Jaké filmy chystá na léto TV Nova?

Léto, tedy konkrétně letní prázdniny jsou vždy obdobím, kdy nelze očekávat jakékoliv televizní novinky. A tomu také odpovídá skladba televizních pořadů. Jinak tomu není ani u TV Nova, které kromě toho, že na léto přerušila seriál Ulice, nasadila i oblíbenou Hospodu, nebo sitcom Comeback. Jak je to ale v rámci filmů, které by měla televize vysílat? Podívejte se společně s námi na to, na co se jako televizní diváci můžete těšit.

Sázka na českou klasiku

Tuzemská tvorba je v současné době velmi oblíbená, což bude jasně patrné i z prázdninového vysílání. Pokud se podíváme konkrétně, můžeme se těšit na filmy, jako třeba Vratné lahve, stejně jako Líbáš jako ďábel. Chybět by ale neměli ani tolik oblíbené komedie, kam se řadí film Ženy v pokušení, stejně jako například Bobule, nebo okresní přebor. TV Nova už má samozřejmě jasno i v tom, kdy budou dané pořady k dispozici. Vysílacím časem bude pondělí, vždy po večerních zprávách. Ostatně smršť českých filmů již byla odstartována velmi oblíbeným a hvězdně obsazeným filmem. Je sice starší, ale rozhodně patří mezi klasiku. Jde o Marečku, podejte mi pero. Z ostatních klasik nebude chybět ani Discopříběh, Láska z pasáže, nebo Kamarád do deště.

Lákat bude i zahraniční tvorba

I když tuzemská tvorba jasně dominuje, rozhodně musíme říci, že velkým lákadlem bude i tvorba zahraniční. Na co konkrétně se budeme moci těšit v tomto případě? Zcela přirozeně to bude sázka na několik velmi zajímavých komedií. Mezi hlavní patří třeba film Těsně vedle, Žába k zulíbání, nebo Šéfové na zabití. Chybět nebude ale ani velmi oblíbený film Ledové ostří. Nova má dále v plánu vsadit i na velmi lákavé a cenami ověnčené filmy. V tomto případě půjde třeba o Šifru mistra Leonarda, nebo Hunger Games a Andělé a démoni. A kdy se na tuto tvorbu můžeme těšit? Po celé prázdniny vždy ve čtvrtek.

Aktuálně v tv světě
Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že ..
22.04.2018
Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit ..
18.04.2018
Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany ..
15.04.2018
Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně ..
11.04.2018
Pokud náš magazín čtete pravidelně, jistě vám neutekla informace o tom, že na Velikonoční pondělí dojde ke spuštění ..
05.04.2018
Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. ..
04.04.2018
Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí ..
29.03.2018
Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to ..
27.03.2018
I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se ..
22.03.2018
Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co ..
20.03.2018