Jaromír Soukup přináší další pořad na tv Barrandov

Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to neznamená, že bychom se opakovali. Musíme totiž říci, že Jaromír Soukup stále nemá dost a opět přichází s novým pořadem. A jakým tentokráte? Podívejte se s námi.

Přichází Týden podle Jaromíra Soukupa

Nutno říci, že jeho názory jsou často celkem svérázné a velmi často se od mnohých jiných liší. A možná i proto byl zvolený název, který je Týden podle Jaromíra Soukupa. Jak už název celkem dobře napovídá, půjde o pořad vysílaný vždy jednou týdně a o pořad, který má za cíl mapovat uplynulé sedmidenní období. A informací by mělo být celkem dost, jelikož podle stopáže bude pořad Týden podle Jaromíra Soukupa trvat celou jednou hodinu.

Kdy bude odvysílán poprvé?

Termín vysílání je naplánován hned na nejbližší víkend po velikonocích. Tedy druhou neděli v dubnu a konkrétně potom 8. dubna. Půjde tedy o pořad víkendový, který právě v neděli večer zmapuje všechny informace, které se udály od pondělí, až po neděli. Aby se stihly i informace z posledního dne, je čas pořadu naplánován na 22:05. V tento datum a čas si tedy můžete Týden podle Jaromíra Soukupa poprvé pustit.

Konkurence pro velké televize?

Kromě toho, že chce být Jaromír Soukup ještě více vidět, se může pořad Týden podle Jaromíra Soukupa jevit jako možná konkurence. Ta staví na úspěšnosti ostatních jeho pořadů. Odpovídalo by tomu jak jeho zaměření, tak i samotný vysílací čas. Stačí se totiž podívat na veřejnoprávní Českou televizi, kde se v neděli vysílá pořad 168 hodin, nebo na komerční jedničku Novu, která vysílá Střepiny. Oba dva tyto pořady jsou také zaměřeny na to, aby mapovaly vše, co se v uplynulém týdnu událo. A nyní k nim tedy přibude i pořad Týden podle Jaromíra Soukupa. A jak je zvykem, jistě bude poměrně výrazně odrážet i názory a pohledy samotného moderátora.

Aktuálně v tv světě
Poldové a nemluvně je nový komediálně detektivní seriál, který právě natáčí Česká televize podle scénáře ..
20.03.2019
Po úspěšném vysílání stand-up show Comedy Club, přichází Prima ComedyCentral s dalším komediálním pořadem ..
15.03.2019
Česká televize mezi velkým počtem diváků zabodovala s miniseriálem Most, který si jako téměř jediný vícedílný ..
13.03.2019
Od roku 2012, kdy se podnikatel Jaromír Soukup stal majitelem i generálním ředitelem televize Barrandov, se její program ..
10.03.2019
Seriál Most! doslova trhal divácké rekordy. Stal se jedním z nejúspěšnějších komediálních seriálů České televize ..
05.03.2019
Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení ..
03.03.2019
Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál ..
28.02.2019
Talentové soutěže boří rekordy sledovanosti po celém světě. Zisky z reklam se jednotlivým stanicím jen hrnou, a tak ..
24.02.2019
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019