Jaká lákadla chystají televize na podzim?

Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na podzim. Právě ten je obdobím, na které televize obecně nejvíce sází – a to po celkem nudném létě. Podívejme se společně na to, jaké hlavní taháky mají televize pro podzimní vysílání připravené.

Tvoje tvář má známý hlas

Pěvecké soutěže mají na televizních obrazovkách jasné místo a jsou celkem populární. To potvrdila i Superstar, která před nedávnem skončila na TV Nova. A hned na podzim čeká diváky jiná pěvecká show, která nese název Tvoje tvář má známý hlas. A kde se bude vysílat? Bude to opět TV Nova, která aktuálně láká na castingy, kam se mohou zájemci přihlásit. Unikátem této soutěže je to, že nerozhoduje vzhled, ale jenom zpěv. Navíc se jedná  soutěž, kde si jednotliví porotci tvoří své týmy.

Star Dance

Pokud sledujete veřejnoprávní televizi, tedy ČT 1, tak jistě víte že pořad Star Dance rozhodně není nijak nový. Můžeme říci, že patří mezi velmi oblíbené stálice. A na co je tato soutěž zaměřena? Jedná se o soutěž taneční, která je unikátní tím že zde v párech tancuje vždy zkušený tanečník nebo tanečnice, a to společně s někým, kdo patří do kategorie známých osobností. V průběhu soutěže jednotlivé páry postupně vypadávají, až do doby, než vzejde vítěz.

Česko Slovensko má talent

Jdeme na pořad poslední. I ten je spojený hlavně s tím, že jeho úkolem je diváky zabavit. A jak asi velmi dobře tušíte, jedná se o pořad, který je dostupný na třetí nejsledovanější televizi u nás. A tou je TV Prima. Právě zde se už dlouhou dobu vysílá pořad s názvem Česko Slovensko má talent. A právě ten nebude chybět ani letos, v rámci současného podzimního vysílání. Jde o očekávanou událost, u které již proběhly castingy a vše je tak spojeno s tím, že se mohou představit jednotliví soutěžící.

Aktuálně v tv světě
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019
Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už ..
16.01.2019
Pořad Otázky Václava Moravce se po více než třech letech vrací na místo, kde před 15 lety začínal. Od neděle 6. ledna ..
12.01.2019
Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady ..
06.01.2019
Je tu rok 2019 a tak se můžeme ohlédnout za tím předchozím. A to pochopitelně z toho pohledu, jak se jednotlivým ..
04.01.2019

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky ..

23.12.2018

Letošní řada StarDance diváky doslova přitáhla k televizním obrazovkám. Za úspěchem stojí bezesporu ..

19.12.2018
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018