Na Fajnrock TV startuje soutěž pro mladé rockery

Český hudební svět, a zvláště potom ten rockový rozhodně nejsou pouze známé a vyhledávané kapely. Je stále více mladých, perspektivních, které však stále hledají onu přímou cestu na výsluní. A toto se právě Fajnrock TV pokusí změnit, a to svou novou klipovou hitparádou s příznačným názvem Mladý píva. Právě ta má za cíl dostat na televizní obrazovky klipy těch kapel, které za to stojí, ale rozhodně se jedná stále o lokální partičky muzikantů, s menší fanouškovskou základnou.

Z každého kola postoupí 3 nejlepší kapely

Princip dané hitparády bude zcela jasný. Základem budou čtyři základní kole, kdy se v každém z nich představí 10 kapel. Tři nejlepší poté postoupí do velkého finále. A na co se bude moci těšit samotný vítěz? Kromě cen, které dostane od partnerů jako Staropramen nebo Kytary.cz ho čeká také unikátní cena, a to možnost zahrát si na festivalu Masters of Rock. A to už je pro některé mladé rockery skutečnou výzvou, a tak je jasné, že o kvalitní hudební výkony rozhodně nebude nouze.

Sledujte kapely a hlasujte pro tu svou

Diváci jako takoví by se rozhodně nudit neměli, jelikož nebude nouze o skutečně kvalitní muziku. I mladé kapely tak dokážou, že mají na to jít se svou hudbou do rockové televize. Samozřejmě jejich klip mohou diváci nejenom shlédnout, ale také pro něho hlasovat, a to velmi snadno – prostřednictvím Facebooku. Tím tak právě široká veřejnost rozhodne o tom, která kapela se tak může stát tou nejlepší. A zatímco jednotlivá kola obsahují zajímavější výběr, ve finále již rozhodně půjde na ostří nože.
Je tedy jasné, že se jako diváci máme na co těšit, a to hlavně pokud milujeme mladou progresivní muziku, která mnohým stále ještě chybí. A jelikož ceny jsou více než lákavé, je nad slunce jasné, že boje kapel budou skutečně tvrdé. A díky našemu webu u nich budete moci být i vy!

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018