Kanál Barrandov Plus je tady

V sobotu 16.5. přesně v 10:00 došlo k tomu, že začal oficiálně vysílat nový televizní kanál s názvem Barrandov Plus. Ten tak doplnil další programy, které jsou spojeny s názvem této stanice. Jedná se samozřejmě o televizní kanál bezplatný, který však nebude vysílat nonstop – tedy alespoň ne v rámci jednoho žánru. Aktuálně je vysílání naplánováno pouze v intervalu od 6:00 hodin ráno, do 20:00 hodin večer. Samotné časové rozmezí také odpovídá tomu, na koho by měl tento kanál primárně cílit. Po tuto dobu by se měli z pořadů těšit hlavně děti a teenageři. Po dvacáté hodině se však koncept programu změní, jelikož bude zacílený hlavně na dospělé publiku, a to až do 6:00, kdy dojde opět ke změně.

Na jaké pořady se můžeme těšit?

Během dne je zacílení jasné a tak se můžeme těšit především z různých dětských seriálů, z pohádek, z rodinných seriálů, ale stejně tak by neměly chybět ani pořady vzdělávací. U nich, ale i u řady jiných chce Barrandov Plus využít i propojení s internetem a zapojit tak samotné diváky do toho, aby se o televizi mnohem více zajímaly.

Po dvacáté hodině se však z rodinného kanálu stane hlavně kanál dokumentární, zaměřený především na cestopisy, ale i přírodu. Chybět by však neměla ani témata, která jsou v posledních letech velmi oblíbená. Jedná se především o témata, která jsou spojena s vařením. Ostatně řadu takových bylo již možné sledovat, a to v rámci zkušebního provozu, který probíhal zhruba po dobu jednoho měsíce.

Z televize na internet

To, že chce televize směřovat diváky i k internetu, jsme již lehce nastínili. Rozhodně je ale třeba dodat, že právě v tomto směru vidí Barrandov Plus jasnou budoucnost. A to nejenom pro možnost soutěží, ale i pro možnost koupit si tematické suvenýry, využívat chatů, nebo také některé pořady sledovat v rámci dostupného archivu.

Aktuálně v tv světě
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018