Jaké proměny se provádí v seriálu Vysněná krása?

Tento seriál je pouze 8 dílný, v každém díle je jiná žena. Žena která se necítí krásná, potřebuje změnu a zvednout sebevědomí. Bohužel ne každá žena si může dovolit drahé procedury na upravení nosu nebo na jinou plastickou operaci. A přesně takovým ženám v tomto pořadu pomáhají.

Moderátorkou a průvodkyní pořadu je Alice Bendová. Alice je velmi nadšená z toho pořadu a sama prohlásila, že některé proměny jí dokázali až rozplakat. Je ráda, že pomáhá ženám začít nový život, získat sebevědomí a splnit jim jejich sny.

Například Kristína šla do tohoto seriálu z důvodu, že po odkojení tří dětí jí zmizelo poprsí a s ním i sebevědomí. Třicetipěti letá Kristína má bohužel i jiné problémy, bohužel po vzájemné domluvě jí skončil devíti letý vztah a to na sebevědomí a sebe lásce nepřidá. Tato proměna jí přinesla nové poprsí, lepší pocit sama ze sebe a možnost i chuť chodit na koupaliště a nestydět se.

Radka šla do tohoto seriálu za účelem se konečně usmívat. Že to zní divně? Bohužel tomu tak je. Radka se bála a styděla usmívat, protože jí vypadli mléčné zuby a další už nenarostli. Zubní implantáty jsou velmi drahá záležitost a pokud vychováváte dceru a chcete aby se měla nejlíp jak jen může stejně jako Radka, nemůžete si implantáty dovolit. Radka získala zubní implantáty, svůj nádherný úsměv a štěstí její dcery, která samozřejmě celý proces svojí matku podporovala a měla velkou radost, když jí viděla se poprvé usmát.

A takovýchto dojemných proměn bylo celých 8. Všech 8 žen si změnilo život, odhalilo své životní trable a splnili se své sny.

Aktuálně v tv světě
Na stanici Očko se pravidelně každé pondělí, úterý a středu vysílá pořad Mixxer. Tento pořad je založený na ..
03.07.2022
Film z roku 2021 s názvem Nezanechat stopy bylo možné vidět pouze v kině nebo online. Nově, ale bude možné tento film ..
29.06.2022
Od roku 2011 se vysílá na stanici Prima talkshow 7 pádů Honzy Dědka v pražském divadle Viola. Do této show si Jan Dědek ..
26.06.2022
Na stanici Joj cinema byla odvysílána premiéra filmu rozhněvaný muž z roku 2021. Film režíroval Guy Ritchie, který ..
23.06.2022
TV Prima zveřejnila na svých sociálních sítích příspěvek kde prozradila podrobnosti o utajeném natáčení nového ..
19.06.2022
Nový film nese název Prezidentka, je režírován Rudolfem Havlíkem, který taky režíroval film Bábovky nebo Po čem muži ..
16.06.2022
Film Nebezpečný nápadník se poprvé objevil na televizních obrazovkách 4.6.2022 a to na stanici Prima. Teno film je z roku ..
13.06.2022
Jedná se o dokumentární film o nejvýznamnějším českém a světovém horolezci Marku Holečkovi. Tento film je možné již ..
07.06.2022
Tento seriál je pouze 8 dílný, v každém díle je jiná žena. Žena která se necítí krásná, potřebuje změnu a zvednout ..
05.06.2022
Tento dokument je pokaždé třiceti minutový a v každém díle se probírá problematika a obtížnost v životním obdobím ..
01.06.2022