Kriminálky budou na ČT stále dominovat

Více než 400 nových pořadů. Přesně tolik schválila Česká televize v minulém roce. Ty budou samozřejmě produkovány postupně, v následujících několika letech. Už nyní se však objevují první zprávy spojené s tím, o jaká hlavní témata půjde. Pokud se aktuálně podíváme na několik novinek, se kterými ČT přišla v minulých letech, mají jedno společné. Jsou to detektivky a kriminální příběhy. A jelikož ty lákají diváky stále více, je jasné také to, že právě tento směr si veřejnoprávní televize uchová i nadále. Podívejme se společně na to, co konkrétně chystá.

Důraz na kriminální minisérie

Ty se staly především v posledních letech velmi oblíbené. Jedná se o příběh rozdělený do několika dílů, který nepostrádá napětí, zajímavé lokace, ale i zajímavé případy. Pokud se podíváme na novinky, které v tomto směru Česká televize připravuje, bude to určitě minisérie Vzteklina odehrávající se na Šumavě, bude to Svět pod hlavou odehrávající se v osmdesátých letech v Sokolově, stejně jako to bude Krev démona. Zde už název jasně ukazuje, že půjde spíše o dílo mysteriózního charakteru.

Chybět by nemělo ani třídílné psychologické drama Spravedlnost, kde se v hlavní roli objeví Ondřej Vetchý. I v předchozích jmenovaných dílech se však budeme moci těšit na celou řadu rozhodně zajímavých a unikátních herců.

Nezapomíná se ani na seriály

Z hlediska kriminálních novinek nesmíme zapomínat také na kriminální seriály. Tou hlavní novinkou bude Inspektor Max, kde si hlavní roli zahraje známý Juraj Kukura. Jak už napovídá samotné obsazení hlavní postavy, ČT se na výrobě tohoto seriálu nebude podílet sama. Spojí své síly se slovenskou veřejnoprávní televizí, se kterou natočí společné dílo. A to podle námětu nejenom zmíněného Kukury, ale i podle námětu Ivana Hubače. I zde Česká televize označuje, že jako diváci a milovníci kriminálek rozhodně nebudeme zklamáni. Nechme se tedy překvapit.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018