Jaké pořady se v budoucnu objeví na TV Nova?

Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani různé pokračování zábavných pořad, které se v dalších řadách stále opakují. Co jde dnes u většiny televizí jasnou samozřejmostí, to je i natáčení pořadů zcela nových. U některých to vyjde a mají úspěch, u některých nikoliv. Nutno říci, že zatím  jedinou možností jak zjistit, co se chystá, je sledování ochranných názvů, které si televize registruje. Podle toho lze lehce odhadnout, co která televize chystá za novinky. A právě dvě z nich si začíná registrovat TV Nova.

Profesor T

Tady se dá lehce tápat, jelikož je pravdou, že se jedná o název natolik specifický, že není úplně jasné, o co přesně by mělo jít. Na druhou stranu musíme dodat, že když do názvu Profesor T přidáme ještě jedno písmeno „s“ a tím ho změníme na označení Professor T, tak už dostáváme název televizního seriálu, která má původ v Německu a Belgii. Jedná se o kriminální seriál, kterého se natočily zatím dvě řady. První série vznikla v roce 2017 a ta druhá o rok později, tedy letos, v roce 2018. Obě mají jenom 4 díly. Jelikož je téma kriminálek v televizích poměrně oblíbené, dalo by se lehce spekulovat o tom, zda označení Profesor T skutečně nepovede právě sem.

Rodinné případy

Pojďme na název druhý, který nese označení Rodinné případy. Ani k němu se TV Nova zatím nijak nevyjádřila. I tady se tak dá zatím jenom spekulovat o tom, jaké by mohlo být téma – je ale pravdou, že název může lehce napovídat. Podívejme se společně pravděpodobně na nejzásadnější vodítko veškerých myšlenek. Je spojeno se sesterskou televizí Markíza, kde se vysílají Rodinné prípady. Jde o mapování příběhů skutečných lidí, kteří si prošli zásadními životními kroky, situacemi a událostmi. Od toho se dá odvodit, že Nova by mohla jít právě danou, stejnou cestou.

Aktuálně v tv světě
Výročí 100 let republiky nechává celkem chladné většinu komerčních televizí. Dost možná zařadí něco tematicky ..
18.10.2018
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018