Liga mistrů již nebude na ČT

Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných televizních kanálech je ho stále méně. Hlavně potom v případě, kdy mluvíme o zahraničních soutěžích, nebo turnajích. Není to ani tak proto, že by daná utkání nechtěly televize vysílat, ale je to jednoduše proto, že roli zde hrají peníze. Tedy autorská práva, za která se musí platit. Jasným příkladem poslední doby je Liga mistrů.

Na ČT už nebude

Pokud vás těšilo, že nejlepší klubovou soutěž, kterou Liga mistrů bezesporu je, můžete sledovat i na obrazovkách České televize, nyní přichází změna. A to poměrně razantní. Pokud jste měli rádi možnost bezplatného sledování i celkem profesionální komentář, tak nyní musíme říci, že Liga mistrů se již na České televizi neobjeví. Proč? Jak jsme naznačili výše, mohou za to autorská práva a jejich cena. Pro ČT bylo finančně neúnosné zaplatit tolik, aby si mohlo dovolit tuto fotbalovou soutěž vysílat.

Kde budete moci LM sledovat?

Pokud vás to zajímá, tak musíme hned v samotném úvodu říci, že to zcela pochopitelně bude placený kanál. Ostatně i proto se na tento fakt snažíme upozornit. A tím místem bude O2 TV. Zde už bylo možné poslední tři roky Ligu mistrů sledovat, ale od nynějšího roku dojde k tomu, že má tento mobilní a aktuálně i televizní operátor exkluzivitu.

Až do roku 2021

Nejde jenom o období jednoho roku. Liga mistrů na 02 bude k vidění až do roku 2021, s čímž souvisí to, že jinde si ji bohužel nenaladíte. Proto vám nezbývá nic jiného, než si objednat tuto placenou televizi, nebo se svými přáteli zvolit alternativu a vyrazit na pivo do některého sport baru, nebo hospody, kde bude přenos vysílán. Doma, a zároveň zdarma to aktuálně nepůjde, což mnozí fotbaloví fanoušci celkem hlasitě kritizují. A není se čemu divit.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018