Jaké bude léto na ČT1? Těšte se na Chalupáře i české pohádky

Léto u televize asi není něco, co bychom chtěli vyloženě plánovat. Nicméně pokud zrovna nemáte kam vyrazit, nebo vám to vaše možnosti nedovolují, určitě je dobré vědět, že i na televizních obrazovkách najdete zábavu. Co chystá Česká televize?

ČT plánuje zařadit do svého letního vysílání osvědčené prázdninové pořady. Nebudou chybět dřívější české seriály, detektivní filmy, pohádky nebo oblíbené české filmové komedie. Kromě české tvorby se můžete těšit i na osvědčené zahraniční seriály, které si čeští diváci oblíbili.

Detektivní snímky patří k nejoblíbenějším

Na ČT1 můžete již od začátku června sledovat původní český detektivní seriál Vraždy v kruhu. Přibližně od poloviny června se pak přidají další prázdninové seriály. Například od 10. června můžete sledovat tradiční letní seriál Chalupáři. V plánu je vysílat vždy dva díly po sobě, takže to vychází přibližně tak, že se seriál bude vysílat do konce července a v polovině prázdnin nám ČT naservíruje další český seriál.

Vyprávěj pokračuje dál

V úterý a ve čtvrtek se program příliš měnit nebude. I přes prázdniny bude pokračovat seriál Vyprávěj, na který navazuje povídkový cyklus Nejlepší Bakaláři. Pátek bude již tradičně patřit pohádkám a sobota zase zábavným programům. Připomeneme si například reprízované díly pořadů Všechnopárty nebo Zázraky přírody. Neděle bude věnována českým filmům nebo detektivním snímkům. V plánu je mimo jiné i detektivní seriál Hříšní lidé města brněnského.

Prázdninový program bývá většinou chudší, jelikož lidé u obrazovek netráví příliš času. Zejména letos lze ale očekávat, že větší počet lidí bude muset zůstat doma, a tím pádem možná budou i více tíhnout ke sledování televize. Televizním stanicím se tedy rozhodně vyplatí zamyslet se nad prázdninovým vysíláním a udělat ho atraktivní a zábavné. Svoje favority najdete určitě i vy.

Aktuálně v tv světě
Zaznamenali jste letos, že proběhla další řada Superstar? Pokud nejste zrovna fanoušek, tak možná ani ne. Proběhla totiž ..
09.07.2020
I pro média nastaly vlivem pandemie těžké časy. Sice diváci trávili u televize průměrně více času, ale zmenšily se ..
04.07.2020
Není to tak dávno, co jsme hlásili návrat pořadu Show Jana Krause v premiérových dílech. Po koronavirové přestávce se ..
02.07.2020
Většina televizí již obnovila natáčení svých původních seriálů a k životu se probouzí i další projekty, které ..
28.06.2020
Nekonečný seriál Ulice se opět vrací do zajetých kolejí. Po dlouhé pauze způsobené pandemií koronaviru se štáb opět ..
25.06.2020
Léto u televize asi není něco, co bychom chtěli vyloženě plánovat. Nicméně pokud zrovna nemáte kam vyrazit, nebo vám to ..
19.06.2020
Léto už klepe na dveře a spolu s ním se mění i televizní nabídka. Již tradičně televizní stanice uzpůsobují svůj ..
18.06.2020
Přechod na nový standard vysílání DVB-T2 byl avizován dlouho dopředu, ale pandemie koronaviru jej docela výrazně ..
14.06.2020
Televizní stanice se již připravují na letní sezónu.Ta je již tradičně odlehčená, většinou se nevysílají ..
10.06.2020
Češi jsou národ chatařů, to je určitě něco, na čem se všichni shodneme. A právě na této české „libůstce“ chce ..
07.06.2020