Jaké novinky chystá Česká televize?

Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co najdeme v programu. Kromě zábavných pořadů nechybí třeba ani dokumenty, nebo sport. A na toto se právě zaměříme, jelikož jde o celkem zajímavé novinky.

Jaké dokumenty Česká televize chystá?

Musíme říci, že celkové číslo vám doslova vyrazí dech. Podle vyjádření České televize se totiž aktuálně připravuje 155 nových projektů, které jsou právě z oblasti dokumentární tvorby. Je tedy vidět, že věrné znázornění minulosti nebo současnosti táhne stále více. Když se podíváme na několik konkrétních ukázek, budou to dokumenty s názvem Kolem Mileny Jesenské, nebo Kdo tady blbne – věnován Radkinu Honzákovi. Zajímavý jistě bude také dokument Miroslav Horníček: Humor není žádná sranda, nebo František Němec 75.

Chystají se i dokumentární filmy

Tedy něco mezi dokumentem a klasickým filmem o konkrétní osobě. Zde si představíme sice jenom jeden, ale rozhodně takový, o kterém je možné říci, že za to skutečně stojí. Je pod ním podepsaná známá režisérka Helena Třeštíková. Ta natočila filmový dokument s názvem Miloš Forman – Cesta ke svobodě. Už název celkem jasně odkrývá samotné téma, kterým bude popis života tohoto známého režiséra.

Myslí se i na sport

Že jsou Češi sportovními fanoušky, o tom není pochyb. Proto se myslí i na toto odvětví. Že se bude vysílat květnové Mistrovství světa v hokeji, to jistě nemusíme připomínat. To už je bráno jako samozřejmost. K tomu se ale pravděpodobně budou přidávat závody Světového poháru, kterého se bude účastnit Ester Ledecká. První už byl odvysílán, a to závod ze švédského Åre. Očekává se však to, že budou získána i další práva na závody této velké naděje. A to třeba v následujících letech. Jelikož je Ester fenomén, může se to České televizi vyplatit i z ekonomického hlediska, jelikož sledovanost by mohla být velmi dobrá.

Aktuálně v tv světě
Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že ..
22.04.2018
Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit ..
18.04.2018
Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany ..
15.04.2018
Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně ..
11.04.2018
Pokud náš magazín čtete pravidelně, jistě vám neutekla informace o tom, že na Velikonoční pondělí dojde ke spuštění ..
05.04.2018
Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. ..
04.04.2018
Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí ..
29.03.2018
Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to ..
27.03.2018
I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se ..
22.03.2018
Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co ..
20.03.2018