Loskuták se sourozenci Gondíkovými končí

Čtrnáct let moderovali jediný pořad, čtrnáct let ho udrželi na jedné jediné televizní stanici a podařilo se jim získat nemalé množství věrných televizních diváků. Zatímco někteří nedají dopustit na Receptář prima nápadů, mnozí diváci sledovali Rady ptáka Loskutáka na TV Nova – jenže právě tady nyní došlo k ohromné změně.

Pořad, mnohými jednoduše nazývaný Loskuták, je neodmyslitelně spojený se sourozenci Adélou a Daliborem Gondíkovými. Ti v něm začínali už před čtrnácti lety a neopustili ho – přinesli divákům mnoho zajímavých nápadů a tipů na zahrádku, do domu nebo do kuchyně či pro zvířátka. Zkrátka si vytvořili hobby magazín, který se pravidelně těšil slušné sledovanosti. Teď, po tolika letech, ale sourozenecká dvojice skončila – oba přecházejí z TV Nova na konkurenční FTV Prima, kde si zavádějí úplně jiný, ale přesto v mnohém tak podobný pořad.

Gondíci s.r.o.

Čím přesně FTV Prima dvojici zlákala, není jasné. Jisté ale je, že v Loskutákovi již nadobro skončili a teď budou jen na této televizi. Od 7. března tu poběží jejich nový pořad pojmenovaný jednoduše Gondíci s.r.o. (a název to není náhodný, protože sourozenci mimochodem vlastní i firmu nazvanou úplně stejně). Hobby magazín bude mít velmi podobné zaměření a nabízet bude rady a nápady ze všech možných oblastí – od zahrádkaření přes chovatelství, zdraví či design až po kutilství. Vysílat se bude od 16:20 hodin a trvat bude necelou hodinu (přesně to bude 50 minut).

Nova s Rychlým

A co se stane s Radami ptáka Loskutáka? I když by se to zdálo přirozené, pořad nezanikne. Vedení TV Nova akorát narychlo vybralo jiného moderátora – a od soboty 21. února ho už uvádí herec Petr Rychlý. Proč zrovna on? Možná proto, že si ho diváci oblíbili jako doktora Mázla z Ordinace v růžové zahradě. Ale jestli udrží laťku nastavenou sourozenci Gondíkovými a pořad udrží, to ukáže až čas.

Aktuálně v tv světě
Že spolu některé zahraniční televize cekem výrazně spolupracují, to není nic neobvyklého. U nás je oblíbené hlavně ..
15.01.2018
Jste pravidelnými diváky seriálu Ohnivý kuře? Pokud ano, zkuste si vzpomenout, kdy poprvé začal. Tedy kdy byl na ..
11.01.2018
Česká televize rozhodně nezahálí. Nejenom, že má v poslední době poměrně lákavou programovou nabídku, ale zároveň ..
05.01.2018
Rok 2017 je za námi. A tak nastává doba, kdy můžeme bilancovat o tom, jak se jednotlivým televizím dařilo. Některé ..
03.01.2018
Je poměrně mnoho seriálů, které se na České televizi natáčejí. Velkým pozitivem je to, že se ne vždy jedná jenom o ..
28.12.2017
Vánoce se nezadržitelně blíží. A s ním i zcela nové vysílací schéma, které je založeno hlavně na pohádkách a ..
27.12.2017
Málokdo očekával, že vývoj pokrytí spojený se sítí DVB-T2 bude tak rychlý, jako je tomu nyní. Když se podíváme na ..
22.12.2017
O tom, co většina komerčních televizí nabídne na Štědrý den, to jistě již víte. A to nejenom od nás, jelikož dané ..
21.12.2017
Prezident Miloš Zeman je stálým hostem na TV Barrandov, kde má svůj pravidelný pořad. Je tedy jasné, že s touto ..
18.12.2017
Televizní stanice, nebo spíše jednotlivé televizní skupiny spolu pravidelně soupeří, jelikož jejich cíl je jasné. Mít ..
15.12.2017