Mistři dílny již brzy na Primě

Zdá se, že si české televize rozhodly v jarním období konkurovat převzatými světově úspěšnými show. Zatímco Česká televize přijde s osvědčenou soutěží Peče celá země a Nova zkusí získat diváky prostřednictvím Lego Masters, Prima rozjíždí reality show Dream Team – Mistři dílny.

Zatímco v posledních letech se televize zaměřovaly na talentové a pěvecké soutěže, případně pořady o vaření, nyní se snaží zaujmout novými formáty. Chystaná kutilská show je toho důkazem. A na to, že to Prima bere skutečně vážně, ukazuje skutečnost, že Mistry dílny označuje za vlajkovou loď sezóny 2022. Castingy probíhaly už v letošním roce a z nich se vyselektovali finalisté, kteří se na jaře podívají na televizní obrazovky.

Na dvanáct soutěžících (šest mužů a šest žen) čekají v osmi dílech výzvy, které vyzkouší jejich zručnost a kreativitu. Budou soutěžit ve dvou týmech, ale vítězem se nakonec může stát jen jeden z nich. Mistr dílny poté získá finanční odměnu, ale Prima do budoucna avizuje, že mu poskytne prostor i pro vlastní pořad – na televizní obrazovky by se tak znovu dostal původní kutilský pořad.

Moderování Mistrů dílny se ujme Vojtěch Kotek. Show bude mít samozřejmě i své porotce. Stálou dvojici bude tvořit architektka Kamila Douděrová a architekt a scénograf Šimon Caban. Třetím do porotcovské party se v každém kole stane jiná osobnost.

Show Drema Team – Mistři dílny uvede Prima na jaře roku 2022.

Aktuálně v tv světě
Na stanici Očko se pravidelně každé pondělí, úterý a středu vysílá pořad Mixxer. Tento pořad je založený na ..
03.07.2022
Film z roku 2021 s názvem Nezanechat stopy bylo možné vidět pouze v kině nebo online. Nově, ale bude možné tento film ..
29.06.2022
Od roku 2011 se vysílá na stanici Prima talkshow 7 pádů Honzy Dědka v pražském divadle Viola. Do této show si Jan Dědek ..
26.06.2022
Na stanici Joj cinema byla odvysílána premiéra filmu rozhněvaný muž z roku 2021. Film režíroval Guy Ritchie, který ..
23.06.2022
TV Prima zveřejnila na svých sociálních sítích příspěvek kde prozradila podrobnosti o utajeném natáčení nového ..
19.06.2022
Nový film nese název Prezidentka, je režírován Rudolfem Havlíkem, který taky režíroval film Bábovky nebo Po čem muži ..
16.06.2022
Film Nebezpečný nápadník se poprvé objevil na televizních obrazovkách 4.6.2022 a to na stanici Prima. Teno film je z roku ..
13.06.2022
Jedná se o dokumentární film o nejvýznamnějším českém a světovém horolezci Marku Holečkovi. Tento film je možné již ..
07.06.2022
Tento seriál je pouze 8 dílný, v každém díle je jiná žena. Žena která se necítí krásná, potřebuje změnu a zvednout ..
05.06.2022
Tento dokument je pokaždé třiceti minutový a v každém díle se probírá problematika a obtížnost v životním obdobím ..
01.06.2022