Jaro na Primě? Opět Máme rádi Česko

Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, pokud jde o páteční večer. Jednička sází na Strážmistra Topinku, Nova chystá novinku v podobě seriálu Kameňák a do toho všeho se ještě chystá vstoupit Prima. Ta na páteční večer bude chtít zařadit dlouhodobě populární soutěž, která nese název Máme rádi Česko. Více než soutěž se však jedná o zábavnou show, která dokáže nejenom pobavit, ale má za cíl také přinášet mnoho zajímavých informací. A jak už plyne ze samotného názvu, tyto informace se vážou k České republice.

Kdo bude kapitánem?

Kdo soutěž Máme rádi Česko sleduje pravidelně, ten dobře ví, že se jedná o soutěž, kde se proti sobě postaví týmy složené ze známých osobností. A dané týmy mají také jednoho stálého kapitána. Na straně jedné to bude Jakub Prachař, který je v této soutěži jasnou stálicí a podle prvotních informací to vypadá, že nebude chybět ani nyní. Kapitán druhého týmu bude opět někdo nový. V minulosti to byl například frontman kapely Tři Sestry Fanánek, nebo známý herec a bavič Martin Dejdar. Nyní to bude opět herec, a to konkrétně Vojta Kotek. Pro něho to bude v této soutěži zajímavá premiéra.

Moderátor i koncept soutěže zůstává

Co se rozhodně měnit nebude, to je samotný moderátor. Stále to bude ten, na kterého jsou diváci zvyklí. A to Libor Bouček, který je v soutěži již od první řady. Měnit se v nové řadě Máme rádi Česko nemá ani samotný koncept. Opět bude na oba týmy čekat celá řada zajímavých úkolů a otázek, díky kterým budou moci získávat body. Na vítězný tým čeká zajímavá cena, která se nějak váže k České republice. V minulosti to byl například talíř pokrmu svíčková na smetaně, několik klasických šunkových chlebíčků a další výjimečné ceny „vysoké“ nominální hodnoty. To pouze potvrzuje fakt, že soutěž má primárně pobavit.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019