Labyrint startuje první pondělí v září

Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to rozhodně seriál nesoucí název Labyrint. Pokud y se jednalo o úplnou novinku, můžeme být na vážkách, zda se jedná o zajímavou věc. Nutno však říci, že Labyrint se na televizní obrazovky vrací. Nikoliv v repríze, jelikož onou novinkou má být již třetí řada. A protože předchozí dvě byly velmi zajímavé, dá se s velkou pravděpodobností očekávat, že na tom podobně bude i řada třetí.

Hvězdné herecké obsazení

O kvalitě rozhodně může svědčit i to, že je seriál Labyrint spojený s doslova hvězdným obsazením. Pokud máte rádio kvalitní české herce, rozhodně je v seriálu najdete. Pokud se podíváme na několik hlavních jmen, tak sem patří například Petr Strach, stejně jako Jiří Langmajer. Nelze zapomínat také na herečky, kterými jsou Lenka Vlasáková a také Denisa Nesvačilová. Hlavním jménem má být pochopitelně Miroslav Donutil.

Opět zajímavé téma

Unikátem předchozích dvou sérií seriálu Labyrint je rozhodně to, že se jednalo nejenom o zajímavou kriminální zápletku, ale že se jednalo také o zajímavé tajemno, které byly s vyšetřováním spojeno. I čeká diváky u třetí řady. Když se podíváme detailně na to, jaký konkrétní motiv a téma zde bude hrát roli, tak je třeba zabrousit do oblasti křesťanství. Konkrétně má jít o záhadu Ježíšových apoštolů. Více vám pochopitelně neprozradíme.

Kdy? Od prvního pondělí měsíce září

Ať jste sledovali předchozí série, nebo nikoliv, můžeme říci, že třetí řada bude určitě velkým lákadlem v programové skladbě. Kdy se těšit na vysílání? První díl bude spojený s prvním zářijovým pondělím. Konkrétně se jedná o datum 3. září.  Seriál bude vysílaný na hlavním kanálu, tedy na ČT1. Vysílací čas je také celkem očekávatelný. Bude to hlavní vysílací čas, který začne ve 20:00.

Aktuálně v tv světě
Dvoudílná minisérie Stockholmský syndrom, která volně navazuje na minisérii Spravedlnost (oceněno Českým lvem), se již ..
18.07.2019
TV Nova neváhá a vrací na obrazovky oblíbenou zpěváckou show Tvoje tvář má známý hlas. Na televizních obrazovkách se ..
16.07.2019
Poslední měsíc školního roku před pár dny skončil a my můžeme vystavit pomyslné vysvědčení i televizním stanicím. ..
14.07.2019
Letošní ročník filmového festivalu v Karlových Varech sice právě skončil, ale my už se díky němu můžeme těšit na ..
10.07.2019
Televizní diváci v České republice se mohou již brzy těšit na novou stanici. Společnost FTV Prima totiž získala od Rady ..
07.07.2019
Televize Nova oznámila na začátku června hned několik změn, ke kterým došlo v jejím vedení. Z pozice generálního ..
05.07.2019
Komerční televizi TV Prima se loňský rok vydařil – alespoň po finanční stránce. Jako i předchozí roky, i v roce 2018 ..
30.06.2019
S přicházejícím létem přichází i nové pořady a nová vysílání. Televize Nova vyrazila do boje o sledovanost se ..
27.06.2019
Léto a letní prázdniny většinou nebývají obdobím, kdy lidé tráví svůj volný čas u televizních obrazovek. To je ..
23.06.2019
Ať už české či zahraniční krimiseriály patří v současné době mezi nejoblíbenější typy televizních pořadů. ..
19.06.2019