Jaké filmy chystá na léto TV Nova?

Léto, tedy konkrétně letní prázdniny jsou vždy obdobím, kdy nelze očekávat jakékoliv televizní novinky. A tomu také odpovídá skladba televizních pořadů. Jinak tomu není ani u TV Nova, které kromě toho, že na léto přerušila seriál Ulice, nasadila i oblíbenou Hospodu, nebo sitcom Comeback. Jak je to ale v rámci filmů, které by měla televize vysílat? Podívejte se společně s námi na to, na co se jako televizní diváci můžete těšit.

Sázka na českou klasiku

Tuzemská tvorba je v současné době velmi oblíbená, což bude jasně patrné i z prázdninového vysílání. Pokud se podíváme konkrétně, můžeme se těšit na filmy, jako třeba Vratné lahve, stejně jako Líbáš jako ďábel. Chybět by ale neměli ani tolik oblíbené komedie, kam se řadí film Ženy v pokušení, stejně jako například Bobule, nebo okresní přebor. TV Nova už má samozřejmě jasno i v tom, kdy budou dané pořady k dispozici. Vysílacím časem bude pondělí, vždy po večerních zprávách. Ostatně smršť českých filmů již byla odstartována velmi oblíbeným a hvězdně obsazeným filmem. Je sice starší, ale rozhodně patří mezi klasiku. Jde o Marečku, podejte mi pero. Z ostatních klasik nebude chybět ani Discopříběh, Láska z pasáže, nebo Kamarád do deště.

Lákat bude i zahraniční tvorba

I když tuzemská tvorba jasně dominuje, rozhodně musíme říci, že velkým lákadlem bude i tvorba zahraniční. Na co konkrétně se budeme moci těšit v tomto případě? Zcela přirozeně to bude sázka na několik velmi zajímavých komedií. Mezi hlavní patří třeba film Těsně vedle, Žába k zulíbání, nebo Šéfové na zabití. Chybět nebude ale ani velmi oblíbený film Ledové ostří. Nova má dále v plánu vsadit i na velmi lákavé a cenami ověnčené filmy. V tomto případě půjde třeba o Šifru mistra Leonarda, nebo Hunger Games a Andělé a démoni. A kdy se na tuto tvorbu můžeme těšit? Po celé prázdniny vždy ve čtvrtek.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018