Labyrint startuje první pondělí v září

Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to rozhodně seriál nesoucí název Labyrint. Pokud y se jednalo o úplnou novinku, můžeme být na vážkách, zda se jedná o zajímavou věc. Nutno však říci, že Labyrint se na televizní obrazovky vrací. Nikoliv v repríze, jelikož onou novinkou má být již třetí řada. A protože předchozí dvě byly velmi zajímavé, dá se s velkou pravděpodobností očekávat, že na tom podobně bude i řada třetí.

Hvězdné herecké obsazení

O kvalitě rozhodně může svědčit i to, že je seriál Labyrint spojený s doslova hvězdným obsazením. Pokud máte rádio kvalitní české herce, rozhodně je v seriálu najdete. Pokud se podíváme na několik hlavních jmen, tak sem patří například Petr Strach, stejně jako Jiří Langmajer. Nelze zapomínat také na herečky, kterými jsou Lenka Vlasáková a také Denisa Nesvačilová. Hlavním jménem má být pochopitelně Miroslav Donutil.

Opět zajímavé téma

Unikátem předchozích dvou sérií seriálu Labyrint je rozhodně to, že se jednalo nejenom o zajímavou kriminální zápletku, ale že se jednalo také o zajímavé tajemno, které byly s vyšetřováním spojeno. I čeká diváky u třetí řady. Když se podíváme detailně na to, jaký konkrétní motiv a téma zde bude hrát roli, tak je třeba zabrousit do oblasti křesťanství. Konkrétně má jít o záhadu Ježíšových apoštolů. Více vám pochopitelně neprozradíme.

Kdy? Od prvního pondělí měsíce září

Ať jste sledovali předchozí série, nebo nikoliv, můžeme říci, že třetí řada bude určitě velkým lákadlem v programové skladbě. Kdy se těšit na vysílání? První díl bude spojený s prvním zářijovým pondělím. Konkrétně se jedná o datum 3. září.  Seriál bude vysílaný na hlavním kanálu, tedy na ČT1. Vysílací čas je také celkem očekávatelný. Bude to hlavní vysílací čas, který začne ve 20:00.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019