Můj muž to dokáže: Nová televizní show na televizní stanici Prima, v níž muži soutěží a ženy na ně sází

Člověk je tvor soutěživý a rád překonává nejrůznější překážky a dosahuje vytyčených cílů, byť by byly téměř nedosažitelné. Někdo je hravější a soutěživější, jiný méně. Pro příznivce televizní zábavné show televizní stanice Prima připravila nový pořad, ve kterém rozhodně o napětí nebude nouze. Soutěžit sice nebudou diváci, ale hvězdné partnerské nebo sourozenecké dvojice, které diváci znají ze svých televizních obrazovek.

My Man Can

Soutěž Můj muž to dokáže vychází z původního formátu My Man Can. Zatímco v jiných evropských zemích soutěží obyčejní lidé, u nás tvůrci pořadu vsadili na celebrity a jejich manželky, manžele, partnery a partnerky, případně sourozence. A o čem televizní show je a o co a jak se soutěží? Ženy na muže sázejí a pánové konají. Jejich úkoly ale nejsou z nejsnadnějších a mnohdy jim jde i o zdraví.

Snad proto, aby to bylo zábavnější a divák, sedící u televize s pytlíkem brambůrek, si více užil. Zábava se pak odvíjí od toho, jak jsou jí schopni jednotliví soutěžící. Od show nečekejte oduševnělé a umělecké zážitky, ale pořádnou porci odpočinkové zábavy, u níž se odreagujete od svých denních starostí a aspoň na chvíli zapomenete na zdražování energií a potravin.

Adéla Gondíková a Ondřej Urban jako moderátoři

Moderování televizní show Můj muž to dokáže se ujali Adéla Gondíková a Ondřej Urban. Mimo jiné pak uvidíte v rolích soutěžících Přemka Forejta, Václava Noida Bártu, Davida Gránského, Zorku Hejdovou, Kateřinu Brožovou, Alici Bendovou a další.

U pokerového stolu se posadí čtyři slavné ženy, zatímco jejich partneři jsou zavřeni v prosklené kukani a vůbec netuší, na co ženy sázejí a která nakonec vyšle svého muže do boje o finanční částku 100 tisíc korun. Vyhraje ji ale jen tehdy, když splní úkol. Pokud se mu to nepodaří, peníze si rozdělí ostatní soutěžící.

Aktuálně v tv světě
Jsou filmy, které si pustíte na nedělní odpoledne, když si chcete odpočinout od každodenního shonu. Český film ..
27.01.2023
Když se řekne režisér Zdeněk Podskalský st., je to záruka dobré zábavy. Na svém kontě má tento tvůrce řadu ..
19.01.2023
Televizní stanice Prima pravidelně zásobuje diváky reprízami seriálů natočený už dříve. Patří k nim i italská ..
17.01.2023
Televizní stanice ČT2 připravila na sobotní večer pro diváky lahůdku v podobě německo-rakouské minisérie Sisi z roku ..
15.01.2023
Filmy se životopisnou tématikou patří k oblíbeným pořadům. Režisér Joe Wright se rozhodl natočit snímek o období ..
11.01.2023
Televizní stanice Prima Zoom připravila pro své diváky dokumentární lahůdku USA v podobě osmidílného seriálu, v němž ..
08.01.2023

Spisovatel Vladimír Neff je autorem knižní předlohy ..

05.01.2023
Nový rok lze přivítat různě. S přáteli na horách, s rodinou doma nebo s partnerem v některé zajímavé destinaci. Pokud ..
01.01.2023
Diváci si už zvykli, že do svého vysílacího programu na poslední den v roce ČT1 zařazuje opakování klasické televizní ..
31.12.2022
Vánoce již klepou na dveře, takže by to možná chtělo raději se podívat na nějakou pěknou pohádku. Americký film Únos ..
24.12.2022