Jaromír Soukup přináší další pořad na tv Barrandov

Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to neznamená, že bychom se opakovali. Musíme totiž říci, že Jaromír Soukup stále nemá dost a opět přichází s novým pořadem. A jakým tentokráte? Podívejte se s námi.

Přichází Týden podle Jaromíra Soukupa

Nutno říci, že jeho názory jsou často celkem svérázné a velmi často se od mnohých jiných liší. A možná i proto byl zvolený název, který je Týden podle Jaromíra Soukupa. Jak už název celkem dobře napovídá, půjde o pořad vysílaný vždy jednou týdně a o pořad, který má za cíl mapovat uplynulé sedmidenní období. A informací by mělo být celkem dost, jelikož podle stopáže bude pořad Týden podle Jaromíra Soukupa trvat celou jednou hodinu.

Kdy bude odvysílán poprvé?

Termín vysílání je naplánován hned na nejbližší víkend po velikonocích. Tedy druhou neděli v dubnu a konkrétně potom 8. dubna. Půjde tedy o pořad víkendový, který právě v neděli večer zmapuje všechny informace, které se udály od pondělí, až po neděli. Aby se stihly i informace z posledního dne, je čas pořadu naplánován na 22:05. V tento datum a čas si tedy můžete Týden podle Jaromíra Soukupa poprvé pustit.

Konkurence pro velké televize?

Kromě toho, že chce být Jaromír Soukup ještě více vidět, se může pořad Týden podle Jaromíra Soukupa jevit jako možná konkurence. Ta staví na úspěšnosti ostatních jeho pořadů. Odpovídalo by tomu jak jeho zaměření, tak i samotný vysílací čas. Stačí se totiž podívat na veřejnoprávní Českou televizi, kde se v neděli vysílá pořad 168 hodin, nebo na komerční jedničku Novu, která vysílá Střepiny. Oba dva tyto pořady jsou také zaměřeny na to, aby mapovaly vše, co se v uplynulém týdnu událo. A nyní k nim tedy přibude i pořad Týden podle Jaromíra Soukupa. A jak je zvykem, jistě bude poměrně výrazně odrážet i názory a pohledy samotného moderátora.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018