Kanál Barrandov Plus je tady

V sobotu 16.5. přesně v 10:00 došlo k tomu, že začal oficiálně vysílat nový televizní kanál s názvem Barrandov Plus. Ten tak doplnil další programy, které jsou spojeny s názvem této stanice. Jedná se samozřejmě o televizní kanál bezplatný, který však nebude vysílat nonstop – tedy alespoň ne v rámci jednoho žánru. Aktuálně je vysílání naplánováno pouze v intervalu od 6:00 hodin ráno, do 20:00 hodin večer. Samotné časové rozmezí také odpovídá tomu, na koho by měl tento kanál primárně cílit. Po tuto dobu by se měli z pořadů těšit hlavně děti a teenageři. Po dvacáté hodině se však koncept programu změní, jelikož bude zacílený hlavně na dospělé publiku, a to až do 6:00, kdy dojde opět ke změně.

Na jaké pořady se můžeme těšit?

Během dne je zacílení jasné a tak se můžeme těšit především z různých dětských seriálů, z pohádek, z rodinných seriálů, ale stejně tak by neměly chybět ani pořady vzdělávací. U nich, ale i u řady jiných chce Barrandov Plus využít i propojení s internetem a zapojit tak samotné diváky do toho, aby se o televizi mnohem více zajímaly.

Po dvacáté hodině se však z rodinného kanálu stane hlavně kanál dokumentární, zaměřený především na cestopisy, ale i přírodu. Chybět by však neměla ani témata, která jsou v posledních letech velmi oblíbená. Jedná se především o témata, která jsou spojena s vařením. Ostatně řadu takových bylo již možné sledovat, a to v rámci zkušebního provozu, který probíhal zhruba po dobu jednoho měsíce.

Z televize na internet

To, že chce televize směřovat diváky i k internetu, jsme již lehce nastínili. Rozhodně je ale třeba dodat, že právě v tomto směru vidí Barrandov Plus jasnou budoucnost. A to nejenom pro možnost soutěží, ale i pro možnost koupit si tematické suvenýry, využívat chatů, nebo také některé pořady sledovat v rámci dostupného archivu.

Aktuálně v tv světě
Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že ..
22.04.2018
Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit ..
18.04.2018
Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany ..
15.04.2018
Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně ..
11.04.2018
Pokud náš magazín čtete pravidelně, jistě vám neutekla informace o tom, že na Velikonoční pondělí dojde ke spuštění ..
05.04.2018
Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. ..
04.04.2018
Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí ..
29.03.2018
Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to ..
27.03.2018
I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se ..
22.03.2018
Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co ..
20.03.2018