Když vtipy ve filmu zazáří

Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál Kameňák, který vzniknul po známém a oblíbením filmu. V médích se objevuje chvála i kritika na tento nový seriál. Jak jste na tom vy? Líbil se vám a máte pro další pátek jasno?

Jak vznikal úspěšný film?

První díl filmu Kameňák vzniknul již před 15 lety a byl plný vtipů. U diváků byl velmi úspěšný a není divu. V podstatě ukazoval klasickou českou rodinu, která se neobešla bez humorných scén. Kameňák se tak dočkal vysoké sledovanosti. Vzhledem k jeho úspěšnosti jsme se dočkali i dalších dílů s názvy:

  • Kameňák 2
  • Kameňák 3
  • Kameňák 4
  • Vánoční kameňák

Seriál jako pokračování

Vzhledem k úspěšnosti předešlých filmů, se tvůrci rozhodli pokračovat a natočili několika dílný seriál, který vychází z minulých filmů, ovšem již není v režii Zdeňka Trošky. Seriál má 8 dílů a i přesto, že v předešlých dílech filmu se již Jana Paulová neobjevuje, tak v novém seriálu ji zase uvidíte. Nepřijdete tak o rodinu Novákových a ani o spoustu hezkých anekdot. Není se tak čemu divit, že diváci v páteční hlavní relaci dali přednost této novince. Otázkou však zůstává, jestli tomu bude tak i nadále. Na seriál se totiž snáší i kritika.

V průběhu času se změnil režisér

Je pochopitelné, že po třech dílech, které režíroval Zdeněk Troška a po dalších dvou dílech s jiným režisérem už může být další seriál příliš nudný. Navíc na dílech je poznat, že je vytvářel někdo jiný. Ne nadarmo se říká, že čeho je moc, toho je příliš. Ani Vánoční kameňák není již to, co to bývalo v předešlé trilogii. Seriál už není tak spontánní a zábavný, jako byl například první díl. Co říkáte vy na nový seriál? Líbil se vám, nebo jste ani nedívali? A jaký vůbec máte názor na pořady, které se vysílají v pátek, případně o víkendu večer. Myslíte, že je na co se dívat?

Aktuálně v tv světě
V posledních letech se s novými seriály v rámci českých televizí doslova roztrhl pytel. Vedení televizních stanic ..
19.05.2019
Diváci v České republice jsou pravidelně zásobováni skvělými kriminálními seriály, z nichž nad ostatními bezesporu ..
16.05.2019
Generální ředitel Petr Dvořák podal návrh, aby ředitelem Ostravského studia ČT zůstal dosavadní ředitel Tomáš ..
12.05.2019
Skupina Prima v loňském roce učinila zásadní rozhodnutí. Kromě upravení programu Prima Love spustila i vysílání ..
11.05.2019
Česká televize se poslední roky poměrně intenzivně zaměřuje na kvalitní seriálovou tvorbu. A to jak v podobě té, ..
06.05.2019
Již několik let slaví TV Prima úspěch se svou improvizační show, která nese název Partička. Ta dlouhodobě baví diváky ..
05.05.2019
Režisér a producent Tomáš Magnusek představil úplně nový vznikající seriál s názvem Čechovi. Třináctidílná sága ..
28.04.2019
Česká televize chystá projekty, které jsou nové svým obsahem, ale už ne tolik žánrem. Vsadila totiž na osvědčenou ..
24.04.2019
Jestliže jste v minulosti sledovali pořady se Zdeňkem Pohlreichem, jistě pro vás máme dobrou zprávu. Právě se totiž ..
21.04.2019
Pokud sledujete ranní Snídani s Novou na televizi Nova, asi jste si všimli, že od pondělí 15. Dubna jste mohli vidět novou ..
17.04.2019