Na Barrandově bude nový pořad Jaromíra Soukupa

Diváci TV Barrandov se mohou těšit na nový pořad pod taktovkou Jaromíra Soukupa. Televize Barrandov uvede od úterý 19. listopadu nový pořad Dobrý večer, Česko! Nabídne ho od 20:10, stopáž pořadu je 25 minut. V hlavní roli, tedy v pozici moderátora celého pořadu, opět vystoupí Jaromír Soukup. Zatím lze jen těžko odhadovat, o čem přesně pořad bude, ale částečně se dá předvídat alespoň z toho, jak pořad popisují samotní producenti. Má se jednat o formát, ve kterém moderátor s vtipem, nadhledem a ironií komentuje aktuální dění na území Česka.

Jak to bude s Premiérem?

Nový pořad se bude vysílat v čase, který původně navazoval na seriál Premiér. V něm také účinkuje Soukup jako hlavní aktér. Jenže těžko usuzovat, jak to s tímto pořadem vlastně bude. Na programu se totiž objevuje nepravidelně. Některý týden se odvysílá, jindy ne – a nutno podotknout, že reakce na něj jsou velmi rozpačité. Je tedy možné, že televize zvažuje stažení tohoto programu nebo minimálně obměnu konceptu. Zatím je jisté, že by se pořad měl na programu objevit poslední listopadový a první prosincový týden.

S humorem o aktuálních tématech

Co tedy od nového pořadu Dobrý večer, Česko! očekávat? Opravdu těžko říct. Jaromír Soukup je pověstný poměrně netradičním ztvárněním řady svých pořadů a jeho humor i rétorika takříkajíc nejsou pro každého. Jeho fanoušky ale jistě tento nový program potěší a minimálně někteří jej jistě budou sledovat se zájmem. Zatím nelze odhadnout, zda půjde skutečně o seriózní snahu podat aktuální zpravodajství s jiskrou humoru a nadhledu, nebo půjde o podivný paskvil, kdy se budou zesměšňovat i poměrně vážné události. Jak už mnozí z nás stihli zaznamenat, u TV Barrandov skutečně nikdy nevíte. Pokud vás zajímá, o co nakonec půjde, nezapomeňte se dívat. A sami si udělejte vlastní obrázek a názor.

Aktuálně v tv světě
Konec roku se nezadržitelně blíží a pokud jste milovníky televize, jistě vás zajímá, co si pro nás televizní stanice ..
04.12.2019
Diváci TV Barrandov se mohou těšit na nový pořad pod taktovkou Jaromíra Soukupa. Televize Barrandov uvede od úterý 19. ..
01.12.2019
Sledujete rádi programy stanic Československé filmové společnosti? Pak se od začátku prosince připravte na změnu. Dojde ..
28.11.2019
Podzim je obdobím, kdy se na našich televizních obrazovkách objevuje poměrně velké množství nových filmů a seriálů. ..
25.11.2019
Konec listopadu netrpělivě vyhlíží všichni, kdo se nějakým způsobem zajímají o televizní vysílání. Mělo by totiž ..
20.11.2019
Většina televizních kanálů již začíná pomalu odkrývat svá vánoční esa. Vždyť je taky na čase – Vánoce nás ..
16.11.2019
A je to tady zase. Rok se s rokem sešel a opět se začínají řešit Vánoce. Patrné je to jak na ulicích měst a obcí, ..
14.11.2019
Podzimní televizní sezóna je v plném proudu, v říjnu si nejsilnější pozici držela Nova, posilovaly ale hlavně Prima a ..
11.11.2019
Televizní diváky čeká velká změna. Řeč je samozřejmě o připravovaném přechodu na moderní vysílací standard DVB-T2. ..
05.11.2019
Blíží se velké výročí. 17. listopadu si připomeneme 30 let od sametové revoluce, kdy došlo ke změně režimu. Česká ..
03.11.2019