Manéž Bolka Polívky ČT nevylučuje

Pokud bychom se podívali na pořady z oblasti televizní zábavy, jenom těžko bychom našli tak úspěšný model, jako byl pořad Manéž Bolka Polívky. Podíváme-li se do minulosti, tak tan úplně první byl natočen a odvysílán již v roce 1987. Od té doby probíhalo natáčení a vysílání doslova nepřetržitě a pravidelně. A to vše až do roku 2014, kdy byl odvysílán zatím poslední premiérový díl. Od té doby sice žádný nový natočen nebyl, což ale nemusí znamenat, že by se definitivně končilo. Tedy alespoň to naznačují zprávy jak od hlavního protagonisty, kterým je Bolek Polívka, tak to nepotvrdila ani samotná Česká televize.

Chyba v komunikaci?

Podíváme-li se na vzájemnou komunikaci známého a úspěšného herce, a samotné televize, musí nám být jasné, že buď je problém v komunikaci, nebo v rámci smluvního vztahu. ČT se hájí tím, že už v červenci vyjádřila souhlas s možností natočit další díly a že čeká na konkrétní námět. Přitom sám Bolek Polívka a jeho tým se vyjádřil ve smyslu, že Česká televize další díl, který by mel pořadové číslo 54, již nechce. Poslední zprávy ale ukazují, že se spolupráce možná přece jenom naváže. A to s ohledem na to, co se chystá.

Samostatné živé turné

Jelikož byl pořad Manéž Bolka Polívky poměrně oblíbený a mnozí diváci by ho rádi ještě viděli ve zcela novém a neokoukaném provedení, vydává se sám Polívka na šestidílné turné, v rámci kterého si pozval i řadu zajímavých hostů. Mezi nimi se objeví třeba Pavel Liška, Milan Lasica, stejně jako i kapela Horkýže Slíže. Turné samotné by mělo začít už v únoru. Pokud se televize rozhodne využít ho k tomu, aby získala dalších šest dílů k odvysílání, určitě se na Polívkův humor budeme moci těšit i v případě, kdy osobní návštěvu neplánujeme a tak budeme raději vše sledovat v rámci televizních obrazovek. Kdy a zda vůbec ale vlivem zhoršené komunikace zkrátka nevíme.

Aktuálně v tv světě
Že spolu některé zahraniční televize cekem výrazně spolupracují, to není nic neobvyklého. U nás je oblíbené hlavně ..
15.01.2018
Jste pravidelnými diváky seriálu Ohnivý kuře? Pokud ano, zkuste si vzpomenout, kdy poprvé začal. Tedy kdy byl na ..
11.01.2018
Česká televize rozhodně nezahálí. Nejenom, že má v poslední době poměrně lákavou programovou nabídku, ale zároveň ..
05.01.2018
Rok 2017 je za námi. A tak nastává doba, kdy můžeme bilancovat o tom, jak se jednotlivým televizím dařilo. Některé ..
03.01.2018
Je poměrně mnoho seriálů, které se na České televizi natáčejí. Velkým pozitivem je to, že se ne vždy jedná jenom o ..
28.12.2017
Vánoce se nezadržitelně blíží. A s ním i zcela nové vysílací schéma, které je založeno hlavně na pohádkách a ..
27.12.2017
Málokdo očekával, že vývoj pokrytí spojený se sítí DVB-T2 bude tak rychlý, jako je tomu nyní. Když se podíváme na ..
22.12.2017
O tom, co většina komerčních televizí nabídne na Štědrý den, to jistě již víte. A to nejenom od nás, jelikož dané ..
21.12.2017
Prezident Miloš Zeman je stálým hostem na TV Barrandov, kde má svůj pravidelný pořad. Je tedy jasné, že s touto ..
18.12.2017
Televizní stanice, nebo spíše jednotlivé televizní skupiny spolu pravidelně soupeří, jelikož jejich cíl je jasné. Mít ..
15.12.2017