Jak udržet v chodu velkou rodinu? To nám ukáže Střídavka na Primě

Jak to může dopadnout, když se tři poměrně velké rodiny spojí v jednu? To ve své komedii ukazuje Petr Nikolaev. Těšte se na pořádnou dávku zábavy, vtipných dialogů i situací ze života.

První láska nemusí být vždy ta pravá

Jak sám režisér uvádí, ta skutečná životní láska nemusí být vždy ta první či dokonce druhá. Někdy můžete toho pravého partnera potkat až napotřetí. Během hledání toho správného protějšku, se kterým strávíte zbytek života, se ovšem může přihodit řada věcí – manželství, děti, rozvod a podobně. Právě toto prolínání a nečekané životní zvraty jsou ústředním motivem Střídavky.

Jak udržet rodinu v chodu?

Udržení běžné rodiny v chodu není vždy úplně snadné. A co teprve udržet rodinu, která je tvořena současnými i bývalými partnery a střetávají se v ní děti z minulých i současných vztahů. To už vyžaduje pečlivé plánování a doktorát ze strategie.
Jak takové rodiny fungují a jak spolu vycházejí bývalí partneři a děti z předchozích vztahů? Odpovědi na tyto otázky s nadhledem zodpovídá právě Střídavka. Nabídku účinkovat v rodinné komedii, která je břitká, vtipná i dojemná, přijali Martin Hofmann, Jitka Čvančarová, Anna Polívková, Jiří Vyorálek a Kristina Svarinská. Babičku, na kterou již začíná dopadat stáří a projevují se u ní první projevy Alzheimeru, výborně ztvárnila Eva Holubová.

Zajímavosti o filmu

Natáčení probíhalo v Praze a na zámku Štiřín.

Před samotným natáčením předvedl režisér Petr Nikolaev producentům fotografie dvou jablek. To první bylo perfektní, naleštěné a koupené v supermarketu. Druhé bylo obyčejné, utržené na zahrádce u chaloupky, ale opravdové. Právě takový měl být i samotný film – dobrý, zábavný a s nedokonalostmi, které jsou pro život typické.

Sřídavku můžete vidět 1. prosince 2023 na Primě a 9. prosince 2023 na stanici Prima Max.

Aktuálně v tv světě
Již 27. února vypukne na Voyo vysílání třetí řady nejdrsnější a nejnáročnější reality show. Diváci TV Nova si na ..
20.02.2024

Televizní stanice Prima si pro své diváky přichystala plynulý přechod z jednoho ..

18.02.2024
Jaro na České televizi bude skutečně plodné a pro diváky lákavé. Těšit se totiž můžeme například na komediálně ..
13.02.2024
V neděli 4. února 2024 oslavila stanice Nova již své 30. narozeniny. U té příležitosti se v Televizních novinách ..
10.02.2024
Tomáš a Tereza prožívají lovestory jako z filmu, jenomže potom dojde k jedné situaci, kterou si Tereza nenechá vysvětlit. ..
08.02.2024
Šestidílná minisérie Adama Sedláka Adikts pojednává o skupině studentů adiktologie, kteří se rozhodnou pro experiment, ..
04.02.2024
Přeneste se do dovolenkové a Čechy oblíbené destinace a společně s dvojicí detektivů se pusťte do vyšetřování ..
01.02.2024
Co když je žena natolik hodná obětavá, že se zasekne ve vztahu s někým, kdo s ní nemá vážné úmysly? To je případ ..
28.01.2024
V roce 2023 vyšel komediální seriál Dobré ráno, Brno! a diváci si jej nemohli vynachválit. Právě nadhled a nadsázka, s ..
25.01.2024
V roce 2021 měla v českých kinech premiéru romantická komedie Láska na špičkách. V hlavních rolích se objevila Vica ..
21.01.2024