Kriminální seriál Labyrint se dočká pokračování

V pondělí 19. října 2015 nabídla Česká televize svým divákům poslední díl krimiseriálu Labyrint, který se setkal s jejich velkým ohlasem. Průměrná sledovanost jednotlivých dílů seriálu činila více než milion diváků, což je na našem mediálním trhu úctyhodné číslo, za které by se rozhodně nemusela stydět jakákoli komerční televize. Je proto samozřejmé, že televize chce navázat na tento úspěch.  Navíc není od věci podotknout, že vysokou sledovanost měly jednotlivé díly i na webu, kde si pustilo 300 tisíc diváků.

Novou řadu připravuje osvědčený tým

Právě kvůli velké úspěšnosti projektu nyní Česká televize chystá jeho pokračování. Vše je ale teprve na začátku. Tvůrci se vrhli nejprve do přípravy literární předlohy nové druhé řady seriálu. Potěšující je, že na ní pracuje tým ve stejném složení, v jakém tvořil první řadu.  Nové detektivní příběhy proto vymýšlí scénárista Petr Hudský, režie se opět ujme Jiří Strach.

Vrah se inspiruje obrazem

Brněnské televizní studio, které za projektem stojí, ústy vedoucí programu Jiřiny Budíkové potvrzuje, že i v budoucnu všechny díly seriálu spojí jeden hlavní motiv a nebude chybět ani známý styl vyprávění. První řada Labyrintu mapovala pátrání po vrahovi, kterého k činům navedl obraz Posledního soudu od Hieronyma Bosche.  Jedná se o kombinaci detektivky a thrilleru. Natáčení probíhalo v období únor-červen letošního roku, a sice v Brně a blízkém okolí. Hlavní roli si zahrál Jiří Langmajer, dále se zde objevili známí herci Zuzana Kanócz nebo Stanislav Majer.

Další želízko v ohni

Popularita žánru krimi seriálů v televizi neklesá, právě naopak. I komerční televize aktuálně přichází s dalšími projekty. TV Nova přinesla seriál Atentát jako pokračování Expozitury. Česká televize ale má ještě další želízko v ohni, od pondělí 19. října 2015 vysílá Místo zločinu Plzeň.

Aktuálně v tv světě
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018