Jak se staví sen s novou moderátorkou

Pokud se podíváme na portfolio vlastních pořadů TV Prima, je třeba říci, že je poměrně obsáhlé a v nabídce je celá řada stálic, které jsou velmi oblíbené. Mezi ty rozhodně můžeme zařadit také pořad, který nese název, Jak se staví sen. Ten je zaměřený na proměny bytů u celé řady různých lidí, kteří se do daného projektu přihlásí. Cílem pořadu je ukázat, že konkrétní rekonstrukce a úpravy mohou být skutečně jedinečné i rychlé, a to pokud se do nich vloží tým profesionálů. Že se jedná o pořad oblíbený, to jasně dokazuje nejenom sledovanost. Jasně to dokazuje také fakt, že pořad Jak se staví sen se aktuálně vysílá už ve své šestnácté řadě.

Nejnovější řada má novinku

Pokud je něco, co můžeme označit za jednu ze skutečně největších novinek, je to bezesporu fakt, že Jak se staví sen mění moderátora. Tedy konkrétní moderátorku. Pokud jste pravidelnými diváky tohoto pořadu, potom jistě víte, že se mu aktuálně věnovala Laďka Něrgešová. Ta ale aktuálně končí, přičemž hlavním důvodem jsou podle vyjádření především mateřské povinnosti. TV Prima za ni poměrně rychle získala náhradu a tak můžeme říci, že aktuální moderátorkou bude také žena, a to Iva Kubelková. Ta není ani na televizích rozhodně žádným nováčkem, jelikož naposledy jste ji mohli vidět třeba v bulvárním magazínu, kterým je Top Star. Nyní tedy půjde o oblast zcela odlišnou.

Už na jaře

Pokud se těšíte na pořad jako takový, nebo se těšíte jenom na samotnou moderátorku, je třeba říci, kdy vlastně dojde k samotnému vysílání šestnácté řady pořadu, Jak se staví sen. Mělo by to být už na jaře, tedy v rámci jarního programového schématu. Co musíme dodat, že se opět bude jednat o pravidelné týdenní vysílání a tak každý týden uvidíte jinou rodinu a každý týden tedy uvidíte zcela jinou přestavbu konkrétního bydlení z toho nevyhovujícího, do dokonale vyhovujícího a také dokonale moderního.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018