Markéta Fialová se přesouvá na Primu. Uvidíme ji na novém kanálu CNN Prima News

Dosavadní moderátorka TV Nova Markéta Fialová se přesouvá ke konkurenci. Nastoupí do zpravodajského projektu CNN Prima News. Má se stát součástí přípravného týmu, který má na starost zahájení celého projektu. Spuštění nového zpravodajského kanálu se chystá na jaro příštího roku.

Od Novy, přes ČT až na Primu

Markéta Fialová začínala na Nově již v roce 1993 jako moderátorka zpráv a byla zde až do roku 2001. Poté odešla do České televize, kde působila do roku 2004 jako reportérka, dramaturgyně a moderátorka publicistického pořadu Fakta ČT. Poté se opět vrátila na Novu a v letech 2005-2014 jste ji mohli vídat jako tvář nejsledovanějších Televizních novin. Dále tam moderovala i sérii Víkend nebo prezidentská interview či předvolební duely. Poté, co její moderátorský kolega Karel Voříšek přešel na Primu, byla přesunuta do týmu publicistického týdeníku Střepiny.

Nová platforma přichází i do ČR

Nyní tedy po vzoru svého kolegy zkouší angažmá v jiné komerční televizi. Je pochopitelné, proč nabídku přijala. Celou svou kariéru se orientuje především na seriózní zpravodajství, a to je něco, co by kanál CCN Prima News měl nabídnout. Stanice CNN Prima News bude vysílat kromě kontinuálního zpravodajství i další pořady po celý den, a to sedm dní v týdnu. Divákům by tedy měla přinést skutečně aktuální a kontinuální zpravodajství nejen o domácím dění, ale také o událostech na poli mezinárodním, které bude dodávat korporace CNN. Ředitelem kanálu je Martin Ondráček, který dříve působil jak na České televizi, tak i na Nově.

CNN Prima News je zatím nejnovější národní zpravodajskou stanicí, které CNN poskytuje licenci na svoji značku. Zařadí se k ostatním stanicím, kterými jsou již například CNN Indonésie, CNN Filipíny, CNN Turecko nebo CNN Řecko. Diváci se tedy mohou těšit na nový formát zpravodajství, kterýdosud v českém prostředí nemá obdoby.

Aktuálně v tv světě
Již dlouhou dobu sledované a po minulých řadách velice očekávané vysílání další řady StarDance získalo ..
20.10.2019
V poslední době se hodně hovoří o přechodu na DVB-T2. Velice častou otázkou u diváků bývá, kolik je bude v jaké ..
16.10.2019
Televize Prima se rozhodla uvést na televizní obrazovky nový detektivní seriál. V současné době je Einstein, jak se ..
13.10.2019
ČT již dříve avizovala uvedení nových seriálů na televizní obrazovky. Od září se tak můžeme dívat na seriál Sever ..
10.10.2019
Rádi sledujete pořady na kanálech Prima Cool nebo Prima Love? Pak vás jistě potěší to, že Prima již zveřejnila svůj ..
06.10.2019
Jste milovníkem kvalitního basketbalu? Pak budete z této novinky nadšení. Nova totiž prodloužila své vysílací práva na ..
02.10.2019
Dosavadní moderátorka TV Nova Markéta Fialová se přesouvá ke konkurenci. Nastoupí do zpravodajského projektu CNN Prima ..
29.09.2019
Zaujal vás první zářijovou neděli nový pořad Příběhy českých zločinů na TV Nova? Od 23. září už byste jej ale na ..
25.09.2019
StarDance patří mezi jedny z nejdéle vysílaných pořadů, které můžete na obrazovkách vidět. Česká televize již 12. ..
22.09.2019
Moderátorka Markéta Fialová je dlouholetou tváří TV Nova a jistě ji znáte ze zpráv na této stanici, ale například i ..
19.09.2019