Který je ten pravý? Reese Witherspoon v hlavní roli americké komedie na televizní stanici JOJ Cinema bude řešit vztahové problémy

Když je vám čtyřicet, máte dvě děti a jste krátce po rozvodu, co byste udělali? Alice v americkém snímku Který je ten pravý (2017) se rozhodne vrátit zpátky ke kořenům. Tak ostatně zní i jeho originální název Home again. Sbalí se a i s dětmi odjede do svého rodného města, kde hodlá začít od začátku. Místo poklidného života ji ale čeká důležité rozhodnutí. Bude ho umět rozseknout?

Návrat domů

Čtyřicetiletá Alice, v podání stále krásné Reese Witherspoon s blonďatou záplavou vlasů, se vrací do míst, ve kterých strávila své dětství. Má zde spoustu kamarádek a doufá, že se jí podaří nastartovat novou etapu svého života. Narozeninová party jí ale život obrátí vzhůru nohama. Doma má najednou tři mladíky, s jedním z nich naváže romantické vztah, a navíc se před vstupními dveřmi objeví její bývalý manžel (Martin Sheen) i s kufrem po boku.

Bláznivá komedie může začít

Nečekejte od ní hlubokomyslné myšlenky, ale spíše zábavu na jedno odpoledne nebo podvečer. U filmu Který je ten pravý se určitě pobavíte, ale za pár dní zapomenete, o čem to byl. Rozhodně potěší, že snímek je prostý přisprostlého humoru, má milou atmosféru, která zahřeje u srdce. Dobře se na něho dívá a rychle ubíhá čas. Někoho může překvapit závěr, ale to už tak bývá, že není možné se zavděčit všem stejně.

Zajímavosti o filmu

Na filmu Který je ten pravý se režijně a scénáristicky podílela Hallie Meyers-Shyer. Děj filmu se odehrává v Los Angeles a v tomto městě probíhalo i natáčení. Většina příběhu se odehrává v domě, který vlastní modelka Cindy Crawford.

Roli Alice měla dostat původně Rose Byrne, nakonec ji ale hrála Reese Whiterspoon. Do rolí tří mladíků, kteří se ubytují u Alice v zahradním domku, byli obsazeni Nat Wolff, Jon Rudnitsky a Pico Alexander. Během jednoho roku od nasazení do kin snímek vydělal 37 milionů dolarů.

Aktuálně v tv světě
Jak s jistotou poznáte, že přišlo léto? Přece podle toho, že se na obrazovce České televize objeví Vinnetou a Old ..
14.07.2024
Věříte na náhodu? Nebo na osud? Co když je to všechno jinak a váš osud má v rukou několik lidí, kteří bedlivě ..
10.07.2024

Každý milovník cyklistiky jistě dobře ví, že první červencové týdny jsou zasvěceny ..

09.07.2024
O Venus a Sereně Williamsových slyšel snad úplně každý. Tyto sestry ohromily celý svět a na tenisových kurtech ..
07.07.2024
V roce 2017 se obrazovkách České televize objevil seriál Svět pod hlavou. Jeho děj se zasazen do let 2016 a 1982. Režijně ..
30.06.2024
Od natočení kultovní české komedie Zdeňka Trošky uběhlo již 35 let, ale stále se jedná o film, který Češi milují. ..
26.06.2024
Mistryně romantických komedií Nancy Meyers do svého filmu Lepší pozdě nežli později v roce 2003 obsadila Diane Keaton a ..
23.06.2024
Hokejové šílenství je za námi, titul Mistrů světa máme doma a od pátku 14. června se všichni soustředíme na ..
20.06.2024
Jak to vypadá, když se autobus plný Čechů vydá na dovolenou k moři? Pobavte se u nyní již kultovní české komedie, ..
16.06.2024
Gabrielu Soukalovou zná téměř celá Česká republika. Jedná se o nejúspěšnější biatlonistku naší historie, která se ..
11.06.2024