Jak vypadá podzimní programová skladba?

Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které televizi chystá a s čím chce vyrazit do boje. Nyní už je jasno v tom, jak bude programová skladba vypadat. Na co se těšit?

Pondělí

Tady se dá říci, že si bude konkurovat především Česká televize a dále Nova. Na prvním jmenovaném kanále poběží třetí řada detektivního seriálu Labyrint. Proti němu Nova nasadí svou kriminálku, kterou budou Specialisté. Do pondělního žánru nezapadá TV Prima, která nachystala Modrý kód.

Úterý

To bude celkem zajímavé, a to hlavně pro rozdílnost žánrů. Česká televize v tento den vsadí opět na detektivku, a to s názvem Doktor Martin. Nova půjde cestou osvědčené klasiky, kterou je Ordinace v růžové zahradě 2. Oproti nim Prima chystá úplnou novinku, kterou je seriál Krejzovi.

Středa

Česká televize pokračuje v zajetém standardu detektivek. Tentokrát bude hlavním lákadlem Rapl. Proti tomu sází Nova na osvědčenou reality show s názvem Výměna manželek. A Prima? Ta stejně jako v pondělí nabídne další epizodu seriálu Modrý kód.

Čtvrtek

U čtvrtka můžeme říci, že se jedná o totožnou kopii úterního večera kdy má každá televize něco. Takže si lze vybrat z pořadů, kterými jsou Doktor Martin, Ordinace v růžové zahradě 2 a dále Krejzovi.

Pátek

Tady se začne bojovat. Česká televize má naplánovanou třetí řadu seriálu První republika. Proti ní půjde Nova s celovečerním filmem. Prima nabídne novinku v podobě zábavy, kterou je pořad ČS má talent.

Sobota

Ta je v podstatě vyhrazena soutěžím. A to na jakékoliv televizi. Česká televize nabídne premiérovou řadu Star Dance. Nova má v plánu pěveckou soutěž Tvoje tvář má známý hlas. A Prima? Má úplnou novinku s názvem 1 proti všem.

Neděle

Na ČT a na Nově bude ve znamení detektivek, jelikož se lze těšit na seriál Rédl, nebo na seriál Dáma a Král. Pokud jde o Primu, zařadí komediální novinku Tátové na tahu.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018