Láďa Hruška bude mít vlastní pořad

TV Nova nedávno představila své podzimní vysílací schéma, ve kterém nechybí ani několik zajímavých novinek. A jednou z nich je chystaný kulinářský pořad, v němž se diváci setkají s reportérem, inspektorem a propagátorem levných receptů Láďou Hruškou.

Vaření s Láďou Hruškou by mělo být jedním z hlavních taháků podzimu. A také velkou konkurencí doposud vysílaného kulinářského pořadu Babicovy dobroty, o němž navíc ještě není rozhodnuto, jestli bude i nadále pokračovat. Hlavním „nováckým“ kuchařem se stane Hruška. Ten měl dosud jen krátký čas v rámci večerních Televizních novin a vždy představoval nějaký reept na jídlo za co nejméně peněz.

Desetiminutovka s Hruškou

Od září se bude Vaření s Láďou Hruškou vysílat v desetiminutové stopáži. A pořad přinese přesně to, na co jsou už diváci zvyklí. Zaprvé v něm Hruška bude představovat další recepty na levná jídla. Ve druhé řadě v něm divákům připomene i recepty, které se už v rámci Televizních novin na obrazovkách objevily a i nyní jsou k dohledání na webových stránkách TV Nova. Z části tedy půjde o recyklaci starých nápadů, ale s mnohem masivnjší reklamou, která stanici přirozeně přinese mnohem více peněz.

Budou kuřecí kůže?

Hruška, který se nejprve představil jako „inspektor“, který kritizoval zboží v supermarketech, má i řadu kritiků. Proslul zejména svými recepty z kuřecích kůží a dalších surovin, které výživoví odborníci považují za učiněné peklo na talíři i v lidském žaludku. Zároveň má ale mnoho nadšených příznivců, kteří jeho tipy často zkoušejí sami doma. A o tom, že je oblíbený, svědčí i vydání kuchařky s jeho recepty, která je velice žádaná. I proto mu TV Nova dává tak velký prostor. A je zhruba 50procentní šance, že z obrazovek vytlačí svého kolegu Jiřího Babicu – ale to ještě vedení televize nepotvrdilo.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018