Labyrint startuje první pondělí v září

Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to rozhodně seriál nesoucí název Labyrint. Pokud y se jednalo o úplnou novinku, můžeme být na vážkách, zda se jedná o zajímavou věc. Nutno však říci, že Labyrint se na televizní obrazovky vrací. Nikoliv v repríze, jelikož onou novinkou má být již třetí řada. A protože předchozí dvě byly velmi zajímavé, dá se s velkou pravděpodobností očekávat, že na tom podobně bude i řada třetí.

Hvězdné herecké obsazení

O kvalitě rozhodně může svědčit i to, že je seriál Labyrint spojený s doslova hvězdným obsazením. Pokud máte rádio kvalitní české herce, rozhodně je v seriálu najdete. Pokud se podíváme na několik hlavních jmen, tak sem patří například Petr Strach, stejně jako Jiří Langmajer. Nelze zapomínat také na herečky, kterými jsou Lenka Vlasáková a také Denisa Nesvačilová. Hlavním jménem má být pochopitelně Miroslav Donutil.

Opět zajímavé téma

Unikátem předchozích dvou sérií seriálu Labyrint je rozhodně to, že se jednalo nejenom o zajímavou kriminální zápletku, ale že se jednalo také o zajímavé tajemno, které byly s vyšetřováním spojeno. I čeká diváky u třetí řady. Když se podíváme detailně na to, jaký konkrétní motiv a téma zde bude hrát roli, tak je třeba zabrousit do oblasti křesťanství. Konkrétně má jít o záhadu Ježíšových apoštolů. Více vám pochopitelně neprozradíme.

Kdy? Od prvního pondělí měsíce září

Ať jste sledovali předchozí série, nebo nikoliv, můžeme říci, že třetí řada bude určitě velkým lákadlem v programové skladbě. Kdy se těšit na vysílání? První díl bude spojený s prvním zářijovým pondělím. Konkrétně se jedná o datum 3. září.  Seriál bude vysílaný na hlavním kanálu, tedy na ČT1. Vysílací čas je také celkem očekávatelný. Bude to hlavní vysílací čas, který začne ve 20:00.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018