LIKE HOUSE: Nová reality show na Primě

Nová reality show na Primě slibuje něco, co ještě diváci na českých obrazovkách neviděli. Do luxusní vily se na čas nastěhuje 7influencerů, kteří zde budou trávit společný čas. Oblíbení tvůrci obsahu na YouTube nebo TikToku budou celý pobyt pod dohledem kamer a zvědavých diváků, kteří budou moci sledovat jejich každodenní život i výzvy, které jim budou jako soutěžícím připraveny. Vítězem reality show LIKE HOUSE se stane ten, který dostane prostřednictvím mobilní aplikace nejvyšší počet hlasů právě od diváků. Hlavní výhrou je lákavých půl milionu korun.

Mezi soutěžící patří například jeden z nejpopulárnějších a nejsledovanějších českých tiktokerů Adam Kajumi, který má napříč všemi sociálními sítěmi více než milion sledujících. Marek „Datel“ Valášek a Jan „Jenis“ Svěcený jsou Youtubeři, kteří se proslavili natáčením takzvaných pranků. Jejich základna čítá nad 500 tisíc fanoušků jen na YouTube. Z dam, které ve vile společně s ostatními přebývají, můžeme zmínit třeba Maru Roseckou, která je nejsledovanější českou tiktokerkou s 400 tisíci sledujícími.

Show by podle tvůrců měla oslovit všechny věkové kategorie, nicméně hodnocení uživatelů nejen na ČSFD spíše poukazuje na to, že jde o jeden z nejhůře hodnocených pořadů českými diváky. První díl byl odvysílán už 19.4. a internetové recenze zatím kritikou nikterak nešetří, někteří dokonce považují tento pořad za nepovedenou a nezajímavou kopii pořadu Too Hot To Handle od Netflixu. Zatím nepomohli ani pozvaní hosté, kteří uváděli výzvy pro soutěžící, jako například zpěvák Jan Bendig nebo český hudebník a režisér Petr Marek. Ostatně přesvědčit se můžete sami každý všední den v 17:15, hned po oblíbeném pořadu Prostřeno, nebo o půlnoci na Primě.

Aktuálně v tv světě

Příznivci hudebních reality show se opět dočkali. ..

01.08.2021
Pro odborníky a zaujaté zájemce o technickou podobu digitálního vysílání přinášíme zajímavou zprávu. Jejím ..
28.07.2021
Video contentu není nikdy dost, řekla si zřejmě televize Prima a spustila nový web pod názvem Prima Pauza. Její populární ..
25.07.2021
Ačkoliv jsme nedávno zmínili fakt, že se skupině Prima v posledních týdnech dařilo na poli video platforem, stále je ..
17.07.2021
Několik novinek chystá v nadcházejících týdnech TV Nova. Pokud jsme ale v dřívějších článcích mluvili o změnách, ..
11.07.2021
Chystanou kulinářskou show Peče celá země čeká práce v postprodukční fázi a míří do střižny. ..
04.07.2021
Na televizi Nova se v létě vrátí některé tradiční projekty z jejich domácí výroby. V první řadě je třeba ..
27.06.2021
Již v pátek začalo fotbalové mistrovství Evropy a je na místě připomenout, že ČT Sport zajistí divákům veškerou ..
20.06.2021
TV Nova se ve spolupráci s Národním parkem Šumava rozhodla spustit kampaň, která by měla podnítit větší starost o ..
13.06.2021
Česká televize vystupuje i na podporu kulturní sféry. V souvislosti s pandemickou krizí, která v České republice trvá ..
06.06.2021