Jaké Vánoce chystá TV Nova

Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina televizních stanic jasně drží. A výjimkou není ani TV Nova. Po tom, co již Česká televize odtajnila hlavní trumfy, to znamenalo, že to své představí také Nova. A na co se jako diváci budete moci těšit? Podívejte se na několik hlavních lákadel.

Klasické pohádky budou dominovat

Vánoce jako každý rok znamenají i poměrně bohatý přísun pohádek. Na Nově tomu nebude jinak, a tak se musíme podívat na ty klasické, které budou k dispozici během celých vánočních svátků. Je to třeba Honza málem králem, Dařbuján a Pandrhola, stejně jako O statečném kováři. Na samotný Štědrý den vás jako diváky bude čekat pohádka Byl jednou jeden král, která bude doplněna o dvě novější. Prvním z nich je Z pekla štěstí a tou druhou je pohádka Tři bratři, která je nachytána jako zlatý hřeb Štědrého dne.

Budou to i animované příběhy

Ty jistě potěš hlavně děti, i když někteří rodiče jasně namítají, že klasickým pohádkám se jenom těžko vyrovnají. Přesto vás o jejich výčet nesmíme připravit. Půjde třeba o Ledové království, Shrek: Zvonec a konec, stejně jako to bude i Kocour v botách. Vesměs jde samozřejmě o zahraniční produkci. A to poměrně oblíbenou, jelikož dané filmy byly ještě před tím, než se dostaly na obrazovky televizí, celkem velké trháky hlavně v kinech.

Chystá se i klasika

Kromě pohádek a animovaných příběhů Nova na Vánoce zařadí i něco zcela běžného. V tomto období bude vrcholit vysílaná série Harry Potter, stejně jako nesmíme opět opomenout film na Štědrý den, kterým bude dnes snad každému známá americká romantická komedie, kterou není nic jiného, než Pretty Woman. I po těch letech je stále mnoho lidí, hlavně divaček, kteří si ji nechtějí nechat ujít. Navíc nejde o žádnou novinku Vánoc, ale spíše jasnou klasiku.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018