Kameňák nekončí. Tentokrát se objeví jako seriál

Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné osvěžení, jak si vzpomenout na celou řadu dříve známých a zcela běžných vtipů. Dějově se však o nijak závratné umělecké dílo nejednalo. Ještě horší to bylo s následujícími dvěma díly. A potom přibyly ještě další, o kterých je lepší se raději nevyjadřovat. A jak to vypadá nyní? Kameňák stále nekončí.

V plánu je odvysílání seriálu

Pokud tipujete, že se objeví další film, tak to pravda není. Ten zatím nikdo v plánu nemá. Co se ale na obrazovkách má objevit, to je seriál. A jelikož se v něm objeví i řada známých tváří z filmu, je více než jasné, že bude volně navazovat na filmovou komediální sérii. To potvrdili i samotní tvůrci. Pokud jste ji milovali, bude tento seriál přímo pro vás. Pokud ne, raději hledejte v programech alternativu, na co se budete dívat.

Kdo a kdy ho bude vysílat?

Pokud chcete dát seriálovému Kameňáku šanci, tak se chystejte na druhou polovinu února. Konkrétně potom na datum 22.2., kdy by se měl odvysílat první díl. A jaká televize je tou, která se rozhodla pro opětovné vyzkoušení tohoto formátu? Je to naše komerční jednička, tedy TV Nova- zde budete mít možnost tento seriál – dle plánů pravidelně – sledovat. Pokud se vám v kalendáři nechce pátrat po tom, o jaký den se bude jednat, tak vám to prozradíme. Jedná se o pátek. Zde bude mít celkem silnou konkurenci, hlavně v souvislosti se seriálem Strážmistr Topinka, který je vysílán na ČT 1 a který se těší velké popularitě.

Koho v seriálu uvidíte?

Jak jsme již zmínili, seriálový kameňák má navazovat na filmovou sérii. A to jak dějem a vtipy, tak samozřejmě i hereckým obsazením. Kdo stoprocentně nebude chybět, to je hlavní dvojice hrdinů v podání Václavy Vydry a Jany Paulové. Dále se lze těšit i na několik dalších herců, kterými jsou Leoš Noha, nebo Pavel Kikinčuk.

Aktuálně v tv světě
Dvě největší tuzemské komerční televizní společnosti spustily své mediální kampaně a představily svůj nový program ..
22.08.2019
S podzimem se opět vrací vysílání nových nebo dokonce živě vysílaných pořadů. Děje se tak vždy po uvolněném ..
16.08.2019
Změna vlastnických podílů, která potkala sdružení pořadů Prima, by se z hlediska toho, že ji bude vlastnit v podstatě ..
13.08.2019
Poslední dobou ovládá televizní trh poměrně pozitivní trend, a totiž to, že televizní obsah spíše roste na kvalitě, a ..
11.08.2019
Prázdniny ještě nejsou pryč, ale televize Prima již představila svůj programový plán na podzim. Už tedy víme, na co se ..
06.08.2019
Léto je sice v plném proudu, ale Česká televize i během doby dovolených nezahálí a natáčí nový seriál, který by se ..
02.08.2019
Televize Nova chystá i letos pro své diváky oblíbený Den s Novou, v jehož rámci si zájemci budou moci prohlédnout ..
31.07.2019
Dětská stanice ČT :D oslaví letos v srpu své sedmé výročí. K němu svým malým i větším divákům přinese několik ..
26.07.2019
U České televize a její konkurence můžeme vidět v jejich tvorbě někdy opravdu velký rozdíl. ČT se často zaměřuje, ..
24.07.2019
Dvoudílná minisérie Stockholmský syndrom, která volně navazuje na minisérii Spravedlnost (oceněno Českým lvem), se již ..
18.07.2019