Jaké filmy chystá na léto TV Nova?

Léto, tedy konkrétně letní prázdniny jsou vždy obdobím, kdy nelze očekávat jakékoliv televizní novinky. A tomu také odpovídá skladba televizních pořadů. Jinak tomu není ani u TV Nova, které kromě toho, že na léto přerušila seriál Ulice, nasadila i oblíbenou Hospodu, nebo sitcom Comeback. Jak je to ale v rámci filmů, které by měla televize vysílat? Podívejte se společně s námi na to, na co se jako televizní diváci můžete těšit.

Sázka na českou klasiku

Tuzemská tvorba je v současné době velmi oblíbená, což bude jasně patrné i z prázdninového vysílání. Pokud se podíváme konkrétně, můžeme se těšit na filmy, jako třeba Vratné lahve, stejně jako Líbáš jako ďábel. Chybět by ale neměli ani tolik oblíbené komedie, kam se řadí film Ženy v pokušení, stejně jako například Bobule, nebo okresní přebor. TV Nova už má samozřejmě jasno i v tom, kdy budou dané pořady k dispozici. Vysílacím časem bude pondělí, vždy po večerních zprávách. Ostatně smršť českých filmů již byla odstartována velmi oblíbeným a hvězdně obsazeným filmem. Je sice starší, ale rozhodně patří mezi klasiku. Jde o Marečku, podejte mi pero. Z ostatních klasik nebude chybět ani Discopříběh, Láska z pasáže, nebo Kamarád do deště.

Lákat bude i zahraniční tvorba

I když tuzemská tvorba jasně dominuje, rozhodně musíme říci, že velkým lákadlem bude i tvorba zahraniční. Na co konkrétně se budeme moci těšit v tomto případě? Zcela přirozeně to bude sázka na několik velmi zajímavých komedií. Mezi hlavní patří třeba film Těsně vedle, Žába k zulíbání, nebo Šéfové na zabití. Chybět nebude ale ani velmi oblíbený film Ledové ostří. Nova má dále v plánu vsadit i na velmi lákavé a cenami ověnčené filmy. V tomto případě půjde třeba o Šifru mistra Leonarda, nebo Hunger Games a Andělé a démoni. A kdy se na tuto tvorbu můžeme těšit? Po celé prázdniny vždy ve čtvrtek.

Aktuálně v tv světě
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018