Na Barrandově bude nový pořad Jaromíra Soukupa

Diváci TV Barrandov se mohou těšit na nový pořad pod taktovkou Jaromíra Soukupa. Televize Barrandov uvede od úterý 19. listopadu nový pořad Dobrý večer, Česko! Nabídne ho od 20:10, stopáž pořadu je 25 minut. V hlavní roli, tedy v pozici moderátora celého pořadu, opět vystoupí Jaromír Soukup. Zatím lze jen těžko odhadovat, o čem přesně pořad bude, ale částečně se dá předvídat alespoň z toho, jak pořad popisují samotní producenti. Má se jednat o formát, ve kterém moderátor s vtipem, nadhledem a ironií komentuje aktuální dění na území Česka.

Jak to bude s Premiérem?

Nový pořad se bude vysílat v čase, který původně navazoval na seriál Premiér. V něm také účinkuje Soukup jako hlavní aktér. Jenže těžko usuzovat, jak to s tímto pořadem vlastně bude. Na programu se totiž objevuje nepravidelně. Některý týden se odvysílá, jindy ne – a nutno podotknout, že reakce na něj jsou velmi rozpačité. Je tedy možné, že televize zvažuje stažení tohoto programu nebo minimálně obměnu konceptu. Zatím je jisté, že by se pořad měl na programu objevit poslední listopadový a první prosincový týden.

S humorem o aktuálních tématech

Co tedy od nového pořadu Dobrý večer, Česko! očekávat? Opravdu těžko říct. Jaromír Soukup je pověstný poměrně netradičním ztvárněním řady svých pořadů a jeho humor i rétorika takříkajíc nejsou pro každého. Jeho fanoušky ale jistě tento nový program potěší a minimálně někteří jej jistě budou sledovat se zájmem. Zatím nelze odhadnout, zda půjde skutečně o seriózní snahu podat aktuální zpravodajství s jiskrou humoru a nadhledu, nebo půjde o podivný paskvil, kdy se budou zesměšňovat i poměrně vážné události. Jak už mnozí z nás stihli zaznamenat, u TV Barrandov skutečně nikdy nevíte. Pokud vás zajímá, o co nakonec půjde, nezapomeňte se dívat. A sami si udělejte vlastní obrázek a názor.

Aktuálně v tv světě
Televizní produkci současná krize také velmi zasáhla a ovlivnila skladbu vysílání i plánované projekty. V současnosti ..
02.04.2020
Ani Česká televize se změně programu nevyhne. Nouzová opatření už trvají příliš dlouho na to, aby si televize mohly ..
29.03.2020
Společně s tím, jak se prodlužují vládní opatření, tak se také mění programy televizních stanic. Ani ty nečekaly, ..
26.03.2020
Epidemie koronaviru zdaleka nezasáhla jen obchodníky a zaměstnance, vliv má na celou řadu dalších oblastí, a to včetně ..
22.03.2020
Aktuální situace doléhá úplně na všechny, a to včetně televizních stanic. Zatímco doposud diváci většinou žádnou ..
21.03.2020
S jarem přichází změny i na vedoucím pozicích regionálních studií České televize. Resp. změna to bude vlastně jen ..
15.03.2020
Možná jste zaznamenali, že se 7. března odehrálo slavnostní předávání cen Český lev, které každoročně oceňují ..
12.03.2020
Talentové reality show byly dlouhodobě sázkou na jistotu. Lidé prostě rádi sledují výkony nadaných lidí, ale i těch, ..
09.03.2020
Únor byl bezpochyby teplotně nadprůměrný, ale jak to bylo se sledovaností největších českých televizních stanic? ..
06.03.2020
Česko se v posledních letech stalo baštou biatlonu. Úspěchy českých sportovců způsobily, že biatlon sledují celé ..
01.03.2020