Jak vypadá podzimní programová skladba?

Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které televizi chystá a s čím chce vyrazit do boje. Nyní už je jasno v tom, jak bude programová skladba vypadat. Na co se těšit?

Pondělí

Tady se dá říci, že si bude konkurovat především Česká televize a dále Nova. Na prvním jmenovaném kanále poběží třetí řada detektivního seriálu Labyrint. Proti němu Nova nasadí svou kriminálku, kterou budou Specialisté. Do pondělního žánru nezapadá TV Prima, která nachystala Modrý kód.

Úterý

To bude celkem zajímavé, a to hlavně pro rozdílnost žánrů. Česká televize v tento den vsadí opět na detektivku, a to s názvem Doktor Martin. Nova půjde cestou osvědčené klasiky, kterou je Ordinace v růžové zahradě 2. Oproti nim Prima chystá úplnou novinku, kterou je seriál Krejzovi.

Středa

Česká televize pokračuje v zajetém standardu detektivek. Tentokrát bude hlavním lákadlem Rapl. Proti tomu sází Nova na osvědčenou reality show s názvem Výměna manželek. A Prima? Ta stejně jako v pondělí nabídne další epizodu seriálu Modrý kód.

Čtvrtek

U čtvrtka můžeme říci, že se jedná o totožnou kopii úterního večera kdy má každá televize něco. Takže si lze vybrat z pořadů, kterými jsou Doktor Martin, Ordinace v růžové zahradě 2 a dále Krejzovi.

Pátek

Tady se začne bojovat. Česká televize má naplánovanou třetí řadu seriálu První republika. Proti ní půjde Nova s celovečerním filmem. Prima nabídne novinku v podobě zábavy, kterou je pořad ČS má talent.

Sobota

Ta je v podstatě vyhrazena soutěžím. A to na jakékoliv televizi. Česká televize nabídne premiérovou řadu Star Dance. Nova má v plánu pěveckou soutěž Tvoje tvář má známý hlas. A Prima? Má úplnou novinku s názvem 1 proti všem.

Neděle

Na ČT a na Nově bude ve znamení detektivek, jelikož se lze těšit na seriál Rédl, nebo na seriál Dáma a Král. Pokud jde o Primu, zařadí komediální novinku Tátové na tahu.

Aktuálně v tv světě
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018
TV Nova nezařazuje do svého vysílání jenom osvědčenou klasiku v podobě nekonečné Ulice, nebo také nekonečné ..
04.11.2018
Kuchařské show jsou stále velkým tahákem. Zvláště potom v případě, kdy jsou spojeny s někým známým. A to je ..
03.11.2018
Dlouhodobě je tuzemská komerční, ale i tuzemská nejlepší televize zcela jasná. Jedná se o TV Nova, která dlouhodobě a ..
28.10.2018
Kdo sleduje zpravodajství TV Prima, ten velmi dobře zá dvojice moderátorů, kteří se starají  uvádění jednotlivých ..
24.10.2018
Detektivní seriál Profesor T je jeden ze zajímavých trumfů TV Nova. Mimo jiné i z toho důvodu, že jeho odtajnění ..
21.10.2018
Výročí 100 let republiky nechává celkem chladné většinu komerčních televizí. Dost možná zařadí něco tematicky ..
18.10.2018
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018