Jaromír Soukup přináší další pořad na tv Barrandov

Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to neznamená, že bychom se opakovali. Musíme totiž říci, že Jaromír Soukup stále nemá dost a opět přichází s novým pořadem. A jakým tentokráte? Podívejte se s námi.

Přichází Týden podle Jaromíra Soukupa

Nutno říci, že jeho názory jsou často celkem svérázné a velmi často se od mnohých jiných liší. A možná i proto byl zvolený název, který je Týden podle Jaromíra Soukupa. Jak už název celkem dobře napovídá, půjde o pořad vysílaný vždy jednou týdně a o pořad, který má za cíl mapovat uplynulé sedmidenní období. A informací by mělo být celkem dost, jelikož podle stopáže bude pořad Týden podle Jaromíra Soukupa trvat celou jednou hodinu.

Kdy bude odvysílán poprvé?

Termín vysílání je naplánován hned na nejbližší víkend po velikonocích. Tedy druhou neděli v dubnu a konkrétně potom 8. dubna. Půjde tedy o pořad víkendový, který právě v neděli večer zmapuje všechny informace, které se udály od pondělí, až po neděli. Aby se stihly i informace z posledního dne, je čas pořadu naplánován na 22:05. V tento datum a čas si tedy můžete Týden podle Jaromíra Soukupa poprvé pustit.

Konkurence pro velké televize?

Kromě toho, že chce být Jaromír Soukup ještě více vidět, se může pořad Týden podle Jaromíra Soukupa jevit jako možná konkurence. Ta staví na úspěšnosti ostatních jeho pořadů. Odpovídalo by tomu jak jeho zaměření, tak i samotný vysílací čas. Stačí se totiž podívat na veřejnoprávní Českou televizi, kde se v neděli vysílá pořad 168 hodin, nebo na komerční jedničku Novu, která vysílá Střepiny. Oba dva tyto pořady jsou také zaměřeny na to, aby mapovaly vše, co se v uplynulém týdnu událo. A nyní k nim tedy přibude i pořad Týden podle Jaromíra Soukupa. A jak je zvykem, jistě bude poměrně výrazně odrážet i názory a pohledy samotného moderátora.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018