Manéž Bolka Polívky ČT nevylučuje

Pokud bychom se podívali na pořady z oblasti televizní zábavy, jenom těžko bychom našli tak úspěšný model, jako byl pořad Manéž Bolka Polívky. Podíváme-li se do minulosti, tak tan úplně první byl natočen a odvysílán již v roce 1987. Od té doby probíhalo natáčení a vysílání doslova nepřetržitě a pravidelně. A to vše až do roku 2014, kdy byl odvysílán zatím poslední premiérový díl. Od té doby sice žádný nový natočen nebyl, což ale nemusí znamenat, že by se definitivně končilo. Tedy alespoň to naznačují zprávy jak od hlavního protagonisty, kterým je Bolek Polívka, tak to nepotvrdila ani samotná Česká televize.

Chyba v komunikaci?

Podíváme-li se na vzájemnou komunikaci známého a úspěšného herce, a samotné televize, musí nám být jasné, že buď je problém v komunikaci, nebo v rámci smluvního vztahu. ČT se hájí tím, že už v červenci vyjádřila souhlas s možností natočit další díly a že čeká na konkrétní námět. Přitom sám Bolek Polívka a jeho tým se vyjádřil ve smyslu, že Česká televize další díl, který by mel pořadové číslo 54, již nechce. Poslední zprávy ale ukazují, že se spolupráce možná přece jenom naváže. A to s ohledem na to, co se chystá.

Samostatné živé turné

Jelikož byl pořad Manéž Bolka Polívky poměrně oblíbený a mnozí diváci by ho rádi ještě viděli ve zcela novém a neokoukaném provedení, vydává se sám Polívka na šestidílné turné, v rámci kterého si pozval i řadu zajímavých hostů. Mezi nimi se objeví třeba Pavel Liška, Milan Lasica, stejně jako i kapela Horkýže Slíže. Turné samotné by mělo začít už v únoru. Pokud se televize rozhodne využít ho k tomu, aby získala dalších šest dílů k odvysílání, určitě se na Polívkův humor budeme moci těšit i v případě, kdy osobní návštěvu neplánujeme a tak budeme raději vše sledovat v rámci televizních obrazovek. Kdy a zda vůbec ale vlivem zhoršené komunikace zkrátka nevíme.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018