Jak si vede Televize Seznam?

Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí mezi velké hráče. Očekávala se spíše menší sledovanost. Nyní jsou k dispozici první čísla a tak se můžeme společně podívat na to, jak se této televizi zatím dařilo. Zde připomeňme, že své vysílání započala oficiálně na začátku měsíce března a tak daná čísla odpovídají právě několika prvním týdnům tohoto měsíce.

Jak je na tom Televize Seznam z hlediska průměru?

Nejprve se podíváme na jedno z nejdůležitějších čísel, které se týká samotného průměru. Díky tomu budeme moci televizi lépe zařadit mezi ostatní. Když se podíváme na komplexní skupinu, tedy na osoby starší patnácti let, tak musíme říci, že celkový podíl na sledovanosti je 0,12 procent. Dobré je připomenout, že hlavní favorité dosahují sledovanosti v desítkách procent. Pokud vám to připadá až velmi málo, tak musíme říci, že zhruba takováto sledovanost byla celkem očekávaná.

Podobně, jako jiné tematické televize

Musíme říci, že když je Televize Seznam porovnána s ostatními, tak je na tom z hlediska sledovanosti podobně, jako jiné tematické televize. Třeba úzce zaměřené kanály nabízející dětské pořady, nebo třeba filmy. V tomto ohledu musíme říci, že na to že je na obrazovce jenom pár týdnů, je to číslo celkem dobré a dá se očekávat i to, že nadále poroste.

Jak jsou na tom konkrétní čísla?

Pokud vám procentuelní hodnota zase až tak nic neříká, můžeme se podívat i na konkrétní číslo. Když jde o první týdny měsíce března, tak ve zmíněné kategorii starších patnácti let došlo k tomu, že televizi sledovalo zhruba milion televizních diváků. A to už je číslo celkem dobré. Vliv na to má mimo jiné i ten fakt, že například na rozdíl od řady konkurentů je dostupná nejenom na satelitu nebo kabelu, ale i na klasickém celoplošném multiplexu.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018