Manéž Bolka Polívky ČT nevylučuje

Pokud bychom se podívali na pořady z oblasti televizní zábavy, jenom těžko bychom našli tak úspěšný model, jako byl pořad Manéž Bolka Polívky. Podíváme-li se do minulosti, tak tan úplně první byl natočen a odvysílán již v roce 1987. Od té doby probíhalo natáčení a vysílání doslova nepřetržitě a pravidelně. A to vše až do roku 2014, kdy byl odvysílán zatím poslední premiérový díl. Od té doby sice žádný nový natočen nebyl, což ale nemusí znamenat, že by se definitivně končilo. Tedy alespoň to naznačují zprávy jak od hlavního protagonisty, kterým je Bolek Polívka, tak to nepotvrdila ani samotná Česká televize.

Chyba v komunikaci?

Podíváme-li se na vzájemnou komunikaci známého a úspěšného herce, a samotné televize, musí nám být jasné, že buď je problém v komunikaci, nebo v rámci smluvního vztahu. ČT se hájí tím, že už v červenci vyjádřila souhlas s možností natočit další díly a že čeká na konkrétní námět. Přitom sám Bolek Polívka a jeho tým se vyjádřil ve smyslu, že Česká televize další díl, který by mel pořadové číslo 54, již nechce. Poslední zprávy ale ukazují, že se spolupráce možná přece jenom naváže. A to s ohledem na to, co se chystá.

Samostatné živé turné

Jelikož byl pořad Manéž Bolka Polívky poměrně oblíbený a mnozí diváci by ho rádi ještě viděli ve zcela novém a neokoukaném provedení, vydává se sám Polívka na šestidílné turné, v rámci kterého si pozval i řadu zajímavých hostů. Mezi nimi se objeví třeba Pavel Liška, Milan Lasica, stejně jako i kapela Horkýže Slíže. Turné samotné by mělo začít už v únoru. Pokud se televize rozhodne využít ho k tomu, aby získala dalších šest dílů k odvysílání, určitě se na Polívkův humor budeme moci těšit i v případě, kdy osobní návštěvu neplánujeme a tak budeme raději vše sledovat v rámci televizních obrazovek. Kdy a zda vůbec ale vlivem zhoršené komunikace zkrátka nevíme.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018