Jak se staví sen s novou moderátorkou

Pokud se podíváme na portfolio vlastních pořadů TV Prima, je třeba říci, že je poměrně obsáhlé a v nabídce je celá řada stálic, které jsou velmi oblíbené. Mezi ty rozhodně můžeme zařadit také pořad, který nese název, Jak se staví sen. Ten je zaměřený na proměny bytů u celé řady různých lidí, kteří se do daného projektu přihlásí. Cílem pořadu je ukázat, že konkrétní rekonstrukce a úpravy mohou být skutečně jedinečné i rychlé, a to pokud se do nich vloží tým profesionálů. Že se jedná o pořad oblíbený, to jasně dokazuje nejenom sledovanost. Jasně to dokazuje také fakt, že pořad Jak se staví sen se aktuálně vysílá už ve své šestnácté řadě.

Nejnovější řada má novinku

Pokud je něco, co můžeme označit za jednu ze skutečně největších novinek, je to bezesporu fakt, že Jak se staví sen mění moderátora. Tedy konkrétní moderátorku. Pokud jste pravidelnými diváky tohoto pořadu, potom jistě víte, že se mu aktuálně věnovala Laďka Něrgešová. Ta ale aktuálně končí, přičemž hlavním důvodem jsou podle vyjádření především mateřské povinnosti. TV Prima za ni poměrně rychle získala náhradu a tak můžeme říci, že aktuální moderátorkou bude také žena, a to Iva Kubelková. Ta není ani na televizích rozhodně žádným nováčkem, jelikož naposledy jste ji mohli vidět třeba v bulvárním magazínu, kterým je Top Star. Nyní tedy půjde o oblast zcela odlišnou.

Už na jaře

Pokud se těšíte na pořad jako takový, nebo se těšíte jenom na samotnou moderátorku, je třeba říci, kdy vlastně dojde k samotnému vysílání šestnácté řady pořadu, Jak se staví sen. Mělo by to být už na jaře, tedy v rámci jarního programového schématu. Co musíme dodat, že se opět bude jednat o pravidelné týdenní vysílání a tak každý týden uvidíte jinou rodinu a každý týden tedy uvidíte zcela jinou přestavbu konkrétního bydlení z toho nevyhovujícího, do dokonale vyhovujícího a také dokonale moderního.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018