Jaké pořady se v budoucnu objeví na TV Nova?

Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani různé pokračování zábavných pořad, které se v dalších řadách stále opakují. Co jde dnes u většiny televizí jasnou samozřejmostí, to je i natáčení pořadů zcela nových. U některých to vyjde a mají úspěch, u některých nikoliv. Nutno říci, že zatím  jedinou možností jak zjistit, co se chystá, je sledování ochranných názvů, které si televize registruje. Podle toho lze lehce odhadnout, co která televize chystá za novinky. A právě dvě z nich si začíná registrovat TV Nova.

Profesor T

Tady se dá lehce tápat, jelikož je pravdou, že se jedná o název natolik specifický, že není úplně jasné, o co přesně by mělo jít. Na druhou stranu musíme dodat, že když do názvu Profesor T přidáme ještě jedno písmeno „s“ a tím ho změníme na označení Professor T, tak už dostáváme název televizního seriálu, která má původ v Německu a Belgii. Jedná se o kriminální seriál, kterého se natočily zatím dvě řady. První série vznikla v roce 2017 a ta druhá o rok později, tedy letos, v roce 2018. Obě mají jenom 4 díly. Jelikož je téma kriminálek v televizích poměrně oblíbené, dalo by se lehce spekulovat o tom, zda označení Profesor T skutečně nepovede právě sem.

Rodinné případy

Pojďme na název druhý, který nese označení Rodinné případy. Ani k němu se TV Nova zatím nijak nevyjádřila. I tady se tak dá zatím jenom spekulovat o tom, jaké by mohlo být téma – je ale pravdou, že název může lehce napovídat. Podívejme se společně pravděpodobně na nejzásadnější vodítko veškerých myšlenek. Je spojeno se sesterskou televizí Markíza, kde se vysílají Rodinné prípady. Jde o mapování příběhů skutečných lidí, kteří si prošli zásadními životními kroky, situacemi a událostmi. Od toho se dá odvodit, že Nova by mohla jít právě danou, stejnou cestou.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019