Jaké bude léto na ČT1? Těšte se na Chalupáře i české pohádky

Léto u televize asi není něco, co bychom chtěli vyloženě plánovat. Nicméně pokud zrovna nemáte kam vyrazit, nebo vám to vaše možnosti nedovolují, určitě je dobré vědět, že i na televizních obrazovkách najdete zábavu. Co chystá Česká televize?

ČT plánuje zařadit do svého letního vysílání osvědčené prázdninové pořady. Nebudou chybět dřívější české seriály, detektivní filmy, pohádky nebo oblíbené české filmové komedie. Kromě české tvorby se můžete těšit i na osvědčené zahraniční seriály, které si čeští diváci oblíbili.

Detektivní snímky patří k nejoblíbenějším

Na ČT1 můžete již od začátku června sledovat původní český detektivní seriál Vraždy v kruhu. Přibližně od poloviny června se pak přidají další prázdninové seriály. Například od 10. června můžete sledovat tradiční letní seriál Chalupáři. V plánu je vysílat vždy dva díly po sobě, takže to vychází přibližně tak, že se seriál bude vysílat do konce července a v polovině prázdnin nám ČT naservíruje další český seriál.

Vyprávěj pokračuje dál

V úterý a ve čtvrtek se program příliš měnit nebude. I přes prázdniny bude pokračovat seriál Vyprávěj, na který navazuje povídkový cyklus Nejlepší Bakaláři. Pátek bude již tradičně patřit pohádkám a sobota zase zábavným programům. Připomeneme si například reprízované díly pořadů Všechnopárty nebo Zázraky přírody. Neděle bude věnována českým filmům nebo detektivním snímkům. V plánu je mimo jiné i detektivní seriál Hříšní lidé města brněnského.

Prázdninový program bývá většinou chudší, jelikož lidé u obrazovek netráví příliš času. Zejména letos lze ale očekávat, že větší počet lidí bude muset zůstat doma, a tím pádem možná budou i více tíhnout ke sledování televize. Televizním stanicím se tedy rozhodně vyplatí zamyslet se nad prázdninovým vysíláním a udělat ho atraktivní a zábavné. Svoje favority najdete určitě i vy.

Aktuálně v tv světě
Podzim nás vítá za okny i na televizních obrazovkách. Na většině televizních kanálů bude podzimní nabídka sestávat ..
16.09.2020
S nástupem nového školního roku se situace vrací do starých kolejí také na televizních obrazovkách. Již od posledních ..
13.09.2020
Hodně se mluví o tom, co nabídnou hlavní televizní programy pro dospělé, ale bylo by škoda přehlédnout i zajímavou ..
10.09.2020
Televize Nova prozradila, jak se jí v loňském roce finančně dařilo. Z údajů vyplývá, že televizní skupina ..
06.09.2020
Pořad UčíTelka na České televizi nejednomu rodiči vytrhl během karantény trn z paty. A přestože jsme si mysleli, že se ..
03.09.2020
Během pandemie koronaviru došlo k nucenému odložení přechodu na DVB-T2. Byť situace stále není zrovna ideální, ..
30.08.2020
Podzimní televizní sezóna oficiálně startuje. Léto se rychle přehouplo a zejména komerční televize se opět pouští do ..
27.08.2020
Září se kvapem blíží a největší české televize již intenzivně pracují na spuštění podzimního vysílání. ..
23.08.2020
Letošní podzim bude na ČT 1 jiný než dřív. Podle doposud zveřejněných informací se zdá, že neuvidíme tolik ..
21.08.2020
Po prvním čtvrtroku vysílání CNN Prima News se nesjpíšzačíná rekapitulovat a vyhodnocovat, a to s sebou nese i nějaké ..
16.08.2020