Jaké další novinky si TV Nova připravila na podzim

TV Nova nezařazuje do svého vysílání jenom osvědčenou klasiku v podobě nekonečné Ulice, nebo také nekonečné Ordinace. Zapomínat nelze ani na řadu novinek, které si připravuje na důležitá období v roce. A tím je také podzim. Zde už několik novinek představila a uvedla, a to hned na samotném počátku. Tím ale nekončí. Právě nyní přichází s dalšími.

Profesor T

O tomto kriminálním seriálu jsme vás již informovali. A jelikož je první díl za námi, můžeme se blíže podívat na jeho hodnocení. Určitě má své klady, ale na druhou stranu mu nelze upřít i několik negativ. Například věk hlavní detektivky na vraždách na kriminálce. Stejně tak to může být chování samotného profesora, kde je jeho role až příliš inspirovaná známým televizním detektivním konzultantem Monkem (Můj přítel Monk).

O deset let mladší

Druhá novinka na druhou polovinu podzimního období nese název O deset let mladší. Zde není nutné cokoliv dodávat, jelikož pořad už vše podstatné obsahuje ve svém samotném názvu. Půjde o reality show, která bude mapovat osudy lidí, kteří nejsou spokojeni se svým vzhledem. Tito lidé projdou celkem zajímavou a výraznou proměnou, která se podepíše právě na jejich cela unikátním a mladším vzhledu. Kromě účesu a líčení nebude chybět třeba i odsátí přebytečného tuku.

Mise nový domov

Další série je novinkou pro podzimní období, kterou si TV Nova také nachystala. Kdo sledoval předchozí, ten samozřejmě ví, že i zde jde o určitou reality show. Tentokrát zaměřenou na snahu zvelebit bydlení lidem, které postihl ne příliš ideální osud. Moderátorkou nebude nikdo jiný, než osvědčená Tereza Pergnerová. Pořad je vhodný nikoliv jenom pro toho, kdo hledá určitou inspiraci v bydlením, ale hlavně pro toho, kdo se chce podívat na zajímavé osudy lidí. Ti tak dostanou možnost začít nový, lepší a spokojenější život.

Aktuálně v tv světě
Poldové a nemluvně je nový komediálně detektivní seriál, který právě natáčí Česká televize podle scénáře ..
20.03.2019
Po úspěšném vysílání stand-up show Comedy Club, přichází Prima ComedyCentral s dalším komediálním pořadem ..
15.03.2019
Česká televize mezi velkým počtem diváků zabodovala s miniseriálem Most, který si jako téměř jediný vícedílný ..
13.03.2019
Od roku 2012, kdy se podnikatel Jaromír Soukup stal majitelem i generálním ředitelem televize Barrandov, se její program ..
10.03.2019
Seriál Most! doslova trhal divácké rekordy. Stal se jedním z nejúspěšnějších komediálních seriálů České televize ..
05.03.2019
Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení ..
03.03.2019
Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál ..
28.02.2019
Talentové soutěže boří rekordy sledovanosti po celém světě. Zisky z reklam se jednotlivým stanicím jen hrnou, a tak ..
24.02.2019
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019