Jaké další posily z NHL na MS uvidíme?

Jelikož MS v hokeji začíná za několik posledních dní, je více než jasné, že trenér Vladimír Vůjtek má plné ruce práce s tím, aby dokázal vytvořit skutečně vítěznou sestavu. Kromě jmen, v rámci kterých už má jasno se poohlíží také po řadě dalších hráčů, kteří by měli náš kádr posílit. Pokud jde o konkrétní jména, je třeba říci, že se jedná o hráče z NHL, které pustil nejenom jejich domovský tým, ale pustil je také týmový lékař. Díky tomu je jasné, že se daní hráči objeví i v základním kádru.

Na koho se můžeme těšit?

Podívejme se společně na jména, která už jsou v podstatě potvrzená a o kterých můžeme hravě říci, to, že je v základním kádru uvidíme. Prvním jmenovaným je určitě celková stálice našeho týmu, a to Tomáš Plekanec. Ten ale nebude jedinou aktuálně poptávanou posilou z NHL. Stejně tak by ho měl doplnit třeba i David Pastrňák, stejně jako Jiří Sekáč. Pokud vás zajímají i jejich domovské týmy, potom je třeba říci, že Plekanec hraje v týmu Montreal Canadiens, Pastrňák je vidět v dresu Bostonu a Sekáč sice v poslední době několik týmů vystřídal, ale aktuálně je platným hráčem celku Anaheim Ducks. A tato trojice by tedy měla podle posledních zpráv pomoci i naší reprezentaci.

Ne každý může přijet

Trenér Vůjtek samozřejmě myslel i na řadu dalších jmen, které by mohly náš kádr obohatit a díky čemuž bychom mohli mít dobře našlápnuto k medaili. Bohužel ať už rozhodnutím týmu, nebo rozhodnutím týmového doktora řada hráčů musela odmítnout. A mezi nimi se objevila třeba taková jména, jako Ondřej Pavelec, stejně jako David Krejčí a dále také Jakub Nakládal. U této trojice jmen je již nyní stoprocentně jasné, že náš kádr neobohatí. A to i přesto, že se všichni tři vyjádřili, že vy reprezentovat chtěli. Bohužel to není možné. A koho Vůjtek bude ještě vyhlížet a kontaktovat? Nechme se překvapit. Rozhodně ale tato jména nebudou ta poslední.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018