Jaké pořady se v budoucnu objeví na TV Prima?

Televize se chtějí za každou cenu trumfnout. A to tak, že samozřejmě natáčejí další pokračování úspěšných pořadů, seriálů a dalších věcí, které na obrazovkách dominují. Stejně tak ale chtějí ukázat i to, že chtějí diváka oslovit další, a to konkrétně novou tvorbou. Na počátku takového pořadu je primárně jeho registrace. A to pro jeho budoucí ochranu. Nyní došlo k tomu, že si právě TV Pria dva nové názvy registruje. Podívejme se na ně společně o něco blíže. V obou případech se dá zatím jenom lehce spekulovat nad tím, o co by se mohlo jednat. Vodítka ale přece jenom existují.

Ano, šéfová!

Tento název je poměrně zajímavý, jelikož i když nejste nutně fanoušci kulinářských pořadů na TV Prima, jist znáte pořad Ano, šéfe! V tom byl hlavní postavou Zdeněk Pohlreich, který už po prvních epizodách avizoval, že dále vystupovat nebude. To se změnilo a byly natočeny ještě další řady. Nyní to však vypadá, že by mohlo dojít ke skutečnému konci hlavní postavy a daného pořadu, ale dost možná ne ke konci konceptu. Ano, šéfová! jasně nahrává spekulacím, že y se mohlo pokračovat s ženským obsazením. Toto jenom potvrzují upoutávky TV Prima, které jsou výzvami těm restauracím, kterým se nedaří a které by chtěli v budoucnu něco změnit.

Reportéři na vlastní riziko

Název druhé registrované známky je Reportéři na vlastní riziko. O co by se mohlo jednat v tomto případě? Vše nahrává tématu investigativních reportáží. Jak proto, že konkurenční Česká televize má pořad Reportéři ČT, tak samozřejmě i proto, že samotnou TV Prima před nedávnem opustila hlavní investigativní hvězda, kterou byl Josef Klíma. Vyjádření Primy bylo v tu dobu svěřováno k tomu, že se pořad nevyplácí. Dalo by se tedy očekávat, že to chce zkusit s novými tvářemi a týmem. Dost možná i pro snahu o nový koncept, nebo dost možná i pro zlevnění samotného pořadu.

Aktuálně v tv světě
Výročí 100 let republiky nechává celkem chladné většinu komerčních televizí. Dost možná zařadí něco tematicky ..
18.10.2018
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018