Jaromír Soukup přináší další pořad na tv Barrandov

Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to neznamená, že bychom se opakovali. Musíme totiž říci, že Jaromír Soukup stále nemá dost a opět přichází s novým pořadem. A jakým tentokráte? Podívejte se s námi.

Přichází Týden podle Jaromíra Soukupa

Nutno říci, že jeho názory jsou často celkem svérázné a velmi často se od mnohých jiných liší. A možná i proto byl zvolený název, který je Týden podle Jaromíra Soukupa. Jak už název celkem dobře napovídá, půjde o pořad vysílaný vždy jednou týdně a o pořad, který má za cíl mapovat uplynulé sedmidenní období. A informací by mělo být celkem dost, jelikož podle stopáže bude pořad Týden podle Jaromíra Soukupa trvat celou jednou hodinu.

Kdy bude odvysílán poprvé?

Termín vysílání je naplánován hned na nejbližší víkend po velikonocích. Tedy druhou neděli v dubnu a konkrétně potom 8. dubna. Půjde tedy o pořad víkendový, který právě v neděli večer zmapuje všechny informace, které se udály od pondělí, až po neděli. Aby se stihly i informace z posledního dne, je čas pořadu naplánován na 22:05. V tento datum a čas si tedy můžete Týden podle Jaromíra Soukupa poprvé pustit.

Konkurence pro velké televize?

Kromě toho, že chce být Jaromír Soukup ještě více vidět, se může pořad Týden podle Jaromíra Soukupa jevit jako možná konkurence. Ta staví na úspěšnosti ostatních jeho pořadů. Odpovídalo by tomu jak jeho zaměření, tak i samotný vysílací čas. Stačí se totiž podívat na veřejnoprávní Českou televizi, kde se v neděli vysílá pořad 168 hodin, nebo na komerční jedničku Novu, která vysílá Střepiny. Oba dva tyto pořady jsou také zaměřeny na to, aby mapovaly vše, co se v uplynulém týdnu událo. A nyní k nim tedy přibude i pořad Týden podle Jaromíra Soukupa. A jak je zvykem, jistě bude poměrně výrazně odrážet i názory a pohledy samotného moderátora.

Aktuálně v tv světě
Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že ..
22.04.2018
Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit ..
18.04.2018
Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany ..
15.04.2018
Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně ..
11.04.2018
Pokud náš magazín čtete pravidelně, jistě vám neutekla informace o tom, že na Velikonoční pondělí dojde ke spuštění ..
05.04.2018
Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. ..
04.04.2018
Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí ..
29.03.2018
Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to ..
27.03.2018
I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se ..
22.03.2018
Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co ..
20.03.2018