Jaromír Soukup přináší další pořad na tv Barrandov

Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to neznamená, že bychom se opakovali. Musíme totiž říci, že Jaromír Soukup stále nemá dost a opět přichází s novým pořadem. A jakým tentokráte? Podívejte se s námi.

Přichází Týden podle Jaromíra Soukupa

Nutno říci, že jeho názory jsou často celkem svérázné a velmi často se od mnohých jiných liší. A možná i proto byl zvolený název, který je Týden podle Jaromíra Soukupa. Jak už název celkem dobře napovídá, půjde o pořad vysílaný vždy jednou týdně a o pořad, který má za cíl mapovat uplynulé sedmidenní období. A informací by mělo být celkem dost, jelikož podle stopáže bude pořad Týden podle Jaromíra Soukupa trvat celou jednou hodinu.

Kdy bude odvysílán poprvé?

Termín vysílání je naplánován hned na nejbližší víkend po velikonocích. Tedy druhou neděli v dubnu a konkrétně potom 8. dubna. Půjde tedy o pořad víkendový, který právě v neděli večer zmapuje všechny informace, které se udály od pondělí, až po neděli. Aby se stihly i informace z posledního dne, je čas pořadu naplánován na 22:05. V tento datum a čas si tedy můžete Týden podle Jaromíra Soukupa poprvé pustit.

Konkurence pro velké televize?

Kromě toho, že chce být Jaromír Soukup ještě více vidět, se může pořad Týden podle Jaromíra Soukupa jevit jako možná konkurence. Ta staví na úspěšnosti ostatních jeho pořadů. Odpovídalo by tomu jak jeho zaměření, tak i samotný vysílací čas. Stačí se totiž podívat na veřejnoprávní Českou televizi, kde se v neděli vysílá pořad 168 hodin, nebo na komerční jedničku Novu, která vysílá Střepiny. Oba dva tyto pořady jsou také zaměřeny na to, aby mapovaly vše, co se v uplynulém týdnu událo. A nyní k nim tedy přibude i pořad Týden podle Jaromíra Soukupa. A jak je zvykem, jistě bude poměrně výrazně odrážet i názory a pohledy samotného moderátora.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018