Jaké pořady se v budoucnu objeví na TV Nova?

Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani různé pokračování zábavných pořad, které se v dalších řadách stále opakují. Co jde dnes u většiny televizí jasnou samozřejmostí, to je i natáčení pořadů zcela nových. U některých to vyjde a mají úspěch, u některých nikoliv. Nutno říci, že zatím  jedinou možností jak zjistit, co se chystá, je sledování ochranných názvů, které si televize registruje. Podle toho lze lehce odhadnout, co která televize chystá za novinky. A právě dvě z nich si začíná registrovat TV Nova.

Profesor T

Tady se dá lehce tápat, jelikož je pravdou, že se jedná o název natolik specifický, že není úplně jasné, o co přesně by mělo jít. Na druhou stranu musíme dodat, že když do názvu Profesor T přidáme ještě jedno písmeno „s“ a tím ho změníme na označení Professor T, tak už dostáváme název televizního seriálu, která má původ v Německu a Belgii. Jedná se o kriminální seriál, kterého se natočily zatím dvě řady. První série vznikla v roce 2017 a ta druhá o rok později, tedy letos, v roce 2018. Obě mají jenom 4 díly. Jelikož je téma kriminálek v televizích poměrně oblíbené, dalo by se lehce spekulovat o tom, zda označení Profesor T skutečně nepovede právě sem.

Rodinné případy

Pojďme na název druhý, který nese označení Rodinné případy. Ani k němu se TV Nova zatím nijak nevyjádřila. I tady se tak dá zatím jenom spekulovat o tom, jaké by mohlo být téma – je ale pravdou, že název může lehce napovídat. Podívejme se společně pravděpodobně na nejzásadnější vodítko veškerých myšlenek. Je spojeno se sesterskou televizí Markíza, kde se vysílají Rodinné prípady. Jde o mapování příběhů skutečných lidí, kteří si prošli zásadními životními kroky, situacemi a událostmi. Od toho se dá odvodit, že Nova by mohla jít právě danou, stejnou cestou.

Aktuálně v tv světě
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018