Jaká lákadla chystají televize na podzim?

Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na podzim. Právě ten je obdobím, na které televize obecně nejvíce sází – a to po celkem nudném létě. Podívejme se společně na to, jaké hlavní taháky mají televize pro podzimní vysílání připravené.

Tvoje tvář má známý hlas

Pěvecké soutěže mají na televizních obrazovkách jasné místo a jsou celkem populární. To potvrdila i Superstar, která před nedávnem skončila na TV Nova. A hned na podzim čeká diváky jiná pěvecká show, která nese název Tvoje tvář má známý hlas. A kde se bude vysílat? Bude to opět TV Nova, která aktuálně láká na castingy, kam se mohou zájemci přihlásit. Unikátem této soutěže je to, že nerozhoduje vzhled, ale jenom zpěv. Navíc se jedná  soutěž, kde si jednotliví porotci tvoří své týmy.

Star Dance

Pokud sledujete veřejnoprávní televizi, tedy ČT 1, tak jistě víte že pořad Star Dance rozhodně není nijak nový. Můžeme říci, že patří mezi velmi oblíbené stálice. A na co je tato soutěž zaměřena? Jedná se o soutěž taneční, která je unikátní tím že zde v párech tancuje vždy zkušený tanečník nebo tanečnice, a to společně s někým, kdo patří do kategorie známých osobností. V průběhu soutěže jednotlivé páry postupně vypadávají, až do doby, než vzejde vítěz.

Česko Slovensko má talent

Jdeme na pořad poslední. I ten je spojený hlavně s tím, že jeho úkolem je diváky zabavit. A jak asi velmi dobře tušíte, jedná se o pořad, který je dostupný na třetí nejsledovanější televizi u nás. A tou je TV Prima. Právě zde se už dlouhou dobu vysílá pořad s názvem Česko Slovensko má talent. A právě ten nebude chybět ani letos, v rámci současného podzimního vysílání. Jde o očekávanou událost, u které již proběhly castingy a vše je tak spojeno s tím, že se mohou představit jednotliví soutěžící.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018