Jaké pořady se v budoucnu objeví na TV Prima?

Televize se chtějí za každou cenu trumfnout. A to tak, že samozřejmě natáčejí další pokračování úspěšných pořadů, seriálů a dalších věcí, které na obrazovkách dominují. Stejně tak ale chtějí ukázat i to, že chtějí diváka oslovit další, a to konkrétně novou tvorbou. Na počátku takového pořadu je primárně jeho registrace. A to pro jeho budoucí ochranu. Nyní došlo k tomu, že si právě TV Pria dva nové názvy registruje. Podívejme se na ně společně o něco blíže. V obou případech se dá zatím jenom lehce spekulovat nad tím, o co by se mohlo jednat. Vodítka ale přece jenom existují.

Ano, šéfová!

Tento název je poměrně zajímavý, jelikož i když nejste nutně fanoušci kulinářských pořadů na TV Prima, jist znáte pořad Ano, šéfe! V tom byl hlavní postavou Zdeněk Pohlreich, který už po prvních epizodách avizoval, že dále vystupovat nebude. To se změnilo a byly natočeny ještě další řady. Nyní to však vypadá, že by mohlo dojít ke skutečnému konci hlavní postavy a daného pořadu, ale dost možná ne ke konci konceptu. Ano, šéfová! jasně nahrává spekulacím, že y se mohlo pokračovat s ženským obsazením. Toto jenom potvrzují upoutávky TV Prima, které jsou výzvami těm restauracím, kterým se nedaří a které by chtěli v budoucnu něco změnit.

Reportéři na vlastní riziko

Název druhé registrované známky je Reportéři na vlastní riziko. O co by se mohlo jednat v tomto případě? Vše nahrává tématu investigativních reportáží. Jak proto, že konkurenční Česká televize má pořad Reportéři ČT, tak samozřejmě i proto, že samotnou TV Prima před nedávnem opustila hlavní investigativní hvězda, kterou byl Josef Klíma. Vyjádření Primy bylo v tu dobu svěřováno k tomu, že se pořad nevyplácí. Dalo by se tedy očekávat, že to chce zkusit s novými tvářemi a týmem. Dost možná i pro snahu o nový koncept, nebo dost možná i pro zlevnění samotného pořadu.

Aktuálně v tv světě
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018