Jak si vede Televize Seznam?

Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí mezi velké hráče. Očekávala se spíše menší sledovanost. Nyní jsou k dispozici první čísla a tak se můžeme společně podívat na to, jak se této televizi zatím dařilo. Zde připomeňme, že své vysílání započala oficiálně na začátku měsíce března a tak daná čísla odpovídají právě několika prvním týdnům tohoto měsíce.

Jak je na tom Televize Seznam z hlediska průměru?

Nejprve se podíváme na jedno z nejdůležitějších čísel, které se týká samotného průměru. Díky tomu budeme moci televizi lépe zařadit mezi ostatní. Když se podíváme na komplexní skupinu, tedy na osoby starší patnácti let, tak musíme říci, že celkový podíl na sledovanosti je 0,12 procent. Dobré je připomenout, že hlavní favorité dosahují sledovanosti v desítkách procent. Pokud vám to připadá až velmi málo, tak musíme říci, že zhruba takováto sledovanost byla celkem očekávaná.

Podobně, jako jiné tematické televize

Musíme říci, že když je Televize Seznam porovnána s ostatními, tak je na tom z hlediska sledovanosti podobně, jako jiné tematické televize. Třeba úzce zaměřené kanály nabízející dětské pořady, nebo třeba filmy. V tomto ohledu musíme říci, že na to že je na obrazovce jenom pár týdnů, je to číslo celkem dobré a dá se očekávat i to, že nadále poroste.

Jak jsou na tom konkrétní čísla?

Pokud vám procentuelní hodnota zase až tak nic neříká, můžeme se podívat i na konkrétní číslo. Když jde o první týdny měsíce března, tak ve zmíněné kategorii starších patnácti let došlo k tomu, že televizi sledovalo zhruba milion televizních diváků. A to už je číslo celkem dobré. Vliv na to má mimo jiné i ten fakt, že například na rozdíl od řady konkurentů je dostupná nejenom na satelitu nebo kabelu, ale i na klasickém celoplošném multiplexu.

Aktuálně v tv světě
Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že ..
22.04.2018
Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit ..
18.04.2018
Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany ..
15.04.2018
Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně ..
11.04.2018
Pokud náš magazín čtete pravidelně, jistě vám neutekla informace o tom, že na Velikonoční pondělí dojde ke spuštění ..
05.04.2018
Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. ..
04.04.2018
Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí ..
29.03.2018
Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to ..
27.03.2018
I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se ..
22.03.2018
Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co ..
20.03.2018