Kriminální seriál Labyrint se dočká pokračování

V pondělí 19. října 2015 nabídla Česká televize svým divákům poslední díl krimiseriálu Labyrint, který se setkal s jejich velkým ohlasem. Průměrná sledovanost jednotlivých dílů seriálu činila více než milion diváků, což je na našem mediálním trhu úctyhodné číslo, za které by se rozhodně nemusela stydět jakákoli komerční televize. Je proto samozřejmé, že televize chce navázat na tento úspěch.  Navíc není od věci podotknout, že vysokou sledovanost měly jednotlivé díly i na webu, kde si pustilo 300 tisíc diváků.

Novou řadu připravuje osvědčený tým

Právě kvůli velké úspěšnosti projektu nyní Česká televize chystá jeho pokračování. Vše je ale teprve na začátku. Tvůrci se vrhli nejprve do přípravy literární předlohy nové druhé řady seriálu. Potěšující je, že na ní pracuje tým ve stejném složení, v jakém tvořil první řadu.  Nové detektivní příběhy proto vymýšlí scénárista Petr Hudský, režie se opět ujme Jiří Strach.

Vrah se inspiruje obrazem

Brněnské televizní studio, které za projektem stojí, ústy vedoucí programu Jiřiny Budíkové potvrzuje, že i v budoucnu všechny díly seriálu spojí jeden hlavní motiv a nebude chybět ani známý styl vyprávění. První řada Labyrintu mapovala pátrání po vrahovi, kterého k činům navedl obraz Posledního soudu od Hieronyma Bosche.  Jedná se o kombinaci detektivky a thrilleru. Natáčení probíhalo v období únor-červen letošního roku, a sice v Brně a blízkém okolí. Hlavní roli si zahrál Jiří Langmajer, dále se zde objevili známí herci Zuzana Kanócz nebo Stanislav Majer.

Další želízko v ohni

Popularita žánru krimi seriálů v televizi neklesá, právě naopak. I komerční televize aktuálně přichází s dalšími projekty. TV Nova přinesla seriál Atentát jako pokračování Expozitury. Česká televize ale má ještě další želízko v ohni, od pondělí 19. října 2015 vysílá Místo zločinu Plzeň.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018