Moderátorka Novy Markéta Fialová přejde do vysílání CNN Prima News

Moderátorka Markéta Fialová je dlouholetou tváří TV Nova a jistě ji znáte ze zpráv na této stanici, ale například i z moderování politických duelů nebo z pořadu Střepin. Nyní se však rozhodla změnit své působiště a od příštího roku ji budete vídat na Primě, kde svou moderátorskou kariéru také začínala, respektive na nově připravované zpravodajské stanici Primy s názvem CNN Prima News.

Přechod z Novy do Primy CNN News

Moderátorka Markéta Fialovápůsobila již v mnoha pořadech a na několika stanicích. Diváci ji mají spojenou převážně s Novou a se zprávami na tomto kanálu. Nyní ji však budou vídat na Primě, konkrétně na novém programu této televize, který ponese název CNN Prima News.Dle generálního ředitele skupiny Prima,Marka Singera,bude Markéta Fialovávýznamnou a výraznou posilou v týmu celé stanice CNN Prima News.

Vývoj profesní dráhy Markéty Fialové

„Moje profesní kariéra začala kdysi právě na Primě. Příležitost být u startu CNN Prima News v České republice je pro mě velmi lákavá, je to výzva, na kterou se moc těším.“ říká moderátorka Markéta Fialová ke své změně působiště. Na Primu nastoupila v roce 1993 a jako moderátorka hlavní zpravodajské relace zde působila až do roku 2001. Stejnou roli měla na Nově od roku 2005 do roku 2014. Dále uváděla různé politické debaty. Mezi další pořady, které po roce 2001 moderovala, patří například:

  • publicistický pořad Fakta ČT
  • magazín Víkend
  • zpravodajsko-publicistický pořad Střepiny

Nová staniceCNN Prima News

Nyní bude Markéta Fialová tváří Primy a jejího nově připravovaného vysílání CNN Prima News. Jedná se o úplně nový program Primy, který bude zaměřený především na zpravodajství, ve kterém má tato moderátorka mnohé zkušenosti. Stanice CNN Prima News by měla své vysílání poprvé zahájit v prvním čtvrtletí roku 2020.Jejím šéfredaktorem bude Martin Ondráček.

Aktuálně v tv světě
Konec roku se nezadržitelně blíží a pokud jste milovníky televize, jistě vás zajímá, co si pro nás televizní stanice ..
04.12.2019
Diváci TV Barrandov se mohou těšit na nový pořad pod taktovkou Jaromíra Soukupa. Televize Barrandov uvede od úterý 19. ..
01.12.2019
Sledujete rádi programy stanic Československé filmové společnosti? Pak se od začátku prosince připravte na změnu. Dojde ..
28.11.2019
Podzim je obdobím, kdy se na našich televizních obrazovkách objevuje poměrně velké množství nových filmů a seriálů. ..
25.11.2019
Konec listopadu netrpělivě vyhlíží všichni, kdo se nějakým způsobem zajímají o televizní vysílání. Mělo by totiž ..
20.11.2019
Většina televizních kanálů již začíná pomalu odkrývat svá vánoční esa. Vždyť je taky na čase – Vánoce nás ..
16.11.2019
A je to tady zase. Rok se s rokem sešel a opět se začínají řešit Vánoce. Patrné je to jak na ulicích měst a obcí, ..
14.11.2019
Podzimní televizní sezóna je v plném proudu, v říjnu si nejsilnější pozici držela Nova, posilovaly ale hlavně Prima a ..
11.11.2019
Televizní diváky čeká velká změna. Řeč je samozřejmě o připravovaném přechodu na moderní vysílací standard DVB-T2. ..
05.11.2019
Blíží se velké výročí. 17. listopadu si připomeneme 30 let od sametové revoluce, kdy došlo ke změně režimu. Česká ..
03.11.2019