Jaro na Nově bude bohaté. Na své si přijdou milovníci reality show i seriálů

Nova svým jarním programem určitě nezklame fanoušky nejrůznějších reality show i osvědčených seriálů. Komerční televizní jednička TV Nova staví na osvědčených formátech. Zařadí nové díly pořadů SuperStar, MasterChef Česko a premiérové díly seriálů Kameňák, Specialisté a Ordinace v růžové zahradě 2. Pokračují také reality show Výměna manželek nebo magazíny Víkend a Život ve hvězdách. Právě Kameňák patřil loni k velice úspěšným počinům. Osm dílů tohoto seriálu v průměru sledovalo téměř 960 tisíc diváků starších 15 let.

Sezóna reality show přichází

Jak je patrné, Nova věří, že diváci se rádi vrátí k programům, které se již v minulosti ukázaly jako úspěšné. To s největší pravděpodobností bude platit o soutěži Master Chef, jejíž sledovanost postupně stoupala, ale těžko říct, jak zaboduje už trochu obligátní a ohraná SuperStar. Kuchařská show MasterChef se bude vysílat od 5. února dvakrát týdně, vždy ve středu a ve čtvrtek od 21:30. Nedělní večery budou od 16. února patřit zpěvácké reality show SuperStar. Ta se na televizní obrazovky Novy vrací po dvou letech. Řada vysílaná na jaře 2018 dosáhla průměrné sledovanosti okolo 672 tisíc diváků starších 15 let. Nova ale slibuje, že nová řada bude přeci jen inovativní a neokoukaná. Obměněná bude třeba porota, do které letos zasednou hudebníci Paľo Habera, Marián Čekovský, moderátor Leoš Mareš, zpěvačka Monika Bagárová a herečka Patricie Pagáčová (Solaříková).

Novinky v programové nabídce

Nova dále do jarního vysílání připravuje také novinky. Těšit se můžete na pořady Utajený šéf a nový seriál Co ste hasiči. Te má nahlédnout do sousedského života obyvatel vesnice Horní a místní hasičské jednotky. Zatím ale není jisté, kdy by oba pořady měly do vysílání naskočit, oficiální datum uvedeno nebylo. V hlavních rolích se objeví například Petr Rychlý nebo Václav Kopta.

Aktuálně v tv světě
Česká televize velice rychle zareagovala na změny, které krize přinesla. Nejprve zavedla zcela nový formát programu ..
05.04.2020
Televizní produkci současná krize také velmi zasáhla a ovlivnila skladbu vysílání i plánované projekty. V současnosti ..
02.04.2020
Ani Česká televize se změně programu nevyhne. Nouzová opatření už trvají příliš dlouho na to, aby si televize mohly ..
29.03.2020
Společně s tím, jak se prodlužují vládní opatření, tak se také mění programy televizních stanic. Ani ty nečekaly, ..
26.03.2020
Epidemie koronaviru zdaleka nezasáhla jen obchodníky a zaměstnance, vliv má na celou řadu dalších oblastí, a to včetně ..
22.03.2020
Aktuální situace doléhá úplně na všechny, a to včetně televizních stanic. Zatímco doposud diváci většinou žádnou ..
21.03.2020
S jarem přichází změny i na vedoucím pozicích regionálních studií České televize. Resp. změna to bude vlastně jen ..
15.03.2020
Možná jste zaznamenali, že se 7. března odehrálo slavnostní předávání cen Český lev, které každoročně oceňují ..
12.03.2020
Talentové reality show byly dlouhodobě sázkou na jistotu. Lidé prostě rádi sledují výkony nadaných lidí, ale i těch, ..
09.03.2020
Únor byl bezpochyby teplotně nadprůměrný, ale jak to bylo se sledovaností největších českých televizních stanic? ..
06.03.2020