Markéta Fialová se přesouvá na Primu. Uvidíme ji na novém kanálu CNN Prima News

Dosavadní moderátorka TV Nova Markéta Fialová se přesouvá ke konkurenci. Nastoupí do zpravodajského projektu CNN Prima News. Má se stát součástí přípravného týmu, který má na starost zahájení celého projektu. Spuštění nového zpravodajského kanálu se chystá na jaro příštího roku.

Od Novy, přes ČT až na Primu

Markéta Fialová začínala na Nově již v roce 1993 jako moderátorka zpráv a byla zde až do roku 2001. Poté odešla do České televize, kde působila do roku 2004 jako reportérka, dramaturgyně a moderátorka publicistického pořadu Fakta ČT. Poté se opět vrátila na Novu a v letech 2005-2014 jste ji mohli vídat jako tvář nejsledovanějších Televizních novin. Dále tam moderovala i sérii Víkend nebo prezidentská interview či předvolební duely. Poté, co její moderátorský kolega Karel Voříšek přešel na Primu, byla přesunuta do týmu publicistického týdeníku Střepiny.

Nová platforma přichází i do ČR

Nyní tedy po vzoru svého kolegy zkouší angažmá v jiné komerční televizi. Je pochopitelné, proč nabídku přijala. Celou svou kariéru se orientuje především na seriózní zpravodajství, a to je něco, co by kanál CCN Prima News měl nabídnout. Stanice CNN Prima News bude vysílat kromě kontinuálního zpravodajství i další pořady po celý den, a to sedm dní v týdnu. Divákům by tedy měla přinést skutečně aktuální a kontinuální zpravodajství nejen o domácím dění, ale také o událostech na poli mezinárodním, které bude dodávat korporace CNN. Ředitelem kanálu je Martin Ondráček, který dříve působil jak na České televizi, tak i na Nově.

CNN Prima News je zatím nejnovější národní zpravodajskou stanicí, které CNN poskytuje licenci na svoji značku. Zařadí se k ostatním stanicím, kterými jsou již například CNN Indonésie, CNN Filipíny, CNN Turecko nebo CNN Řecko. Diváci se tedy mohou těšit na nový formát zpravodajství, kterýdosud v českém prostředí nemá obdoby.

Aktuálně v tv světě
Konec roku se nezadržitelně blíží a pokud jste milovníky televize, jistě vás zajímá, co si pro nás televizní stanice ..
04.12.2019
Diváci TV Barrandov se mohou těšit na nový pořad pod taktovkou Jaromíra Soukupa. Televize Barrandov uvede od úterý 19. ..
01.12.2019
Sledujete rádi programy stanic Československé filmové společnosti? Pak se od začátku prosince připravte na změnu. Dojde ..
28.11.2019
Podzim je obdobím, kdy se na našich televizních obrazovkách objevuje poměrně velké množství nových filmů a seriálů. ..
25.11.2019
Konec listopadu netrpělivě vyhlíží všichni, kdo se nějakým způsobem zajímají o televizní vysílání. Mělo by totiž ..
20.11.2019
Většina televizních kanálů již začíná pomalu odkrývat svá vánoční esa. Vždyť je taky na čase – Vánoce nás ..
16.11.2019
A je to tady zase. Rok se s rokem sešel a opět se začínají řešit Vánoce. Patrné je to jak na ulicích měst a obcí, ..
14.11.2019
Podzimní televizní sezóna je v plném proudu, v říjnu si nejsilnější pozici držela Nova, posilovaly ale hlavně Prima a ..
11.11.2019
Televizní diváky čeká velká změna. Řeč je samozřejmě o připravovaném přechodu na moderní vysílací standard DVB-T2. ..
05.11.2019
Blíží se velké výročí. 17. listopadu si připomeneme 30 let od sametové revoluce, kdy došlo ke změně režimu. Česká ..
03.11.2019