Na Barrandově bude nový pořad Jaromíra Soukupa

Diváci TV Barrandov se mohou těšit na nový pořad pod taktovkou Jaromíra Soukupa. Televize Barrandov uvede od úterý 19. listopadu nový pořad Dobrý večer, Česko! Nabídne ho od 20:10, stopáž pořadu je 25 minut. V hlavní roli, tedy v pozici moderátora celého pořadu, opět vystoupí Jaromír Soukup. Zatím lze jen těžko odhadovat, o čem přesně pořad bude, ale částečně se dá předvídat alespoň z toho, jak pořad popisují samotní producenti. Má se jednat o formát, ve kterém moderátor s vtipem, nadhledem a ironií komentuje aktuální dění na území Česka.

Jak to bude s Premiérem?

Nový pořad se bude vysílat v čase, který původně navazoval na seriál Premiér. V něm také účinkuje Soukup jako hlavní aktér. Jenže těžko usuzovat, jak to s tímto pořadem vlastně bude. Na programu se totiž objevuje nepravidelně. Některý týden se odvysílá, jindy ne – a nutno podotknout, že reakce na něj jsou velmi rozpačité. Je tedy možné, že televize zvažuje stažení tohoto programu nebo minimálně obměnu konceptu. Zatím je jisté, že by se pořad měl na programu objevit poslední listopadový a první prosincový týden.

S humorem o aktuálních tématech

Co tedy od nového pořadu Dobrý večer, Česko! očekávat? Opravdu těžko říct. Jaromír Soukup je pověstný poměrně netradičním ztvárněním řady svých pořadů a jeho humor i rétorika takříkajíc nejsou pro každého. Jeho fanoušky ale jistě tento nový program potěší a minimálně někteří jej jistě budou sledovat se zájmem. Zatím nelze odhadnout, zda půjde skutečně o seriózní snahu podat aktuální zpravodajství s jiskrou humoru a nadhledu, nebo půjde o podivný paskvil, kdy se budou zesměšňovat i poměrně vážné události. Jak už mnozí z nás stihli zaznamenat, u TV Barrandov skutečně nikdy nevíte. Pokud vás zajímá, o co nakonec půjde, nezapomeňte se dívat. A sami si udělejte vlastní obrázek a názor.

Aktuálně v tv světě
Po úspěšné jarní sezoně, představila TV Prima celkem tři nové seriály, které bude na podzim vysílat. Jedním z nich je ..
11.08.2022
Komediální seriál s názvem Argometal je založený na příběhu z české vesnice. Režii má na starost Karel Janák, který ..
07.08.2022
Nový film s názvem Arvéd je možné nyní shlédnout v kinech, později bude možné tento film vidět na obrazovkách na ..
02.08.2022
Na Očku se momentálně vysílá další etapa show, který mají za úkol dám divákům tipy na to jak si nejlépe užít ..
31.07.2022
V tento den byli odehrány dva podniky ATP 250. Což je tenisová kategorie mužského profesionálního okruhu. Je hraná od roku ..
26.07.2022
Tento rok vyšla nová romantická komedie, která se natáčela v Praze. Komedie s názvem Řekni to psem. Měla svoji premiéru ..
24.07.2022
Už 4. srpna bude premiéra filmu s názvem Planeta Praha. Režisérem tohoto filmu je Jan Hošek, který není jen režisérem, ..
21.07.2022
Nový seriál nese název Máma na zabití. První díl byl odvysílán 5.7. ve 21:25. Druhý díl bude vysílán 12.7. ve stejný ..
17.07.2022
Ve 20:20 můžete na Nově vidět premiéru dokumentárního filmu Karel Speciál. Tento film režírovala Olga Malířová ..
15.07.2022
Film s názvem m poslední závod je režírován Tomášem Hodanem, který režíroval také film Delfín nebo seriál Dáma a ..
10.07.2022