Jak si vede Televize Seznam?

Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí mezi velké hráče. Očekávala se spíše menší sledovanost. Nyní jsou k dispozici první čísla a tak se můžeme společně podívat na to, jak se této televizi zatím dařilo. Zde připomeňme, že své vysílání započala oficiálně na začátku měsíce března a tak daná čísla odpovídají právě několika prvním týdnům tohoto měsíce.

Jak je na tom Televize Seznam z hlediska průměru?

Nejprve se podíváme na jedno z nejdůležitějších čísel, které se týká samotného průměru. Díky tomu budeme moci televizi lépe zařadit mezi ostatní. Když se podíváme na komplexní skupinu, tedy na osoby starší patnácti let, tak musíme říci, že celkový podíl na sledovanosti je 0,12 procent. Dobré je připomenout, že hlavní favorité dosahují sledovanosti v desítkách procent. Pokud vám to připadá až velmi málo, tak musíme říci, že zhruba takováto sledovanost byla celkem očekávaná.

Podobně, jako jiné tematické televize

Musíme říci, že když je Televize Seznam porovnána s ostatními, tak je na tom z hlediska sledovanosti podobně, jako jiné tematické televize. Třeba úzce zaměřené kanály nabízející dětské pořady, nebo třeba filmy. V tomto ohledu musíme říci, že na to že je na obrazovce jenom pár týdnů, je to číslo celkem dobré a dá se očekávat i to, že nadále poroste.

Jak jsou na tom konkrétní čísla?

Pokud vám procentuelní hodnota zase až tak nic neříká, můžeme se podívat i na konkrétní číslo. Když jde o první týdny měsíce března, tak ve zmíněné kategorii starších patnácti let došlo k tomu, že televizi sledovalo zhruba milion televizních diváků. A to už je číslo celkem dobré. Vliv na to má mimo jiné i ten fakt, že například na rozdíl od řady konkurentů je dostupná nejenom na satelitu nebo kabelu, ale i na klasickém celoplošném multiplexu.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018