Jaké pořady se v budoucnu objeví na TV Prima?

Televize se chtějí za každou cenu trumfnout. A to tak, že samozřejmě natáčejí další pokračování úspěšných pořadů, seriálů a dalších věcí, které na obrazovkách dominují. Stejně tak ale chtějí ukázat i to, že chtějí diváka oslovit další, a to konkrétně novou tvorbou. Na počátku takového pořadu je primárně jeho registrace. A to pro jeho budoucí ochranu. Nyní došlo k tomu, že si právě TV Pria dva nové názvy registruje. Podívejme se na ně společně o něco blíže. V obou případech se dá zatím jenom lehce spekulovat nad tím, o co by se mohlo jednat. Vodítka ale přece jenom existují.

Ano, šéfová!

Tento název je poměrně zajímavý, jelikož i když nejste nutně fanoušci kulinářských pořadů na TV Prima, jist znáte pořad Ano, šéfe! V tom byl hlavní postavou Zdeněk Pohlreich, který už po prvních epizodách avizoval, že dále vystupovat nebude. To se změnilo a byly natočeny ještě další řady. Nyní to však vypadá, že by mohlo dojít ke skutečnému konci hlavní postavy a daného pořadu, ale dost možná ne ke konci konceptu. Ano, šéfová! jasně nahrává spekulacím, že y se mohlo pokračovat s ženským obsazením. Toto jenom potvrzují upoutávky TV Prima, které jsou výzvami těm restauracím, kterým se nedaří a které by chtěli v budoucnu něco změnit.

Reportéři na vlastní riziko

Název druhé registrované známky je Reportéři na vlastní riziko. O co by se mohlo jednat v tomto případě? Vše nahrává tématu investigativních reportáží. Jak proto, že konkurenční Česká televize má pořad Reportéři ČT, tak samozřejmě i proto, že samotnou TV Prima před nedávnem opustila hlavní investigativní hvězda, kterou byl Josef Klíma. Vyjádření Primy bylo v tu dobu svěřováno k tomu, že se pořad nevyplácí. Dalo by se tedy očekávat, že to chce zkusit s novými tvářemi a týmem. Dost možná i pro snahu o nový koncept, nebo dost možná i pro zlevnění samotného pořadu.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019