Jaké další novinky si TV Nova připravila na podzim

TV Nova nezařazuje do svého vysílání jenom osvědčenou klasiku v podobě nekonečné Ulice, nebo také nekonečné Ordinace. Zapomínat nelze ani na řadu novinek, které si připravuje na důležitá období v roce. A tím je také podzim. Zde už několik novinek představila a uvedla, a to hned na samotném počátku. Tím ale nekončí. Právě nyní přichází s dalšími.

Profesor T

O tomto kriminálním seriálu jsme vás již informovali. A jelikož je první díl za námi, můžeme se blíže podívat na jeho hodnocení. Určitě má své klady, ale na druhou stranu mu nelze upřít i několik negativ. Například věk hlavní detektivky na vraždách na kriminálce. Stejně tak to může být chování samotného profesora, kde je jeho role až příliš inspirovaná známým televizním detektivním konzultantem Monkem (Můj přítel Monk).

O deset let mladší

Druhá novinka na druhou polovinu podzimního období nese název O deset let mladší. Zde není nutné cokoliv dodávat, jelikož pořad už vše podstatné obsahuje ve svém samotném názvu. Půjde o reality show, která bude mapovat osudy lidí, kteří nejsou spokojeni se svým vzhledem. Tito lidé projdou celkem zajímavou a výraznou proměnou, která se podepíše právě na jejich cela unikátním a mladším vzhledu. Kromě účesu a líčení nebude chybět třeba i odsátí přebytečného tuku.

Mise nový domov

Další série je novinkou pro podzimní období, kterou si TV Nova také nachystala. Kdo sledoval předchozí, ten samozřejmě ví, že i zde jde o určitou reality show. Tentokrát zaměřenou na snahu zvelebit bydlení lidem, které postihl ne příliš ideální osud. Moderátorkou nebude nikdo jiný, než osvědčená Tereza Pergnerová. Pořad je vhodný nikoliv jenom pro toho, kdo hledá určitou inspiraci v bydlením, ale hlavně pro toho, kdo se chce podívat na zajímavé osudy lidí. Ti tak dostanou možnost začít nový, lepší a spokojenější život.

Aktuálně v tv světě
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019
Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už ..
16.01.2019
Pořad Otázky Václava Moravce se po více než třech letech vrací na místo, kde před 15 lety začínal. Od neděle 6. ledna ..
12.01.2019
Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady ..
06.01.2019
Je tu rok 2019 a tak se můžeme ohlédnout za tím předchozím. A to pochopitelně z toho pohledu, jak se jednotlivým ..
04.01.2019

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky ..

23.12.2018

Letošní řada StarDance diváky doslova přitáhla k televizním obrazovkám. Za úspěchem stojí bezesporu ..

19.12.2018
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018