Malá velká liga na Primě přenese diváky do světa fotbalu a pobaví celou rodinu

Televizní stanice Prima si na letošní rok pro své diváky připravila hned několik novinek. Kromě minisérie Na vlnách Jadranu, která navazuje na sérii Pod hladinou, vtrhl na televizní obrazovky komediální seriál Malá velká liga. Kdo si v něm zahrál a na co se mohou diváci těšit?

Děj seriálu

Honza Růžička je po potyčce s nadějným fotbalistou svého klubu Sparta Praha, ke kterému dojde v přímém přenosu, propuštěn ze zaměstnání. To zahrnuje vyloučení z klubu a zákaz trénování. Aby toho nebylo málo, kvůli škodě způsobené na osobním majetku, napadení a kladení odporu pod vlivem alkoholu při zatýkání, je nepodmíněně odsouzen k vykonávání veřejně prospěšných prací.

Toto jeho sebedestruktivní chování je jedním ze znaků jeho povahy a také rozpadajícího se manželství s láskou jeho života Sárou, jež ho opustila. Ze dne na den se tak Honza objeví na prahu krize středního věku a v obklopení dětí, které musí trénovat. Pomůže mu nový životní styl změnit svou osobnost a stát se méně namyšleným a uvědomit si, na jakých věcech v životě skutečně záleží?

Zajímavosti o seriálu

  • Jednotlivé díly mají stopáž okolo 25 minut. Proto televizní stanice Prima nasadila do vysílání hned dvě epizody za sebou.
  • Hlavní roli problémového Honzy Růžičky si zahrál Marek Němec.
  • V seriálu se objeví také Martin Myšička (protivný ředitel školy), Anna Fixová (Honzova manželka) či například Roman Štabrňák a Sarah Haváčová.
  • Za scénářem stojí Michal Baláž a Jakub Machala. Druhý jmenovaný se ujal i režie seriálu.

První a druhá epizoda byly na Primě odvysílány 8. ledna 2023. Další epizody se budou po dvou objevovat na televizních obrazovkách každé pondělí od 20:15. V případě, že se vám nechce čekat, můžete si již nyní všechny díly pustit na Prima+.

Aktuálně v tv světě
Již 27. února vypukne na Voyo vysílání třetí řady nejdrsnější a nejnáročnější reality show. Diváci TV Nova si na ..
20.02.2024

Televizní stanice Prima si pro své diváky přichystala plynulý přechod z jednoho ..

18.02.2024
Jaro na České televizi bude skutečně plodné a pro diváky lákavé. Těšit se totiž můžeme například na komediálně ..
13.02.2024
V neděli 4. února 2024 oslavila stanice Nova již své 30. narozeniny. U té příležitosti se v Televizních novinách ..
10.02.2024
Tomáš a Tereza prožívají lovestory jako z filmu, jenomže potom dojde k jedné situaci, kterou si Tereza nenechá vysvětlit. ..
08.02.2024
Šestidílná minisérie Adama Sedláka Adikts pojednává o skupině studentů adiktologie, kteří se rozhodnou pro experiment, ..
04.02.2024
Přeneste se do dovolenkové a Čechy oblíbené destinace a společně s dvojicí detektivů se pusťte do vyšetřování ..
01.02.2024
Co když je žena natolik hodná obětavá, že se zasekne ve vztahu s někým, kdo s ní nemá vážné úmysly? To je případ ..
28.01.2024
V roce 2023 vyšel komediální seriál Dobré ráno, Brno! a diváci si jej nemohli vynachválit. Právě nadhled a nadsázka, s ..
25.01.2024
V roce 2021 měla v českých kinech premiéru romantická komedie Láska na špičkách. V hlavních rolích se objevila Vica ..
21.01.2024