Na JOJ Cinema: Akční snímek Bod zlomu

Až si budete chtít odpočinout od shonu a starostí běžného dne, tak si nezapomeňte pustit televizní stanici JOJ Cinema, která ve svém programu vysílá akční thriller Bod zlomu (2015), natočený v koprodukci Německa, Číny a USA. Děj filmu vsadil na atraktivní prostředí extrémních sportů, provozovaných většinou na motorkách. Film ocení každý, komu taková adrenalinová zábava učarovala.

Opravdu dobrá adrenalinová zábava

Každý nemá na to, aby se adrenalinovým sportům věnoval. Chce to kus odvahy, pud sebezáchovy odhodit stranou a pustit se do sportování s plnou vervou. Film Bod zlomu nabízí dostatek dechberoucích akčních scén, které udrží divákovu pozornost po celou dobu sledování děje, což obnáší 114 minut.

Snímek si užije ale i milovník přírody, protože tu nechybějí ani úchvatné přírodní scenérie. To všechno dohromady vytváří opravdu dobrou podívanou pro chvíle volna. Film více vynikne na velkém plátně kina, ale máte-li možnost ho sledovat na domácím kině s parádním zvukem, o nic nepřijdete.

Původní film vznikl už v roce 1991

Film Bod zlomu je remakem originálního kultovního snímku z roku 1991. Podle některých hodnocení diváků mu ale nesahá ani po paty, což je věc názoru. Ne každému se musí líbit. Na druhou stranu remake nabízí více adrenalinu a filozofování než původní thriller. Filmaři si dali záležet na výběru exteriérů pro natáčení, takže se divák pokochá i exotickými lokalitami. Film se natáčel v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Itálii, Francouzské Polynésii, Mexiku a USA.

V hlavních rolí se objeví Luke Bracey, Teresa Palmer, Ray Winstone, Édgar Ramírez a další. O herečce Terese Palmer lze říci, že své kaskadérské kousky zvládla na výbornou, a to i bez dablérky. O to více je to obdivuhodné, že byla krátce po porodu svého syna jménem Bodhi, což je shodou okolností jméno jedné z hlavních postav.

Aktuálně v tv světě
Jsou filmy, které si pustíte na nedělní odpoledne, když si chcete odpočinout od každodenního shonu. Český film ..
27.01.2023
Když se řekne režisér Zdeněk Podskalský st., je to záruka dobré zábavy. Na svém kontě má tento tvůrce řadu ..
19.01.2023
Televizní stanice Prima pravidelně zásobuje diváky reprízami seriálů natočený už dříve. Patří k nim i italská ..
17.01.2023
Televizní stanice ČT2 připravila na sobotní večer pro diváky lahůdku v podobě německo-rakouské minisérie Sisi z roku ..
15.01.2023
Filmy se životopisnou tématikou patří k oblíbeným pořadům. Režisér Joe Wright se rozhodl natočit snímek o období ..
11.01.2023
Televizní stanice Prima Zoom připravila pro své diváky dokumentární lahůdku USA v podobě osmidílného seriálu, v němž ..
08.01.2023

Spisovatel Vladimír Neff je autorem knižní předlohy ..

05.01.2023
Nový rok lze přivítat různě. S přáteli na horách, s rodinou doma nebo s partnerem v některé zajímavé destinaci. Pokud ..
01.01.2023
Diváci si už zvykli, že do svého vysílacího programu na poslední den v roce ČT1 zařazuje opakování klasické televizní ..
31.12.2022
Vánoce již klepou na dveře, takže by to možná chtělo raději se podívat na nějakou pěknou pohádku. Americký film Únos ..
24.12.2022