Masky našich brankářů budou nové

O nominacích našich brankářů na MS v hokeji 2016 je v podstatě rozhodnuto. Co zatím jasné není, to je informace o tom, kdo se stane jedničkou a kdo se stane dvojkou. To má v rukou především pan Vůjtek a jeho trenérský tým. Co ale již jasné je, to je fakt, že oba brankáři svedou souboj nejenom na ledě, ale mnohdy i u diváků. Oba dva totiž budou mít na MS v hokeji zcela nové masky. Ty jsou v mnoha znacích společné, ale v mnohém jsou také unikátní a reprezentují samotná přání, které Pavel Francouz a Dominik Furch měli. I proto budou poměrně dobře k rozeznání.

Důvodem nových masek je sladěnost

Mnoho brankářů i na MS v hokeji používá takovou helmu, na kterou jsou zvyklí především ze svých domovských klubů. Jak ale potvrzují mnozí diváci, motivy domovského týmu nemusí být v souvislosti s šampionátem to pravé. A proto v naší kabině vznikl nápad, že si Pavel Francouz a Dominik Furch nechají vyrobit a nedesignovat masky zcela nové. S tímto nápadem přišel trenér našich brankářů. A to Petr Jaroš, který toužil po tom, aby masky našich brankářů skutečně odpovídali tomu, kde hrají, a aby tak jejich masky nesli státní motivy a zároveň dokázali nabídnout sladěnost a i unikát každého hráče. A to se jistě povedlo.

Jak brankářské masky vypadají?

Každý z gólmanů si samozřejmě mohl říci, jaký design své masky konkrétně plánuje. Například Pavel Francouz se nechal inspirovat Tomášem Vokounem a jeho maskou z roku 2010. Naproti tomu jde Dominik Furch cestou vlastních nápadů a tak jeho masku zdobí kromě společných státních symbolů také výrazný nápis STOP. Tento nápis však není ojedinělý, jelikož stejný má brankář i na své klubové helmě a dle jeho vyjádření prý nosí štěstí. A díky fosforeskujícímu materiálu i dobře vypadá. A čí helma se představí v bráně pátečního utkání? To se zatím musíme nechat překvapit.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018