Jaro na Primě? Opět Máme rádi Česko

Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, pokud jde o páteční večer. Jednička sází na Strážmistra Topinku, Nova chystá novinku v podobě seriálu Kameňák a do toho všeho se ještě chystá vstoupit Prima. Ta na páteční večer bude chtít zařadit dlouhodobě populární soutěž, která nese název Máme rádi Česko. Více než soutěž se však jedná o zábavnou show, která dokáže nejenom pobavit, ale má za cíl také přinášet mnoho zajímavých informací. A jak už plyne ze samotného názvu, tyto informace se vážou k České republice.

Kdo bude kapitánem?

Kdo soutěž Máme rádi Česko sleduje pravidelně, ten dobře ví, že se jedná o soutěž, kde se proti sobě postaví týmy složené ze známých osobností. A dané týmy mají také jednoho stálého kapitána. Na straně jedné to bude Jakub Prachař, který je v této soutěži jasnou stálicí a podle prvotních informací to vypadá, že nebude chybět ani nyní. Kapitán druhého týmu bude opět někdo nový. V minulosti to byl například frontman kapely Tři Sestry Fanánek, nebo známý herec a bavič Martin Dejdar. Nyní to bude opět herec, a to konkrétně Vojta Kotek. Pro něho to bude v této soutěži zajímavá premiéra.

Moderátor i koncept soutěže zůstává

Co se rozhodně měnit nebude, to je samotný moderátor. Stále to bude ten, na kterého jsou diváci zvyklí. A to Libor Bouček, který je v soutěži již od první řady. Měnit se v nové řadě Máme rádi Česko nemá ani samotný koncept. Opět bude na oba týmy čekat celá řada zajímavých úkolů a otázek, díky kterým budou moci získávat body. Na vítězný tým čeká zajímavá cena, která se nějak váže k České republice. V minulosti to byl například talíř pokrmu svíčková na smetaně, několik klasických šunkových chlebíčků a další výjimečné ceny „vysoké“ nominální hodnoty. To pouze potvrzuje fakt, že soutěž má primárně pobavit.

Aktuálně v tv světě
Česká televize chystá projekty, které jsou nové svým obsahem, ale už ne tolik žánrem. Vsadila totiž na osvědčenou ..
24.04.2019
Jestliže jste v minulosti sledovali pořady se Zdeňkem Pohlreichem, jistě pro vás máme dobrou zprávu. Právě se totiž ..
21.04.2019
Pokud sledujete ranní Snídani s Novou na televizi Nova, asi jste si všimli, že od pondělí 15. Dubna jste mohli vidět novou ..
17.04.2019
Ve většině případů každý z nás platí koncesionářský poplatek. V současné době je tento poplatek stanoven na 135 ..
14.04.2019
Český skvělý režisér, scénárista a herec Tomáš Magnusek americký seriál Dallas zřejmě rád měl, a tak se rozhodl ..
09.04.2019
Vždy na jaře také čekáte, co nového se bude v televizi vysílat a jaké nové seriály nás budou každý večer bavit u ..
07.04.2019
Jestliže patříte mezi ty, kteří rádi sledují především zpravodajství z celé České republiky, pak se máte na co ..
04.04.2019
Česká republika je rodištěm mnoha detektivních filmů a seriálů. Není se vlastně čemu divit, protože diváci je ..
31.03.2019
Sobotní večer se měl nést ve znamení českých filmů a filmových cen. Český lev věnoval lákání diváků poměrně ..
27.03.2019
Dětská televizní stanice Tuty TV ukončila v úterý 12. března své vysílání. Za tímto krokem se skrývají především ..
24.03.2019