Jak se staví sen s novou moderátorkou

Pokud se podíváme na portfolio vlastních pořadů TV Prima, je třeba říci, že je poměrně obsáhlé a v nabídce je celá řada stálic, které jsou velmi oblíbené. Mezi ty rozhodně můžeme zařadit také pořad, který nese název, Jak se staví sen. Ten je zaměřený na proměny bytů u celé řady různých lidí, kteří se do daného projektu přihlásí. Cílem pořadu je ukázat, že konkrétní rekonstrukce a úpravy mohou být skutečně jedinečné i rychlé, a to pokud se do nich vloží tým profesionálů. Že se jedná o pořad oblíbený, to jasně dokazuje nejenom sledovanost. Jasně to dokazuje také fakt, že pořad Jak se staví sen se aktuálně vysílá už ve své šestnácté řadě.

Nejnovější řada má novinku

Pokud je něco, co můžeme označit za jednu ze skutečně největších novinek, je to bezesporu fakt, že Jak se staví sen mění moderátora. Tedy konkrétní moderátorku. Pokud jste pravidelnými diváky tohoto pořadu, potom jistě víte, že se mu aktuálně věnovala Laďka Něrgešová. Ta ale aktuálně končí, přičemž hlavním důvodem jsou podle vyjádření především mateřské povinnosti. TV Prima za ni poměrně rychle získala náhradu a tak můžeme říci, že aktuální moderátorkou bude také žena, a to Iva Kubelková. Ta není ani na televizích rozhodně žádným nováčkem, jelikož naposledy jste ji mohli vidět třeba v bulvárním magazínu, kterým je Top Star. Nyní tedy půjde o oblast zcela odlišnou.

Už na jaře

Pokud se těšíte na pořad jako takový, nebo se těšíte jenom na samotnou moderátorku, je třeba říci, kdy vlastně dojde k samotnému vysílání šestnácté řady pořadu, Jak se staví sen. Mělo by to být už na jaře, tedy v rámci jarního programového schématu. Co musíme dodat, že se opět bude jednat o pravidelné týdenní vysílání a tak každý týden uvidíte jinou rodinu a každý týden tedy uvidíte zcela jinou přestavbu konkrétního bydlení z toho nevyhovujícího, do dokonale vyhovujícího a také dokonale moderního.

Aktuálně v tv světě
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018