Na Fajnrock TV startuje soutěž pro mladé rockery

Český hudební svět, a zvláště potom ten rockový rozhodně nejsou pouze známé a vyhledávané kapely. Je stále více mladých, perspektivních, které však stále hledají onu přímou cestu na výsluní. A toto se právě Fajnrock TV pokusí změnit, a to svou novou klipovou hitparádou s příznačným názvem Mladý píva. Právě ta má za cíl dostat na televizní obrazovky klipy těch kapel, které za to stojí, ale rozhodně se jedná stále o lokální partičky muzikantů, s menší fanouškovskou základnou.

Z každého kola postoupí 3 nejlepší kapely

Princip dané hitparády bude zcela jasný. Základem budou čtyři základní kole, kdy se v každém z nich představí 10 kapel. Tři nejlepší poté postoupí do velkého finále. A na co se bude moci těšit samotný vítěz? Kromě cen, které dostane od partnerů jako Staropramen nebo Kytary.cz ho čeká také unikátní cena, a to možnost zahrát si na festivalu Masters of Rock. A to už je pro některé mladé rockery skutečnou výzvou, a tak je jasné, že o kvalitní hudební výkony rozhodně nebude nouze.

Sledujte kapely a hlasujte pro tu svou

Diváci jako takoví by se rozhodně nudit neměli, jelikož nebude nouze o skutečně kvalitní muziku. I mladé kapely tak dokážou, že mají na to jít se svou hudbou do rockové televize. Samozřejmě jejich klip mohou diváci nejenom shlédnout, ale také pro něho hlasovat, a to velmi snadno – prostřednictvím Facebooku. Tím tak právě široká veřejnost rozhodne o tom, která kapela se tak může stát tou nejlepší. A zatímco jednotlivá kola obsahují zajímavější výběr, ve finále již rozhodně půjde na ostří nože.
Je tedy jasné, že se jako diváci máme na co těšit, a to hlavně pokud milujeme mladou progresivní muziku, která mnohým stále ještě chybí. A jelikož ceny jsou více než lákavé, je nad slunce jasné, že boje kapel budou skutečně tvrdé. A díky našemu webu u nich budete moci být i vy!

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018