Jak vypadá podzimní programová skladba?

Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které televizi chystá a s čím chce vyrazit do boje. Nyní už je jasno v tom, jak bude programová skladba vypadat. Na co se těšit?

Pondělí

Tady se dá říci, že si bude konkurovat především Česká televize a dále Nova. Na prvním jmenovaném kanále poběží třetí řada detektivního seriálu Labyrint. Proti němu Nova nasadí svou kriminálku, kterou budou Specialisté. Do pondělního žánru nezapadá TV Prima, která nachystala Modrý kód.

Úterý

To bude celkem zajímavé, a to hlavně pro rozdílnost žánrů. Česká televize v tento den vsadí opět na detektivku, a to s názvem Doktor Martin. Nova půjde cestou osvědčené klasiky, kterou je Ordinace v růžové zahradě 2. Oproti nim Prima chystá úplnou novinku, kterou je seriál Krejzovi.

Středa

Česká televize pokračuje v zajetém standardu detektivek. Tentokrát bude hlavním lákadlem Rapl. Proti tomu sází Nova na osvědčenou reality show s názvem Výměna manželek. A Prima? Ta stejně jako v pondělí nabídne další epizodu seriálu Modrý kód.

Čtvrtek

U čtvrtka můžeme říci, že se jedná o totožnou kopii úterního večera kdy má každá televize něco. Takže si lze vybrat z pořadů, kterými jsou Doktor Martin, Ordinace v růžové zahradě 2 a dále Krejzovi.

Pátek

Tady se začne bojovat. Česká televize má naplánovanou třetí řadu seriálu První republika. Proti ní půjde Nova s celovečerním filmem. Prima nabídne novinku v podobě zábavy, kterou je pořad ČS má talent.

Sobota

Ta je v podstatě vyhrazena soutěžím. A to na jakékoliv televizi. Česká televize nabídne premiérovou řadu Star Dance. Nova má v plánu pěveckou soutěž Tvoje tvář má známý hlas. A Prima? Má úplnou novinku s názvem 1 proti všem.

Neděle

Na ČT a na Nově bude ve znamení detektivek, jelikož se lze těšit na seriál Rédl, nebo na seriál Dáma a Král. Pokud jde o Primu, zařadí komediální novinku Tátové na tahu.

Aktuálně v tv světě
Poldové a nemluvně je nový komediálně detektivní seriál, který právě natáčí Česká televize podle scénáře ..
20.03.2019
Po úspěšném vysílání stand-up show Comedy Club, přichází Prima ComedyCentral s dalším komediálním pořadem ..
15.03.2019
Česká televize mezi velkým počtem diváků zabodovala s miniseriálem Most, který si jako téměř jediný vícedílný ..
13.03.2019
Od roku 2012, kdy se podnikatel Jaromír Soukup stal majitelem i generálním ředitelem televize Barrandov, se její program ..
10.03.2019
Seriál Most! doslova trhal divácké rekordy. Stal se jedním z nejúspěšnějších komediálních seriálů České televize ..
05.03.2019
Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení ..
03.03.2019
Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál ..
28.02.2019
Talentové soutěže boří rekordy sledovanosti po celém světě. Zisky z reklam se jednotlivým stanicím jen hrnou, a tak ..
24.02.2019
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019