Jaké Vánoce chystá TV Nova

Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina televizních stanic jasně drží. A výjimkou není ani TV Nova. Po tom, co již Česká televize odtajnila hlavní trumfy, to znamenalo, že to své představí také Nova. A na co se jako diváci budete moci těšit? Podívejte se na několik hlavních lákadel.

Klasické pohádky budou dominovat

Vánoce jako každý rok znamenají i poměrně bohatý přísun pohádek. Na Nově tomu nebude jinak, a tak se musíme podívat na ty klasické, které budou k dispozici během celých vánočních svátků. Je to třeba Honza málem králem, Dařbuján a Pandrhola, stejně jako O statečném kováři. Na samotný Štědrý den vás jako diváky bude čekat pohádka Byl jednou jeden král, která bude doplněna o dvě novější. Prvním z nich je Z pekla štěstí a tou druhou je pohádka Tři bratři, která je nachytána jako zlatý hřeb Štědrého dne.

Budou to i animované příběhy

Ty jistě potěš hlavně děti, i když někteří rodiče jasně namítají, že klasickým pohádkám se jenom těžko vyrovnají. Přesto vás o jejich výčet nesmíme připravit. Půjde třeba o Ledové království, Shrek: Zvonec a konec, stejně jako to bude i Kocour v botách. Vesměs jde samozřejmě o zahraniční produkci. A to poměrně oblíbenou, jelikož dané filmy byly ještě před tím, než se dostaly na obrazovky televizí, celkem velké trháky hlavně v kinech.

Chystá se i klasika

Kromě pohádek a animovaných příběhů Nova na Vánoce zařadí i něco zcela běžného. V tomto období bude vrcholit vysílaná série Harry Potter, stejně jako nesmíme opět opomenout film na Štědrý den, kterým bude dnes snad každému známá americká romantická komedie, kterou není nic jiného, než Pretty Woman. I po těch letech je stále mnoho lidí, hlavně divaček, kteří si ji nechtějí nechat ujít. Navíc nejde o žádnou novinku Vánoc, ale spíše jasnou klasiku.

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018