Který je ten pravý? Reese Witherspoon v hlavní roli americké komedie na televizní stanici JOJ Cinema bude řešit vztahové problémy

Když je vám čtyřicet, máte dvě děti a jste krátce po rozvodu, co byste udělali? Alice v americkém snímku Který je ten pravý (2017) se rozhodne vrátit zpátky ke kořenům. Tak ostatně zní i jeho originální název Home again. Sbalí se a i s dětmi odjede do svého rodného města, kde hodlá začít od začátku. Místo poklidného života ji ale čeká důležité rozhodnutí. Bude ho umět rozseknout?

Návrat domů

Čtyřicetiletá Alice, v podání stále krásné Reese Witherspoon s blonďatou záplavou vlasů, se vrací do míst, ve kterých strávila své dětství. Má zde spoustu kamarádek a doufá, že se jí podaří nastartovat novou etapu svého života. Narozeninová party jí ale život obrátí vzhůru nohama. Doma má najednou tři mladíky, s jedním z nich naváže romantické vztah, a navíc se před vstupními dveřmi objeví její bývalý manžel (Martin Sheen) i s kufrem po boku.

Bláznivá komedie může začít

Nečekejte od ní hlubokomyslné myšlenky, ale spíše zábavu na jedno odpoledne nebo podvečer. U filmu Který je ten pravý se určitě pobavíte, ale za pár dní zapomenete, o čem to byl. Rozhodně potěší, že snímek je prostý přisprostlého humoru, má milou atmosféru, která zahřeje u srdce. Dobře se na něho dívá a rychle ubíhá čas. Někoho může překvapit závěr, ale to už tak bývá, že není možné se zavděčit všem stejně.

Zajímavosti o filmu

Na filmu Který je ten pravý se režijně a scénáristicky podílela Hallie Meyers-Shyer. Děj filmu se odehrává v Los Angeles a v tomto městě probíhalo i natáčení. Většina příběhu se odehrává v domě, který vlastní modelka Cindy Crawford.

Roli Alice měla dostat původně Rose Byrne, nakonec ji ale hrála Reese Whiterspoon. Do rolí tří mladíků, kteří se ubytují u Alice v zahradním domku, byli obsazeni Nat Wolff, Jon Rudnitsky a Pico Alexander. Během jednoho roku od nasazení do kin snímek vydělal 37 milionů dolarů.

Aktuálně v tv světě
Již 27. února vypukne na Voyo vysílání třetí řady nejdrsnější a nejnáročnější reality show. Diváci TV Nova si na ..
20.02.2024

Televizní stanice Prima si pro své diváky přichystala plynulý přechod z jednoho ..

18.02.2024
Jaro na České televizi bude skutečně plodné a pro diváky lákavé. Těšit se totiž můžeme například na komediálně ..
13.02.2024
V neděli 4. února 2024 oslavila stanice Nova již své 30. narozeniny. U té příležitosti se v Televizních novinách ..
10.02.2024
Tomáš a Tereza prožívají lovestory jako z filmu, jenomže potom dojde k jedné situaci, kterou si Tereza nenechá vysvětlit. ..
08.02.2024
Šestidílná minisérie Adama Sedláka Adikts pojednává o skupině studentů adiktologie, kteří se rozhodnou pro experiment, ..
04.02.2024
Přeneste se do dovolenkové a Čechy oblíbené destinace a společně s dvojicí detektivů se pusťte do vyšetřování ..
01.02.2024
Co když je žena natolik hodná obětavá, že se zasekne ve vztahu s někým, kdo s ní nemá vážné úmysly? To je případ ..
28.01.2024
V roce 2023 vyšel komediální seriál Dobré ráno, Brno! a diváci si jej nemohli vynachválit. Právě nadhled a nadsázka, s ..
25.01.2024
V roce 2021 měla v českých kinech premiéru romantická komedie Láska na špičkách. V hlavních rolích se objevila Vica ..
21.01.2024