Na JOJ Cinema: Akční snímek Bod zlomu

Až si budete chtít odpočinout od shonu a starostí běžného dne, tak si nezapomeňte pustit televizní stanici JOJ Cinema, která ve svém programu vysílá akční thriller Bod zlomu (2015), natočený v koprodukci Německa, Číny a USA. Děj filmu vsadil na atraktivní prostředí extrémních sportů, provozovaných většinou na motorkách. Film ocení každý, komu taková adrenalinová zábava učarovala.

Opravdu dobrá adrenalinová zábava

Každý nemá na to, aby se adrenalinovým sportům věnoval. Chce to kus odvahy, pud sebezáchovy odhodit stranou a pustit se do sportování s plnou vervou. Film Bod zlomu nabízí dostatek dechberoucích akčních scén, které udrží divákovu pozornost po celou dobu sledování děje, což obnáší 114 minut.

Snímek si užije ale i milovník přírody, protože tu nechybějí ani úchvatné přírodní scenérie. To všechno dohromady vytváří opravdu dobrou podívanou pro chvíle volna. Film více vynikne na velkém plátně kina, ale máte-li možnost ho sledovat na domácím kině s parádním zvukem, o nic nepřijdete.

Původní film vznikl už v roce 1991

Film Bod zlomu je remakem originálního kultovního snímku z roku 1991. Podle některých hodnocení diváků mu ale nesahá ani po paty, což je věc názoru. Ne každému se musí líbit. Na druhou stranu remake nabízí více adrenalinu a filozofování než původní thriller. Filmaři si dali záležet na výběru exteriérů pro natáčení, takže se divák pokochá i exotickými lokalitami. Film se natáčel v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Itálii, Francouzské Polynésii, Mexiku a USA.

V hlavních rolí se objeví Luke Bracey, Teresa Palmer, Ray Winstone, Édgar Ramírez a další. O herečce Terese Palmer lze říci, že své kaskadérské kousky zvládla na výbornou, a to i bez dablérky. O to více je to obdivuhodné, že byla krátce po porodu svého syna jménem Bodhi, což je shodou okolností jméno jedné z hlavních postav.

Aktuálně v tv světě
Ve filmu Ztratili jsme Stalina z roku 2017, který byl natočený v koprodukci Velké Británie, Francie a Belgie, se divák ..
25.09.2022
Televizní stanice Prima ZOOM začíná vysílat třídílný britský dokumentární seriál Vzestup nacistů, který diváky ..
21.09.2022

Do vysílání se vrací oblíbený kriminální seriál Policie Modrava ..

16.09.2022
Zajímavé pořady nabízí program na televizní stanici Prima ZOOM. Jedná se vesměs o dokument, které přinášejí ..
14.09.2022
Až si budete chtít odpočinout od shonu a starostí běžného dne, tak si nezapomeňte pustit televizní stanici JOJ Cinema, ..
12.09.2022
Televizní stanice Prima Love svůj program pořadu přizpůsobuje spíše ženskému publiku, které má rádo romantické filmy ..
11.09.2022
Televizní stanice Nova CINEMA uvede ve svém programu americký film z roku 2015 Rapeři z Comptonu. Zaujme především ..
04.09.2022
Internetová i tištěná média jsou plná informací ze života nejrůznějších celebrit, které se proslavily ve filmu nebo ..
31.08.2022
Detektivních příběhů není nikdy dost. Jsou oblíbené, protože přinášejí napětí i pobavení, což člověka dokáže ..
28.08.2022
Televizní stanice Prima Zoom se specializuje na dokumentární pořady z různých oblastí lidského života. Příznivci ..
24.08.2022