Na ČT se chystá kriminálka pro děti

Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se natáčejí a o poslední skupině lze říci, že je jejich natáčení teprve v plánu. A právě do této kategorie můžeme zařadit jeden celkem unikátní počin, kterou má být kriminálka pro děti.

Známe několik detailů

I když je to celkem zvláštní přístup, Česká televize potvrdila, že se kriminálka pro děti skutečně chystá a že půjde o detektivní příběh, který bude přizpůsoben právě dětem. Pokud jde o název dané kriminálky, tak se jedná o titul Kriminálka 5. C. Jméno režiséra je Juraj Nvoty a očekává se, že se tohoto úkolu zhostí právě s ohledem na menšího diváka.

Má se jednat nikoliv o film, ale o seriál, který bude mít 13 dílů. Konkrétní herecké obsazení se zatím tají, ale jedno jméno již je známé. Bude to jeden z nejznámějších herců u nás, kterým je Bolek Polívka.

V souvislosti s festivalem

Samotné natáčení by mělo začít ve Zlíně, a to v souvislosti s událostí, kterou je Mezinárodní festival pro děti a mládež ve Zlíně. Zde Česká televize nejenom představí již realizovanou tvorbu, ale právě zde došlo k oznámení toho, že je v plánu také natočení dětského kriminálního seriálu. To vzbudilo pochopitelně celkem zajímavé reakce. Na druhou stranu je ale nutné uvést, že různé dětské detektivky dnes přece jenom nejsou zase až tak neobvyklé. Právě naopak.

Oslavy dětského kanálu

Vše má televize navíc spojeno s tím, že její dětský kanál ČT:D slaví pět let. A právě v souvislosti s tím má v plánu oslavy, které by měly trvat okolo 100 dní a měly by přinést různou novou tvorbu. Pokud máme mluvit i o uvedení samotné dětské kriminálky, zde je třeba jasně říci, že zatím není znám přesný termín toho, kdy by se měla na obrazovkách uvést. Vzhledem k tématu se ale dá očekávat, že tento počin bude televize propagovat poměrně výrazným způsobem.

Aktuálně v tv světě
Výročí 100 let republiky nechává celkem chladné většinu komerčních televizí. Dost možná zařadí něco tematicky ..
18.10.2018
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018