Manéž Bolka Polívky ČT nevylučuje

Pokud bychom se podívali na pořady z oblasti televizní zábavy, jenom těžko bychom našli tak úspěšný model, jako byl pořad Manéž Bolka Polívky. Podíváme-li se do minulosti, tak tan úplně první byl natočen a odvysílán již v roce 1987. Od té doby probíhalo natáčení a vysílání doslova nepřetržitě a pravidelně. A to vše až do roku 2014, kdy byl odvysílán zatím poslední premiérový díl. Od té doby sice žádný nový natočen nebyl, což ale nemusí znamenat, že by se definitivně končilo. Tedy alespoň to naznačují zprávy jak od hlavního protagonisty, kterým je Bolek Polívka, tak to nepotvrdila ani samotná Česká televize.

Chyba v komunikaci?

Podíváme-li se na vzájemnou komunikaci známého a úspěšného herce, a samotné televize, musí nám být jasné, že buď je problém v komunikaci, nebo v rámci smluvního vztahu. ČT se hájí tím, že už v červenci vyjádřila souhlas s možností natočit další díly a že čeká na konkrétní námět. Přitom sám Bolek Polívka a jeho tým se vyjádřil ve smyslu, že Česká televize další díl, který by mel pořadové číslo 54, již nechce. Poslední zprávy ale ukazují, že se spolupráce možná přece jenom naváže. A to s ohledem na to, co se chystá.

Samostatné živé turné

Jelikož byl pořad Manéž Bolka Polívky poměrně oblíbený a mnozí diváci by ho rádi ještě viděli ve zcela novém a neokoukaném provedení, vydává se sám Polívka na šestidílné turné, v rámci kterého si pozval i řadu zajímavých hostů. Mezi nimi se objeví třeba Pavel Liška, Milan Lasica, stejně jako i kapela Horkýže Slíže. Turné samotné by mělo začít už v únoru. Pokud se televize rozhodne využít ho k tomu, aby získala dalších šest dílů k odvysílání, určitě se na Polívkův humor budeme moci těšit i v případě, kdy osobní návštěvu neplánujeme a tak budeme raději vše sledovat v rámci televizních obrazovek. Kdy a zda vůbec ale vlivem zhoršené komunikace zkrátka nevíme.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018