Na Fajnrock TV startuje soutěž pro mladé rockery

Český hudební svět, a zvláště potom ten rockový rozhodně nejsou pouze známé a vyhledávané kapely. Je stále více mladých, perspektivních, které však stále hledají onu přímou cestu na výsluní. A toto se právě Fajnrock TV pokusí změnit, a to svou novou klipovou hitparádou s příznačným názvem Mladý píva. Právě ta má za cíl dostat na televizní obrazovky klipy těch kapel, které za to stojí, ale rozhodně se jedná stále o lokální partičky muzikantů, s menší fanouškovskou základnou.

Z každého kola postoupí 3 nejlepší kapely

Princip dané hitparády bude zcela jasný. Základem budou čtyři základní kole, kdy se v každém z nich představí 10 kapel. Tři nejlepší poté postoupí do velkého finále. A na co se bude moci těšit samotný vítěz? Kromě cen, které dostane od partnerů jako Staropramen nebo Kytary.cz ho čeká také unikátní cena, a to možnost zahrát si na festivalu Masters of Rock. A to už je pro některé mladé rockery skutečnou výzvou, a tak je jasné, že o kvalitní hudební výkony rozhodně nebude nouze.

Sledujte kapely a hlasujte pro tu svou

Diváci jako takoví by se rozhodně nudit neměli, jelikož nebude nouze o skutečně kvalitní muziku. I mladé kapely tak dokážou, že mají na to jít se svou hudbou do rockové televize. Samozřejmě jejich klip mohou diváci nejenom shlédnout, ale také pro něho hlasovat, a to velmi snadno – prostřednictvím Facebooku. Tím tak právě široká veřejnost rozhodne o tom, která kapela se tak může stát tou nejlepší. A zatímco jednotlivá kola obsahují zajímavější výběr, ve finále již rozhodně půjde na ostří nože.
Je tedy jasné, že se jako diváci máme na co těšit, a to hlavně pokud milujeme mladou progresivní muziku, která mnohým stále ještě chybí. A jelikož ceny jsou více než lákavé, je nad slunce jasné, že boje kapel budou skutečně tvrdé. A díky našemu webu u nich budete moci být i vy!

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018