Liga mistrů již nebude na ČT

Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných televizních kanálech je ho stále méně. Hlavně potom v případě, kdy mluvíme o zahraničních soutěžích, nebo turnajích. Není to ani tak proto, že by daná utkání nechtěly televize vysílat, ale je to jednoduše proto, že roli zde hrají peníze. Tedy autorská práva, za která se musí platit. Jasným příkladem poslední doby je Liga mistrů.

Na ČT už nebude

Pokud vás těšilo, že nejlepší klubovou soutěž, kterou Liga mistrů bezesporu je, můžete sledovat i na obrazovkách České televize, nyní přichází změna. A to poměrně razantní. Pokud jste měli rádi možnost bezplatného sledování i celkem profesionální komentář, tak nyní musíme říci, že Liga mistrů se již na České televizi neobjeví. Proč? Jak jsme naznačili výše, mohou za to autorská práva a jejich cena. Pro ČT bylo finančně neúnosné zaplatit tolik, aby si mohlo dovolit tuto fotbalovou soutěž vysílat.

Kde budete moci LM sledovat?

Pokud vás to zajímá, tak musíme hned v samotném úvodu říci, že to zcela pochopitelně bude placený kanál. Ostatně i proto se na tento fakt snažíme upozornit. A tím místem bude O2 TV. Zde už bylo možné poslední tři roky Ligu mistrů sledovat, ale od nynějšího roku dojde k tomu, že má tento mobilní a aktuálně i televizní operátor exkluzivitu.

Až do roku 2021

Nejde jenom o období jednoho roku. Liga mistrů na 02 bude k vidění až do roku 2021, s čímž souvisí to, že jinde si ji bohužel nenaladíte. Proto vám nezbývá nic jiného, než si objednat tuto placenou televizi, nebo se svými přáteli zvolit alternativu a vyrazit na pivo do některého sport baru, nebo hospody, kde bude přenos vysílán. Doma, a zároveň zdarma to aktuálně nepůjde, což mnozí fotbaloví fanoušci celkem hlasitě kritizují. A není se čemu divit.

Aktuálně v tv světě
Výročí 100 let republiky nechává celkem chladné většinu komerčních televizí. Dost možná zařadí něco tematicky ..
18.10.2018
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018