Na ČT1 se můžeme těšit na premiéru nového filmu

Film z roku 2021 s názvem Nezanechat stopy bylo možné vidět pouze v kině nebo online. Nově, ale bude možné tento film vidět v televizi na stanici ČT1. Zatím není stanovený přesný datum, kdy film bude vysílán v televizi.

Tento film je polsko-francouzko-český, který je dokumentární. Film je natočen podle skutečné události. Ve filmu se vrací do roku 1983, kdy s Polskem zamával příběh Vysokoškoláka Grzegorze Przemyka. Tohoto studenta policejní složky umlátili k smrti. Film je natočen podle příběhu jediného svědka Jurka. Po tom co tuto hroznou událost viděl stal se z něj odpůrce a nepřítel státu. Polský stát se pomocí tajných služeb, policií, medií, soudů a všeho co může využít snaží umlčit Jurka a Grzegorovu matku. Chtějí tuto událost zamést takzvaně pod kobereček a vyjít jako ti nejlepší a hlavně nevinní.

V tomto případě, ale přichází velké zklamání s kterým určitě nikdo nepočítal. Tedy zklamání jak pro koho. Pro Jurka určitě. Jeho otec totiž spolupracuje s tajnou policií, která se Jurka snaží umlčet. Vlastní otec jde tajně proti svému synovi.

Tento film tedy neukazuje jen jaký režim byl dříve, ale také co vše jsou lidé schopni udělat i když se jedná o rodinu.

Podle recenzí diváků, který tento film již viděli v kině nebo online, je děj velmi propracovaný. Děj vás vtáhne do této doby a do příběhu a zanechá ve vás jistou stopu.

A jak děj dopadne, zda se Jurka podaří umlčet nebo bude zločin potrestán a spravedlnost vyhraje se určitě brzo dozvíme.

Aktuálně v tv světě
Po úspěšné jarní sezoně, představila TV Prima celkem tři nové seriály, které bude na podzim vysílat. Jedním z nich je ..
11.08.2022
Komediální seriál s názvem Argometal je založený na příběhu z české vesnice. Režii má na starost Karel Janák, který ..
07.08.2022
Nový film s názvem Arvéd je možné nyní shlédnout v kinech, později bude možné tento film vidět na obrazovkách na ..
02.08.2022
Na Očku se momentálně vysílá další etapa show, který mají za úkol dám divákům tipy na to jak si nejlépe užít ..
31.07.2022
V tento den byli odehrány dva podniky ATP 250. Což je tenisová kategorie mužského profesionálního okruhu. Je hraná od roku ..
26.07.2022
Tento rok vyšla nová romantická komedie, která se natáčela v Praze. Komedie s názvem Řekni to psem. Měla svoji premiéru ..
24.07.2022
Už 4. srpna bude premiéra filmu s názvem Planeta Praha. Režisérem tohoto filmu je Jan Hošek, který není jen režisérem, ..
21.07.2022
Nový seriál nese název Máma na zabití. První díl byl odvysílán 5.7. ve 21:25. Druhý díl bude vysílán 12.7. ve stejný ..
17.07.2022
Ve 20:20 můžete na Nově vidět premiéru dokumentárního filmu Karel Speciál. Tento film režírovala Olga Malířová ..
15.07.2022
Film s názvem m poslední závod je režírován Tomášem Hodanem, který režíroval také film Delfín nebo seriál Dáma a ..
10.07.2022