Když vtipy ve filmu zazáří

Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál Kameňák, který vzniknul po známém a oblíbením filmu. V médích se objevuje chvála i kritika na tento nový seriál. Jak jste na tom vy? Líbil se vám a máte pro další pátek jasno?

Jak vznikal úspěšný film?

První díl filmu Kameňák vzniknul již před 15 lety a byl plný vtipů. U diváků byl velmi úspěšný a není divu. V podstatě ukazoval klasickou českou rodinu, která se neobešla bez humorných scén. Kameňák se tak dočkal vysoké sledovanosti. Vzhledem k jeho úspěšnosti jsme se dočkali i dalších dílů s názvy:

  • Kameňák 2
  • Kameňák 3
  • Kameňák 4
  • Vánoční kameňák

Seriál jako pokračování

Vzhledem k úspěšnosti předešlých filmů, se tvůrci rozhodli pokračovat a natočili několika dílný seriál, který vychází z minulých filmů, ovšem již není v režii Zdeňka Trošky. Seriál má 8 dílů a i přesto, že v předešlých dílech filmu se již Jana Paulová neobjevuje, tak v novém seriálu ji zase uvidíte. Nepřijdete tak o rodinu Novákových a ani o spoustu hezkých anekdot. Není se tak čemu divit, že diváci v páteční hlavní relaci dali přednost této novince. Otázkou však zůstává, jestli tomu bude tak i nadále. Na seriál se totiž snáší i kritika.

V průběhu času se změnil režisér

Je pochopitelné, že po třech dílech, které režíroval Zdeněk Troška a po dalších dvou dílech s jiným režisérem už může být další seriál příliš nudný. Navíc na dílech je poznat, že je vytvářel někdo jiný. Ne nadarmo se říká, že čeho je moc, toho je příliš. Ani Vánoční kameňák není již to, co to bývalo v předešlé trilogii. Seriál už není tak spontánní a zábavný, jako byl například první díl. Co říkáte vy na nový seriál? Líbil se vám, nebo jste ani nedívali? A jaký vůbec máte názor na pořady, které se vysílají v pátek, případně o víkendu večer. Myslíte, že je na co se dívat?

Aktuálně v tv světě
Poldové a nemluvně je nový komediálně detektivní seriál, který právě natáčí Česká televize podle scénáře ..
20.03.2019
Po úspěšném vysílání stand-up show Comedy Club, přichází Prima ComedyCentral s dalším komediálním pořadem ..
15.03.2019
Česká televize mezi velkým počtem diváků zabodovala s miniseriálem Most, který si jako téměř jediný vícedílný ..
13.03.2019
Od roku 2012, kdy se podnikatel Jaromír Soukup stal majitelem i generálním ředitelem televize Barrandov, se její program ..
10.03.2019
Seriál Most! doslova trhal divácké rekordy. Stal se jedním z nejúspěšnějších komediálních seriálů České televize ..
05.03.2019
Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení ..
03.03.2019
Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál ..
28.02.2019
Talentové soutěže boří rekordy sledovanosti po celém světě. Zisky z reklam se jednotlivým stanicím jen hrnou, a tak ..
24.02.2019
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019