Na Barrandově bude nový pořad Jaromíra Soukupa

Diváci TV Barrandov se mohou těšit na nový pořad pod taktovkou Jaromíra Soukupa. Televize Barrandov uvede od úterý 19. listopadu nový pořad Dobrý večer, Česko! Nabídne ho od 20:10, stopáž pořadu je 25 minut. V hlavní roli, tedy v pozici moderátora celého pořadu, opět vystoupí Jaromír Soukup. Zatím lze jen těžko odhadovat, o čem přesně pořad bude, ale částečně se dá předvídat alespoň z toho, jak pořad popisují samotní producenti. Má se jednat o formát, ve kterém moderátor s vtipem, nadhledem a ironií komentuje aktuální dění na území Česka.

Jak to bude s Premiérem?

Nový pořad se bude vysílat v čase, který původně navazoval na seriál Premiér. V něm také účinkuje Soukup jako hlavní aktér. Jenže těžko usuzovat, jak to s tímto pořadem vlastně bude. Na programu se totiž objevuje nepravidelně. Některý týden se odvysílá, jindy ne – a nutno podotknout, že reakce na něj jsou velmi rozpačité. Je tedy možné, že televize zvažuje stažení tohoto programu nebo minimálně obměnu konceptu. Zatím je jisté, že by se pořad měl na programu objevit poslední listopadový a první prosincový týden.

S humorem o aktuálních tématech

Co tedy od nového pořadu Dobrý večer, Česko! očekávat? Opravdu těžko říct. Jaromír Soukup je pověstný poměrně netradičním ztvárněním řady svých pořadů a jeho humor i rétorika takříkajíc nejsou pro každého. Jeho fanoušky ale jistě tento nový program potěší a minimálně někteří jej jistě budou sledovat se zájmem. Zatím nelze odhadnout, zda půjde skutečně o seriózní snahu podat aktuální zpravodajství s jiskrou humoru a nadhledu, nebo půjde o podivný paskvil, kdy se budou zesměšňovat i poměrně vážné události. Jak už mnozí z nás stihli zaznamenat, u TV Barrandov skutečně nikdy nevíte. Pokud vás zajímá, o co nakonec půjde, nezapomeňte se dívat. A sami si udělejte vlastní obrázek a názor.

Aktuálně v tv světě
Jsou filmy, které si pustíte na nedělní odpoledne, když si chcete odpočinout od každodenního shonu. Český film ..
27.01.2023
Když se řekne režisér Zdeněk Podskalský st., je to záruka dobré zábavy. Na svém kontě má tento tvůrce řadu ..
19.01.2023
Televizní stanice Prima pravidelně zásobuje diváky reprízami seriálů natočený už dříve. Patří k nim i italská ..
17.01.2023
Televizní stanice ČT2 připravila na sobotní večer pro diváky lahůdku v podobě německo-rakouské minisérie Sisi z roku ..
15.01.2023
Filmy se životopisnou tématikou patří k oblíbeným pořadům. Režisér Joe Wright se rozhodl natočit snímek o období ..
11.01.2023
Televizní stanice Prima Zoom připravila pro své diváky dokumentární lahůdku USA v podobě osmidílného seriálu, v němž ..
08.01.2023

Spisovatel Vladimír Neff je autorem knižní předlohy ..

05.01.2023
Nový rok lze přivítat různě. S přáteli na horách, s rodinou doma nebo s partnerem v některé zajímavé destinaci. Pokud ..
01.01.2023
Diváci si už zvykli, že do svého vysílacího programu na poslední den v roce ČT1 zařazuje opakování klasické televizní ..
31.12.2022
Vánoce již klepou na dveře, takže by to možná chtělo raději se podívat na nějakou pěknou pohádku. Americký film Únos ..
24.12.2022