Jaká lákadla chystají televize na podzim?

Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na podzim. Právě ten je obdobím, na které televize obecně nejvíce sází – a to po celkem nudném létě. Podívejme se společně na to, jaké hlavní taháky mají televize pro podzimní vysílání připravené.

Tvoje tvář má známý hlas

Pěvecké soutěže mají na televizních obrazovkách jasné místo a jsou celkem populární. To potvrdila i Superstar, která před nedávnem skončila na TV Nova. A hned na podzim čeká diváky jiná pěvecká show, která nese název Tvoje tvář má známý hlas. A kde se bude vysílat? Bude to opět TV Nova, která aktuálně láká na castingy, kam se mohou zájemci přihlásit. Unikátem této soutěže je to, že nerozhoduje vzhled, ale jenom zpěv. Navíc se jedná  soutěž, kde si jednotliví porotci tvoří své týmy.

Star Dance

Pokud sledujete veřejnoprávní televizi, tedy ČT 1, tak jistě víte že pořad Star Dance rozhodně není nijak nový. Můžeme říci, že patří mezi velmi oblíbené stálice. A na co je tato soutěž zaměřena? Jedná se o soutěž taneční, která je unikátní tím že zde v párech tancuje vždy zkušený tanečník nebo tanečnice, a to společně s někým, kdo patří do kategorie známých osobností. V průběhu soutěže jednotlivé páry postupně vypadávají, až do doby, než vzejde vítěz.

Česko Slovensko má talent

Jdeme na pořad poslední. I ten je spojený hlavně s tím, že jeho úkolem je diváky zabavit. A jak asi velmi dobře tušíte, jedná se o pořad, který je dostupný na třetí nejsledovanější televizi u nás. A tou je TV Prima. Právě zde se už dlouhou dobu vysílá pořad s názvem Česko Slovensko má talent. A právě ten nebude chybět ani letos, v rámci současného podzimního vysílání. Jde o očekávanou událost, u které již proběhly castingy a vše je tak spojeno s tím, že se mohou představit jednotliví soutěžící.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018