LIKE HOUSE: Nová reality show na Primě

Nová reality show na Primě slibuje něco, co ještě diváci na českých obrazovkách neviděli. Do luxusní vily se na čas nastěhuje 7influencerů, kteří zde budou trávit společný čas. Oblíbení tvůrci obsahu na YouTube nebo TikToku budou celý pobyt pod dohledem kamer a zvědavých diváků, kteří budou moci sledovat jejich každodenní život i výzvy, které jim budou jako soutěžícím připraveny. Vítězem reality show LIKE HOUSE se stane ten, který dostane prostřednictvím mobilní aplikace nejvyšší počet hlasů právě od diváků. Hlavní výhrou je lákavých půl milionu korun.

Mezi soutěžící patří například jeden z nejpopulárnějších a nejsledovanějších českých tiktokerů Adam Kajumi, který má napříč všemi sociálními sítěmi více než milion sledujících. Marek „Datel“ Valášek a Jan „Jenis“ Svěcený jsou Youtubeři, kteří se proslavili natáčením takzvaných pranků. Jejich základna čítá nad 500 tisíc fanoušků jen na YouTube. Z dam, které ve vile společně s ostatními přebývají, můžeme zmínit třeba Maru Roseckou, která je nejsledovanější českou tiktokerkou s 400 tisíci sledujícími.

Show by podle tvůrců měla oslovit všechny věkové kategorie, nicméně hodnocení uživatelů nejen na ČSFD spíše poukazuje na to, že jde o jeden z nejhůře hodnocených pořadů českými diváky. První díl byl odvysílán už 19.4. a internetové recenze zatím kritikou nikterak nešetří, někteří dokonce považují tento pořad za nepovedenou a nezajímavou kopii pořadu Too Hot To Handle od Netflixu. Zatím nepomohli ani pozvaní hosté, kteří uváděli výzvy pro soutěžící, jako například zpěvák Jan Bendig nebo český hudebník a režisér Petr Marek. Ostatně přesvědčit se můžete sami každý všední den v 17:15, hned po oblíbeném pořadu Prostřeno, nebo o půlnoci na Primě.

Aktuálně v tv světě
Tento televizní kanál jistě není třeba představovat.. Na televizi se mladší generace již tolik nedívá a tímto tahem se ..
09.05.2021
Nová reality show na Primě slibuje něco, co ještě diváci na českých obrazovkách neviděli. Do luxusní vily se na čas ..
02.05.2021
Opatření proti koronaviru naštěstí nemají příliš silný vliv na televizní reklamu. Pokud jde o GRP během prvního ..
18.04.2021
Už nyní TV Nova annoncuje některé nové pořady, které by se měly objevit v jejím podzimním vysílacím schématu. Jde o ..
15.04.2021
Na detektivní žánr znovu sází Česká televize. Připravuje se další z řady seriálových kriminálek, to nová se zrodí ..
11.04.2021
Nemoc Covid-19 bohužel zasahuje i do vysílacích plánů. Poznali to i týmy televize Prima, které kvůli onemocnění museli ..
08.04.2021
V posledních týdnech se hodně hovořilo o tom, zda bude nadále pokračovat program ČT3, protože skončila roční lhůta, ..
01.04.2021
Na TV Nova se bude vysílat nová řada SuperStar, i když za trochu jiných podmínek. ČT1 nyní žije obměnou svojí ..
28.03.2021
Druhá řada Kukaček, nový program Karla Šípa, nové kriminálky, to vše připravuje Česká televize. Zároveň ..
24.03.2021
Jak probíhal covidový rok v televizích? Pandemie zasáhla televize jako jedno z mála odvětví pozitivně. ..
20.03.2021