se staví sen s novou moderátorkou

Pokud se podíváme na portfolio vlastních pořadů TV Prima, je třeba říci, že je poměrně obsáhlé a v nabídce je celá řada stálic, které jsou velmi oblíbené. Mezi ty rozhodně můžeme zařadit také pořad, který nese název, Jak se staví sen. Ten je zaměřený na proměny bytů u celé řady různých lidí, kteří se do daného projektu přihlásí. Cílem pořadu je ukázat, že konkrétní rekonstrukce a úpravy mohou být skutečně jedinečné i rychlé, a to pokud se do nich vloží tým profesionálů. Že se jedná o pořad oblíbený, to jasně dokazuje nejenom sledovanost. Jasně to dokazuje také fakt, že pořad Jak se staví sen se aktuálně vysílá už ve své šestnácté řadě.

Nejnovější řada má novinku

Pokud je něco, co můžeme označit za jednu ze skutečně největších novinek, je to bezesporu fakt, že Jak se staví sen mění moderátora. Tedy konkrétní moderátorku. Pokud jste pravidelnými diváky tohoto pořadu, potom jistě víte, že se mu aktuálně věnovala Laďka Něrgešová. Ta ale aktuálně končí, přičemž hlavním důvodem jsou podle vyjádření především mateřské povinnosti. TV Prima za ni poměrně rychle získala náhradu a tak můžeme říci, že aktuální moderátorkou bude také žena, a to Iva Kubelková. Ta není ani na televizích rozhodně žádným nováčkem, jelikož naposledy jste ji mohli vidět třeba v bulvárním magazínu, kterým je Top Star. Nyní tedy půjde o oblast zcela odlišnou.

Už na jaře

Pokud se těšíte na pořad jako takový, nebo se těšíte jenom na samotnou moderátorku, je třeba říci, kdy vlastně dojde k samotnému vysílání šestnácté řady pořadu, Jak se staví sen. Mělo by to být už na jaře, tedy v rámci jarního programového schématu. Co musíme dodat, že se opět bude jednat o pravidelné týdenní vysílání a tak každý týden uvidíte jinou rodinu a každý týden tedy uvidíte zcela jinou přestavbu konkrétního bydlení z toho nevyhovujícího, do dokonale vyhovujícího a také dokonale moderního.

Aktuálně v tv světě
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018