Konec roku přináší rošádu na CNN Prima News

Není to ani půl roku, co se Primě podařilo ulovit do svého týmu moderátora Petra Suchoně, který předtím působil v hlavní zpravodajské relaci na Nově. Suchoň začal na Primě uvádět její ranní pořad Nový den. Po pár měsících mu však dala Prima lákavější nabídku – vrátit se do zpravodajství a ujmout se moderování Hlavních zpráv.

Z Novy Suchoň odešel poté, co jeho vedení rozhovoru s šéfem České lékařské komory Milanem Kubkem, způsobilo kontroverze. Přestože se omluvil, na Nově skončil. Velmi rychle po něm však sáhla CNN Prima News, která se z něj v těchto dnech chystá udělat jednu z hlavních tváří svého zpravodajství.

Petr Suchoň bude moderovat Hlavní zprávy se stálicí primáckého zpravodajství Gabrielou Laškovou. Vystřídá tak jejího parťáka Marka Kafku, který se vrátí na pozici do sportovní reakce, kde působil předtím, než se ujal moderování Hlavní zpráv. Gabriela Lašková působí v této zpravodajské relaci už od roku 2014, dlouho tvořila moderátorský pár s Romanem Šebrlem. Nyní se zdá, že k ní Prima hledá nového parťáka a snaží se zjistit, jaká dvojice bude na obrazovkách nejlépe fungovat.

S přesunutím Petra Suchoně logicky nastávají další změny. A to především v ranní relaci Nový den, do které přibude nová tvář. Soňa Porupková, jež Nový den uváděla spolu se Suchoněm, bude tvořit pár s Josefem Mádlem. Ani on nepřichází z ulice a i pro něj se jedná o přesun v rámci Primy – dosud totiž působil jako moderátor ranních zpráv a politický zpravodaj.

Petra Suchoně po boku Gabriely Laškové mohou diváci vídat v Hlavních zprávách od 12. prosince 2021.

Aktuálně v tv světě
Na stanici Očko se pravidelně každé pondělí, úterý a středu vysílá pořad Mixxer. Tento pořad je založený na ..
03.07.2022
Film z roku 2021 s názvem Nezanechat stopy bylo možné vidět pouze v kině nebo online. Nově, ale bude možné tento film ..
29.06.2022
Od roku 2011 se vysílá na stanici Prima talkshow 7 pádů Honzy Dědka v pražském divadle Viola. Do této show si Jan Dědek ..
26.06.2022
Na stanici Joj cinema byla odvysílána premiéra filmu rozhněvaný muž z roku 2021. Film režíroval Guy Ritchie, který ..
23.06.2022
TV Prima zveřejnila na svých sociálních sítích příspěvek kde prozradila podrobnosti o utajeném natáčení nového ..
19.06.2022
Nový film nese název Prezidentka, je režírován Rudolfem Havlíkem, který taky režíroval film Bábovky nebo Po čem muži ..
16.06.2022
Film Nebezpečný nápadník se poprvé objevil na televizních obrazovkách 4.6.2022 a to na stanici Prima. Teno film je z roku ..
13.06.2022
Jedná se o dokumentární film o nejvýznamnějším českém a světovém horolezci Marku Holečkovi. Tento film je možné již ..
07.06.2022
Tento seriál je pouze 8 dílný, v každém díle je jiná žena. Žena která se necítí krásná, potřebuje změnu a zvednout ..
05.06.2022
Tento dokument je pokaždé třiceti minutový a v každém díle se probírá problematika a obtížnost v životním obdobím ..
01.06.2022