Jaké Vánoce chystá TV Nova

Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina televizních stanic jasně drží. A výjimkou není ani TV Nova. Po tom, co již Česká televize odtajnila hlavní trumfy, to znamenalo, že to své představí také Nova. A na co se jako diváci budete moci těšit? Podívejte se na několik hlavních lákadel.

Klasické pohádky budou dominovat

Vánoce jako každý rok znamenají i poměrně bohatý přísun pohádek. Na Nově tomu nebude jinak, a tak se musíme podívat na ty klasické, které budou k dispozici během celých vánočních svátků. Je to třeba Honza málem králem, Dařbuján a Pandrhola, stejně jako O statečném kováři. Na samotný Štědrý den vás jako diváky bude čekat pohádka Byl jednou jeden král, která bude doplněna o dvě novější. Prvním z nich je Z pekla štěstí a tou druhou je pohádka Tři bratři, která je nachytána jako zlatý hřeb Štědrého dne.

Budou to i animované příběhy

Ty jistě potěš hlavně děti, i když někteří rodiče jasně namítají, že klasickým pohádkám se jenom těžko vyrovnají. Přesto vás o jejich výčet nesmíme připravit. Půjde třeba o Ledové království, Shrek: Zvonec a konec, stejně jako to bude i Kocour v botách. Vesměs jde samozřejmě o zahraniční produkci. A to poměrně oblíbenou, jelikož dané filmy byly ještě před tím, než se dostaly na obrazovky televizí, celkem velké trháky hlavně v kinech.

Chystá se i klasika

Kromě pohádek a animovaných příběhů Nova na Vánoce zařadí i něco zcela běžného. V tomto období bude vrcholit vysílaná série Harry Potter, stejně jako nesmíme opět opomenout film na Štědrý den, kterým bude dnes snad každému známá americká romantická komedie, kterou není nic jiného, než Pretty Woman. I po těch letech je stále mnoho lidí, hlavně divaček, kteří si ji nechtějí nechat ujít. Navíc nejde o žádnou novinku Vánoc, ale spíše jasnou klasiku.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018