Kriminálka Anděl se dočká čtvrtého pokračování

Pokud je nějaký seriál, který se v posledních letech televizi Nova skutečně povedl, potom je to určitě kriminálka Anděl. Tento seriál z policejního prostředí zaujal mnoho diváků, kteří si spolu se zkušenými policisty a detektivy procházeli jednotlivé případy, které se odehráli na půdě hlavního města, popřípadě v jeho okolí. A aktuálně se ve filmových ateliérech nedaleko pražských Holešovic chystá další pokračování, a to již čtvrtá série. Samozřejmostí by mělo být stálé herecké obsazení, které doplní i nové tváře. Jednou z nejvýznamnějších by tak měla být jistě i Zlata Adamovská.

Tím nejzajímavějším, co celá tato nová řada slibuje, budou právě ony zločiny. Ty se totiž nechali inspirovat skutečnými událostmi, a to nejenom v Praze. A stejně, jako se dané vraždy staly, tak se bude stejným směrem ubírat i práce samotných detektivů, kdy v hlavní roli najdeme Martina Stropnického, Marka Taclíka, nebo Davida Švehlíka a Martina Hofmana. Se všemi těmito herci se diváci mohli setkávat i v předchozích třech řadách, které rozhodně patřily mezi velmi úspěšné. A to je samozřejmě hlavní důvod k tomu, proč v tomto směru i nadále pokračovat dále.

Navíc, je Kriminálka Anděl jako jeden z mála kriminálních seriálů poměrně hojně konzultován se skutečnými odborníky a skutečnými kriminalisty, což dává každému díly větší pocit autenticity. Díky tomu tak může být i mnohem lépe vidět skutečné práce kriminalistů, které je mnohem detailnější a mnohem pomalejší, než jsme zvyklí u mnohých zahraničních seriálů, kde vyhodnocení pachových nebo stop DNA trvá pár desítek minut, maximálně hodit. I neznalý divák se tak bude moci lépe seznámit s tím, jak složitá může práce kriminalisty být. A pokud jste tedy byli fanoušci tohoto seriálu a jeho předchozích řad, rozhodně se těstě i na tuto další, jelikož jak říká samotný producent David Musil, určitě je v tomto ohledu o co stát.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018