Jaké bude léto na TV Prima? Uvidíte nové díly Kateřiny Veliké nebo Simpsonových

Televizní stanice se již připravují na letní sezónu.Ta je již tradičně odlehčená, většinou se nevysílají premiérové díly seriálů a televize sází na reprízy oblíbených pořadů nebo filmů. I TV Prima na léto plánuje zajímavý program. A dokonce nabídne i několik televizních premiér. Půjde především o zahraniční tvorbu. Do letního vysílání plánuje nasadit například premiérové díly seriálu Kateřina Veliká, detektivní seriál Vražedná Mallorca, premiérové řady oblíbeného seriálu Simpsonovi nebo American Horror Story.

Reprízy oblíbených pořadů i klasické filmy

Kromě toho se však na obrazovkách můžete těšit i na opakování populárních dílů původních seriálů televize jako je například Polda 2 či Vinaři apřipomenout si budete moci i některé díly pořadů Ano, šéfe! Nebo Show Jana Krause. Milovníci filmových trháků se zase mohou těšit na oblíbené filmy, které jistě není problém vidět ani poněkolikáté – například Vinnetou, Jurský park a Indiana Jones. V programu se mají objevit i Lovci prokletých pokladů, Spoutaná láska, Holky za mřížemi, El Chapo nebo premiéry filmů Pobřežní hlídka či Vražda v Orient expresu.

Ani v létě se u televize nudit nebudete

Nabídka se tedy zdá bohatá a pro průměrného diváka dostatečně pestrá a zajímavá. Jistě většina z nás neplánuje strávit léto u televize, vzhledem k tomu, že na jaře jsme k tomu byli skoro nuceni, ale i tak je dobré vědět, že se v případě deštivých večerů nudit nebudeme. Prázdninové vysílání by měla TV Prima zahájit ke konci června a běžný program se má opět obnovit s příchodem nového školního roku. Podobný postup plánují i všechny další velké televizní stanice. Léto řada z nich využije k dohánění restů, které vznikly vlivem nařízených opatření. Budou se tedy točit nové díly seriálů a programoví ředitelé budou pilně pracovat na podzimní televizní nabídce.

Aktuálně v tv světě
Podzim nás vítá za okny i na televizních obrazovkách. Na většině televizních kanálů bude podzimní nabídka sestávat ..
16.09.2020
S nástupem nového školního roku se situace vrací do starých kolejí také na televizních obrazovkách. Již od posledních ..
13.09.2020
Hodně se mluví o tom, co nabídnou hlavní televizní programy pro dospělé, ale bylo by škoda přehlédnout i zajímavou ..
10.09.2020
Televize Nova prozradila, jak se jí v loňském roce finančně dařilo. Z údajů vyplývá, že televizní skupina ..
06.09.2020
Pořad UčíTelka na České televizi nejednomu rodiči vytrhl během karantény trn z paty. A přestože jsme si mysleli, že se ..
03.09.2020
Během pandemie koronaviru došlo k nucenému odložení přechodu na DVB-T2. Byť situace stále není zrovna ideální, ..
30.08.2020
Podzimní televizní sezóna oficiálně startuje. Léto se rychle přehouplo a zejména komerční televize se opět pouští do ..
27.08.2020
Září se kvapem blíží a největší české televize již intenzivně pracují na spuštění podzimního vysílání. ..
23.08.2020
Letošní podzim bude na ČT 1 jiný než dřív. Podle doposud zveřejněných informací se zdá, že neuvidíme tolik ..
21.08.2020
Po prvním čtvrtroku vysílání CNN Prima News se nesjpíšzačíná rekapitulovat a vyhodnocovat, a to s sebou nese i nějaké ..
16.08.2020