Kameňák nekončí. Tentokrát se objeví jako seriál

Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné osvěžení, jak si vzpomenout na celou řadu dříve známých a zcela běžných vtipů. Dějově se však o nijak závratné umělecké dílo nejednalo. Ještě horší to bylo s následujícími dvěma díly. A potom přibyly ještě další, o kterých je lepší se raději nevyjadřovat. A jak to vypadá nyní? Kameňák stále nekončí.

V plánu je odvysílání seriálu

Pokud tipujete, že se objeví další film, tak to pravda není. Ten zatím nikdo v plánu nemá. Co se ale na obrazovkách má objevit, to je seriál. A jelikož se v něm objeví i řada známých tváří z filmu, je více než jasné, že bude volně navazovat na filmovou komediální sérii. To potvrdili i samotní tvůrci. Pokud jste ji milovali, bude tento seriál přímo pro vás. Pokud ne, raději hledejte v programech alternativu, na co se budete dívat.

Kdo a kdy ho bude vysílat?

Pokud chcete dát seriálovému Kameňáku šanci, tak se chystejte na druhou polovinu února. Konkrétně potom na datum 22.2., kdy by se měl odvysílat první díl. A jaká televize je tou, která se rozhodla pro opětovné vyzkoušení tohoto formátu? Je to naše komerční jednička, tedy TV Nova- zde budete mít možnost tento seriál – dle plánů pravidelně – sledovat. Pokud se vám v kalendáři nechce pátrat po tom, o jaký den se bude jednat, tak vám to prozradíme. Jedná se o pátek. Zde bude mít celkem silnou konkurenci, hlavně v souvislosti se seriálem Strážmistr Topinka, který je vysílán na ČT 1 a který se těší velké popularitě.

Koho v seriálu uvidíte?

Jak jsme již zmínili, seriálový kameňák má navazovat na filmovou sérii. A to jak dějem a vtipy, tak samozřejmě i hereckým obsazením. Kdo stoprocentně nebude chybět, to je hlavní dvojice hrdinů v podání Václavy Vydry a Jany Paulové. Dále se lze těšit i na několik dalších herců, kterými jsou Leoš Noha, nebo Pavel Kikinčuk.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019