Jaké bude léto na TV Prima? Uvidíte nové díly Kateřiny Veliké nebo Simpsonových

Televizní stanice se již připravují na letní sezónu.Ta je již tradičně odlehčená, většinou se nevysílají premiérové díly seriálů a televize sází na reprízy oblíbených pořadů nebo filmů. I TV Prima na léto plánuje zajímavý program. A dokonce nabídne i několik televizních premiér. Půjde především o zahraniční tvorbu. Do letního vysílání plánuje nasadit například premiérové díly seriálu Kateřina Veliká, detektivní seriál Vražedná Mallorca, premiérové řady oblíbeného seriálu Simpsonovi nebo American Horror Story.

Reprízy oblíbených pořadů i klasické filmy

Kromě toho se však na obrazovkách můžete těšit i na opakování populárních dílů původních seriálů televize jako je například Polda 2 či Vinaři apřipomenout si budete moci i některé díly pořadů Ano, šéfe! Nebo Show Jana Krause. Milovníci filmových trháků se zase mohou těšit na oblíbené filmy, které jistě není problém vidět ani poněkolikáté – například Vinnetou, Jurský park a Indiana Jones. V programu se mají objevit i Lovci prokletých pokladů, Spoutaná láska, Holky za mřížemi, El Chapo nebo premiéry filmů Pobřežní hlídka či Vražda v Orient expresu.

Ani v létě se u televize nudit nebudete

Nabídka se tedy zdá bohatá a pro průměrného diváka dostatečně pestrá a zajímavá. Jistě většina z nás neplánuje strávit léto u televize, vzhledem k tomu, že na jaře jsme k tomu byli skoro nuceni, ale i tak je dobré vědět, že se v případě deštivých večerů nudit nebudeme. Prázdninové vysílání by měla TV Prima zahájit ke konci června a běžný program se má opět obnovit s příchodem nového školního roku. Podobný postup plánují i všechny další velké televizní stanice. Léto řada z nich využije k dohánění restů, které vznikly vlivem nařízených opatření. Budou se tedy točit nové díly seriálů a programoví ředitelé budou pilně pracovat na podzimní televizní nabídce.

Aktuálně v tv světě
Zaznamenali jste letos, že proběhla další řada Superstar? Pokud nejste zrovna fanoušek, tak možná ani ne. Proběhla totiž ..
09.07.2020
I pro média nastaly vlivem pandemie těžké časy. Sice diváci trávili u televize průměrně více času, ale zmenšily se ..
04.07.2020
Není to tak dávno, co jsme hlásili návrat pořadu Show Jana Krause v premiérových dílech. Po koronavirové přestávce se ..
02.07.2020
Většina televizí již obnovila natáčení svých původních seriálů a k životu se probouzí i další projekty, které ..
28.06.2020
Nekonečný seriál Ulice se opět vrací do zajetých kolejí. Po dlouhé pauze způsobené pandemií koronaviru se štáb opět ..
25.06.2020
Léto u televize asi není něco, co bychom chtěli vyloženě plánovat. Nicméně pokud zrovna nemáte kam vyrazit, nebo vám to ..
19.06.2020
Léto už klepe na dveře a spolu s ním se mění i televizní nabídka. Již tradičně televizní stanice uzpůsobují svůj ..
18.06.2020
Přechod na nový standard vysílání DVB-T2 byl avizován dlouho dopředu, ale pandemie koronaviru jej docela výrazně ..
14.06.2020
Televizní stanice se již připravují na letní sezónu.Ta je již tradičně odlehčená, většinou se nevysílají ..
10.06.2020
Češi jsou národ chatařů, to je určitě něco, na čem se všichni shodneme. A právě na této české „libůstce“ chce ..
07.06.2020