Jaké Vánoce chystá TV Nova

Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina televizních stanic jasně drží. A výjimkou není ani TV Nova. Po tom, co již Česká televize odtajnila hlavní trumfy, to znamenalo, že to své představí také Nova. A na co se jako diváci budete moci těšit? Podívejte se na několik hlavních lákadel.

Klasické pohádky budou dominovat

Vánoce jako každý rok znamenají i poměrně bohatý přísun pohádek. Na Nově tomu nebude jinak, a tak se musíme podívat na ty klasické, které budou k dispozici během celých vánočních svátků. Je to třeba Honza málem králem, Dařbuján a Pandrhola, stejně jako O statečném kováři. Na samotný Štědrý den vás jako diváky bude čekat pohádka Byl jednou jeden král, která bude doplněna o dvě novější. Prvním z nich je Z pekla štěstí a tou druhou je pohádka Tři bratři, která je nachytána jako zlatý hřeb Štědrého dne.

Budou to i animované příběhy

Ty jistě potěš hlavně děti, i když někteří rodiče jasně namítají, že klasickým pohádkám se jenom těžko vyrovnají. Přesto vás o jejich výčet nesmíme připravit. Půjde třeba o Ledové království, Shrek: Zvonec a konec, stejně jako to bude i Kocour v botách. Vesměs jde samozřejmě o zahraniční produkci. A to poměrně oblíbenou, jelikož dané filmy byly ještě před tím, než se dostaly na obrazovky televizí, celkem velké trháky hlavně v kinech.

Chystá se i klasika

Kromě pohádek a animovaných příběhů Nova na Vánoce zařadí i něco zcela běžného. V tomto období bude vrcholit vysílaná série Harry Potter, stejně jako nesmíme opět opomenout film na Štědrý den, kterým bude dnes snad každému známá americká romantická komedie, kterou není nic jiného, než Pretty Woman. I po těch letech je stále mnoho lidí, hlavně divaček, kteří si ji nechtějí nechat ujít. Navíc nejde o žádnou novinku Vánoc, ale spíše jasnou klasiku.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018