Kanál Barrandov Plus je tady

V sobotu 16.5. přesně v 10:00 došlo k tomu, že začal oficiálně vysílat nový televizní kanál s názvem Barrandov Plus. Ten tak doplnil další programy, které jsou spojeny s názvem této stanice. Jedná se samozřejmě o televizní kanál bezplatný, který však nebude vysílat nonstop – tedy alespoň ne v rámci jednoho žánru. Aktuálně je vysílání naplánováno pouze v intervalu od 6:00 hodin ráno, do 20:00 hodin večer. Samotné časové rozmezí také odpovídá tomu, na koho by měl tento kanál primárně cílit. Po tuto dobu by se měli z pořadů těšit hlavně děti a teenageři. Po dvacáté hodině se však koncept programu změní, jelikož bude zacílený hlavně na dospělé publiku, a to až do 6:00, kdy dojde opět ke změně.

Na jaké pořady se můžeme těšit?

Během dne je zacílení jasné a tak se můžeme těšit především z různých dětských seriálů, z pohádek, z rodinných seriálů, ale stejně tak by neměly chybět ani pořady vzdělávací. U nich, ale i u řady jiných chce Barrandov Plus využít i propojení s internetem a zapojit tak samotné diváky do toho, aby se o televizi mnohem více zajímaly.

Po dvacáté hodině se však z rodinného kanálu stane hlavně kanál dokumentární, zaměřený především na cestopisy, ale i přírodu. Chybět by však neměla ani témata, která jsou v posledních letech velmi oblíbená. Jedná se především o témata, která jsou spojena s vařením. Ostatně řadu takových bylo již možné sledovat, a to v rámci zkušebního provozu, který probíhal zhruba po dobu jednoho měsíce.

Z televize na internet

To, že chce televize směřovat diváky i k internetu, jsme již lehce nastínili. Rozhodně je ale třeba dodat, že právě v tomto směru vidí Barrandov Plus jasnou budoucnost. A to nejenom pro možnost soutěží, ale i pro možnost koupit si tematické suvenýry, využívat chatů, nebo také některé pořady sledovat v rámci dostupného archivu.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018