Jak vypadá podzimní programová skladba?

Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které televizi chystá a s čím chce vyrazit do boje. Nyní už je jasno v tom, jak bude programová skladba vypadat. Na co se těšit?

Pondělí

Tady se dá říci, že si bude konkurovat především Česká televize a dále Nova. Na prvním jmenovaném kanále poběží třetí řada detektivního seriálu Labyrint. Proti němu Nova nasadí svou kriminálku, kterou budou Specialisté. Do pondělního žánru nezapadá TV Prima, která nachystala Modrý kód.

Úterý

To bude celkem zajímavé, a to hlavně pro rozdílnost žánrů. Česká televize v tento den vsadí opět na detektivku, a to s názvem Doktor Martin. Nova půjde cestou osvědčené klasiky, kterou je Ordinace v růžové zahradě 2. Oproti nim Prima chystá úplnou novinku, kterou je seriál Krejzovi.

Středa

Česká televize pokračuje v zajetém standardu detektivek. Tentokrát bude hlavním lákadlem Rapl. Proti tomu sází Nova na osvědčenou reality show s názvem Výměna manželek. A Prima? Ta stejně jako v pondělí nabídne další epizodu seriálu Modrý kód.

Čtvrtek

U čtvrtka můžeme říci, že se jedná o totožnou kopii úterního večera kdy má každá televize něco. Takže si lze vybrat z pořadů, kterými jsou Doktor Martin, Ordinace v růžové zahradě 2 a dále Krejzovi.

Pátek

Tady se začne bojovat. Česká televize má naplánovanou třetí řadu seriálu První republika. Proti ní půjde Nova s celovečerním filmem. Prima nabídne novinku v podobě zábavy, kterou je pořad ČS má talent.

Sobota

Ta je v podstatě vyhrazena soutěžím. A to na jakékoliv televizi. Česká televize nabídne premiérovou řadu Star Dance. Nova má v plánu pěveckou soutěž Tvoje tvář má známý hlas. A Prima? Má úplnou novinku s názvem 1 proti všem.

Neděle

Na ČT a na Nově bude ve znamení detektivek, jelikož se lze těšit na seriál Rédl, nebo na seriál Dáma a Král. Pokud jde o Primu, zařadí komediální novinku Tátové na tahu.

Aktuálně v tv světě
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019
Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už ..
16.01.2019
Pořad Otázky Václava Moravce se po více než třech letech vrací na místo, kde před 15 lety začínal. Od neděle 6. ledna ..
12.01.2019
Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady ..
06.01.2019
Je tu rok 2019 a tak se můžeme ohlédnout za tím předchozím. A to pochopitelně z toho pohledu, jak se jednotlivým ..
04.01.2019

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky ..

23.12.2018

Letošní řada StarDance diváky doslova přitáhla k televizním obrazovkám. Za úspěchem stojí bezesporu ..

19.12.2018
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018