Jak vypadá podzimní programová skladba?

Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které televizi chystá a s čím chce vyrazit do boje. Nyní už je jasno v tom, jak bude programová skladba vypadat. Na co se těšit?

Pondělí

Tady se dá říci, že si bude konkurovat především Česká televize a dále Nova. Na prvním jmenovaném kanále poběží třetí řada detektivního seriálu Labyrint. Proti němu Nova nasadí svou kriminálku, kterou budou Specialisté. Do pondělního žánru nezapadá TV Prima, která nachystala Modrý kód.

Úterý

To bude celkem zajímavé, a to hlavně pro rozdílnost žánrů. Česká televize v tento den vsadí opět na detektivku, a to s názvem Doktor Martin. Nova půjde cestou osvědčené klasiky, kterou je Ordinace v růžové zahradě 2. Oproti nim Prima chystá úplnou novinku, kterou je seriál Krejzovi.

Středa

Česká televize pokračuje v zajetém standardu detektivek. Tentokrát bude hlavním lákadlem Rapl. Proti tomu sází Nova na osvědčenou reality show s názvem Výměna manželek. A Prima? Ta stejně jako v pondělí nabídne další epizodu seriálu Modrý kód.

Čtvrtek

U čtvrtka můžeme říci, že se jedná o totožnou kopii úterního večera kdy má každá televize něco. Takže si lze vybrat z pořadů, kterými jsou Doktor Martin, Ordinace v růžové zahradě 2 a dále Krejzovi.

Pátek

Tady se začne bojovat. Česká televize má naplánovanou třetí řadu seriálu První republika. Proti ní půjde Nova s celovečerním filmem. Prima nabídne novinku v podobě zábavy, kterou je pořad ČS má talent.

Sobota

Ta je v podstatě vyhrazena soutěžím. A to na jakékoliv televizi. Česká televize nabídne premiérovou řadu Star Dance. Nova má v plánu pěveckou soutěž Tvoje tvář má známý hlas. A Prima? Má úplnou novinku s názvem 1 proti všem.

Neděle

Na ČT a na Nově bude ve znamení detektivek, jelikož se lze těšit na seriál Rédl, nebo na seriál Dáma a Král. Pokud jde o Primu, zařadí komediální novinku Tátové na tahu.

Aktuálně v tv světě
Dvoudílná minisérie Stockholmský syndrom, která volně navazuje na minisérii Spravedlnost (oceněno Českým lvem), se již ..
18.07.2019
TV Nova neváhá a vrací na obrazovky oblíbenou zpěváckou show Tvoje tvář má známý hlas. Na televizních obrazovkách se ..
16.07.2019
Poslední měsíc školního roku před pár dny skončil a my můžeme vystavit pomyslné vysvědčení i televizním stanicím. ..
14.07.2019
Letošní ročník filmového festivalu v Karlových Varech sice právě skončil, ale my už se díky němu můžeme těšit na ..
10.07.2019
Televizní diváci v České republice se mohou již brzy těšit na novou stanici. Společnost FTV Prima totiž získala od Rady ..
07.07.2019
Televize Nova oznámila na začátku června hned několik změn, ke kterým došlo v jejím vedení. Z pozice generálního ..
05.07.2019
Komerční televizi TV Prima se loňský rok vydařil – alespoň po finanční stránce. Jako i předchozí roky, i v roce 2018 ..
30.06.2019
S přicházejícím létem přichází i nové pořady a nová vysílání. Televize Nova vyrazila do boje o sledovanost se ..
27.06.2019
Léto a letní prázdniny většinou nebývají obdobím, kdy lidé tráví svůj volný čas u televizních obrazovek. To je ..
23.06.2019
Ať už české či zahraniční krimiseriály patří v současné době mezi nejoblíbenější typy televizních pořadů. ..
19.06.2019