LIKE HOUSE: Nová reality show na Primě

Nová reality show na Primě slibuje něco, co ještě diváci na českých obrazovkách neviděli. Do luxusní vily se na čas nastěhuje 7influencerů, kteří zde budou trávit společný čas. Oblíbení tvůrci obsahu na YouTube nebo TikToku budou celý pobyt pod dohledem kamer a zvědavých diváků, kteří budou moci sledovat jejich každodenní život i výzvy, které jim budou jako soutěžícím připraveny. Vítězem reality show LIKE HOUSE se stane ten, který dostane prostřednictvím mobilní aplikace nejvyšší počet hlasů právě od diváků. Hlavní výhrou je lákavých půl milionu korun.

Mezi soutěžící patří například jeden z nejpopulárnějších a nejsledovanějších českých tiktokerů Adam Kajumi, který má napříč všemi sociálními sítěmi více než milion sledujících. Marek „Datel“ Valášek a Jan „Jenis“ Svěcený jsou Youtubeři, kteří se proslavili natáčením takzvaných pranků. Jejich základna čítá nad 500 tisíc fanoušků jen na YouTube. Z dam, které ve vile společně s ostatními přebývají, můžeme zmínit třeba Maru Roseckou, která je nejsledovanější českou tiktokerkou s 400 tisíci sledujícími.

Show by podle tvůrců měla oslovit všechny věkové kategorie, nicméně hodnocení uživatelů nejen na ČSFD spíše poukazuje na to, že jde o jeden z nejhůře hodnocených pořadů českými diváky. První díl byl odvysílán už 19.4. a internetové recenze zatím kritikou nikterak nešetří, někteří dokonce považují tento pořad za nepovedenou a nezajímavou kopii pořadu Too Hot To Handle od Netflixu. Zatím nepomohli ani pozvaní hosté, kteří uváděli výzvy pro soutěžící, jako například zpěvák Jan Bendig nebo český hudebník a režisér Petr Marek. Ostatně přesvědčit se můžete sami každý všední den v 17:15, hned po oblíbeném pořadu Prostřeno, nebo o půlnoci na Primě.

Aktuálně v tv světě
V posledních dnech zahájila Nova poměrně výraznou kampaň ke své chystané minisérii Případ Roubal. Pro skupinu Nova se ..
25.11.2021
V pátek 19. listopadu odvysílá televize Nova ve svém prime-timu vyhlášení ankety Český slavík. Slavné hudební ceny se ..
21.11.2021
I na obrazovky RTSV dorazila mutace britské soutěže The Great British Bake Off a podařilo se jí zaujmout slovenské diváky ..
17.11.2021
Skupina Nova přinesla v minulých dnech  na český televizní trh poněkud překvapivě novou stanici, kterou představila pod ..
14.11.2021
Televize Prima chystá v roce 2022 zaujmout své diváky novým seriálem – pojmenovala ho ZOO a půjde o oddechový seriál se ..
10.11.2021
Česká televize na svém druhém programu přináší od 11. listopadu sedmidílnou sérii Svět v plamenech (v anglickém ..
05.11.2021

Televizní stanice Nova se chystá natočit další řadu úspěšného modelu reality show pod názvem Survivor ..

21.10.2021

Jaké pořady nebo televizní filmy se dostaly do čela uplynulého týdne? Diváci si potrpí ..

19.10.2021

Nejrozšířenější televizní skupina Prima oznamuje zrod nového tematického kanálu, který bude ..

15.10.2021
Máme za sebou další týden plný zábavy, akce, napětí a poznání, které nám televizní stanice pravidelně předkládají ..
10.10.2021