Jaro na Primě? Opět Máme rádi Česko

Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, pokud jde o páteční večer. Jednička sází na Strážmistra Topinku, Nova chystá novinku v podobě seriálu Kameňák a do toho všeho se ještě chystá vstoupit Prima. Ta na páteční večer bude chtít zařadit dlouhodobě populární soutěž, která nese název Máme rádi Česko. Více než soutěž se však jedná o zábavnou show, která dokáže nejenom pobavit, ale má za cíl také přinášet mnoho zajímavých informací. A jak už plyne ze samotného názvu, tyto informace se vážou k České republice.

Kdo bude kapitánem?

Kdo soutěž Máme rádi Česko sleduje pravidelně, ten dobře ví, že se jedná o soutěž, kde se proti sobě postaví týmy složené ze známých osobností. A dané týmy mají také jednoho stálého kapitána. Na straně jedné to bude Jakub Prachař, který je v této soutěži jasnou stálicí a podle prvotních informací to vypadá, že nebude chybět ani nyní. Kapitán druhého týmu bude opět někdo nový. V minulosti to byl například frontman kapely Tři Sestry Fanánek, nebo známý herec a bavič Martin Dejdar. Nyní to bude opět herec, a to konkrétně Vojta Kotek. Pro něho to bude v této soutěži zajímavá premiéra.

Moderátor i koncept soutěže zůstává

Co se rozhodně měnit nebude, to je samotný moderátor. Stále to bude ten, na kterého jsou diváci zvyklí. A to Libor Bouček, který je v soutěži již od první řady. Měnit se v nové řadě Máme rádi Česko nemá ani samotný koncept. Opět bude na oba týmy čekat celá řada zajímavých úkolů a otázek, díky kterým budou moci získávat body. Na vítězný tým čeká zajímavá cena, která se nějak váže k České republice. V minulosti to byl například talíř pokrmu svíčková na smetaně, několik klasických šunkových chlebíčků a další výjimečné ceny „vysoké“ nominální hodnoty. To pouze potvrzuje fakt, že soutěž má primárně pobavit.

Aktuálně v tv světě
Dvoudílná minisérie Stockholmský syndrom, která volně navazuje na minisérii Spravedlnost (oceněno Českým lvem), se již ..
18.07.2019
TV Nova neváhá a vrací na obrazovky oblíbenou zpěváckou show Tvoje tvář má známý hlas. Na televizních obrazovkách se ..
16.07.2019
Poslední měsíc školního roku před pár dny skončil a my můžeme vystavit pomyslné vysvědčení i televizním stanicím. ..
14.07.2019
Letošní ročník filmového festivalu v Karlových Varech sice právě skončil, ale my už se díky němu můžeme těšit na ..
10.07.2019
Televizní diváci v České republice se mohou již brzy těšit na novou stanici. Společnost FTV Prima totiž získala od Rady ..
07.07.2019
Televize Nova oznámila na začátku června hned několik změn, ke kterým došlo v jejím vedení. Z pozice generálního ..
05.07.2019
Komerční televizi TV Prima se loňský rok vydařil – alespoň po finanční stránce. Jako i předchozí roky, i v roce 2018 ..
30.06.2019
S přicházejícím létem přichází i nové pořady a nová vysílání. Televize Nova vyrazila do boje o sledovanost se ..
27.06.2019
Léto a letní prázdniny většinou nebývají obdobím, kdy lidé tráví svůj volný čas u televizních obrazovek. To je ..
23.06.2019
Ať už české či zahraniční krimiseriály patří v současné době mezi nejoblíbenější typy televizních pořadů. ..
19.06.2019